Skoči na vsebino

Mazda CX-60


Alex

Priporočeno sporočilo

Že zdavnaj sem napisal,da v Lj ne vedo kako se avti prodajajo z redkimi izjemami in se naj grejo učit malo iz mesta.....🤨

Jaz sem pri Selmarju in Čepinu vedno dobil avto za cel dan,brez vez....👍

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js do zdej na nobeni testni voznji nism mel trgovca zraven, ne pri Skodi (AH Cepin), ne pri Nissanu (Avtotehnika Celje) pa tut pri Mazdi ne (Selmar). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm kmet an s hribu dama an vs prou občudujem. Kako lahko dobite avto za cel dan na preizkušnjo. Jaz nisem mogel avta niti v salonu videti, kaj šele, da bi vsaj v salonu lahko sedel vanj. Da bi pa dobil BTjko za cel dan na test - ma niti v sanjah! No, mogoče je zdaj drugače, a pred trinajstimi leti ni bilo možno avta videti v živo, dokler ti ga niso pripeljali in pripravili za prodajo. Izbirali se je zgolj in samo po katalogu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu dama an vs prou občudujem. Kako lahko dobite avto za cel dan na preizkušnjo. Jaz nisem mogel avta niti v salonu videti, kaj šele, da bi vsaj v salonu lahko sedel vanj. Da bi pa dobil BTjko za cel dan na test - ma niti v sanjah! No, mogoče je zdaj drugače, a pred trinajstimi leti ni bilo možno avta videti v živo, dokler ti ga niso pripeljali in pripravili za prodajo. Izbirali se je zgolj in samo po katalogu...

Sploh ni čudno,da nas občuduješ,ko smo pa z doline doma.....😊😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo mel dons 60ko na testu 2,5h. 

Pocas bote ze mislal, da me Selmar placuje za reklamo... Ampak res 🔝 odnos, pogovor cist po domace, kot da se poznamo ze 100 let, sam tako naprej 💪

  • Všeč 7
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Deeyan napisal:

Evo mel dons 60ko na testu 2,5h. 

Pocas bote ze mislal, da me Selmar placuje za reklamo... Ampak res 🔝 odnos, pogovor cist po domace, kot da se poznamo ze 100 let, sam tako naprej 💪

Kaj pa rezultati testiranja..... 🤔:nevem:😊👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Kaj pa rezultati testiranja..... 🤔:nevem:😊👍

 

Se pride, si morem konkretno cas uzet 😁

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Deeyan napisal:

 

Se pride, si morem konkretno cas uzet 😁

Poročaj! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 11. 2022 ob 21:27 je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu dama an vs prou občudujem. Kako lahko dobite avto za cel dan na preizkušnjo. Jaz nisem mogel avta niti v salonu videti, kaj šele, da bi vsaj v salonu lahko sedel vanj. Da bi pa dobil BTjko za cel dan na test - ma niti v sanjah! No, mogoče je zdaj drugače, a pred trinajstimi leti ni bilo možno avta videti v živo, dokler ti ga niso pripeljali in pripravili za prodajo. Izbirali se je zgolj in samo po katalogu...

Čakaj to je pa tako kot pri ultra premijskih avtih. Po tem takem je tvoja BTjka bolj premijska kot alexova cx30 :o

  • Haha 2
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 11. 2022 ob 22:27 je Deeyan napisal:

Evo mel dons 60ko na testu 2,5h. 

Pocas bote ze mislal, da me Selmar placuje za reklamo... Ampak res 🔝 odnos, pogovor cist po domace, kot da se poznamo ze 100 let, sam tako naprej 💪

Je odnos ja... dokler ne gre kaj narobe 😒 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 1 uro je SeekK napisal:

Pismo jst bi jo pa mel. @Deeyan se vedno cakam na report testnega dne :) al sem kiksnu kje v kaki drugi temi?

Jaz bi jo tudi mel, samo če mi jo plača kdo drug. Priključni hibrid z malo več opreme je takoj 65 jurjev (za CX-5 sem še dal tistih 38 jurjev, 65 mi je pa res preveč - vrednost pol bajte?)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak, z Gelipterjem sva jo v ponedeljek gledala na mazda servisu. Imajo bele barve. Spredaj je grda, notranjost je pa kar lepa. 

Ko jo registrirajo, nama jo posodijo. 

Samo, kako je ta avto velik.🙄 Ko jo gledaš od spredaj izgleda res glomazno.

Zna bit kar problem z parkirišči, ko so pri nas tako ozka. 

Jaz bi tako velik in širok avto imel le v primeru, če bi delal vsak dan 100-200 kilometrov po avtocesti. Za mesto je pa preveč glomazno vse skupaj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo že pri glomaznih... Zadnjič sem srečal Forda ampak ne pick up. Matr ej, ko vikend na kolesih.

Nimam pojma kaj je za en bil. Cela gorila. Pa nov je zgledal in naše tablice gor. Se vidi, da ni bil za naš trg delan.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi imel cx-80 ko pride, ki bo še cca 25 cm daljša


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je FuManchu napisal:

Tale gorila je bla. Explorer.

 

 

images.jpeg

To je ta ja :D

 

SIOL.NET

Ford je v Evropi pred osmimi leti prvič začel prodajati mustanga. Podobna zgodba je tudi z explorerjem, ki se že več kot štirideset let...

 

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Glih na Youtube se je pojavil, pa se mi je zdel zanimiv…

 

Sicer pa ja… mi je vsec CX-60… ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 11. 2022 ob 9:57 je Bini napisal:

Že zdavnaj sem napisal,da v Lj ne vedo kako se avti prodajajo z redkimi izjemami in se naj grejo učit malo iz mesta.....🤨

Jaz sem pri Selmarju in Čepinu vedno dobil avto za cel dan,brez vez....👍

Se strinjam. Najslabša izkušnja glede testnih avtov je Ferk MB.

 

Ford Rebernik usred ničesa po dravski dolini za cel dan.

Alfo sem htel 170, žal bil dizl samo za test. Pa so svojo stranko prosli, da mi ga da za test. Tam sem je šef peljal zraven. Razumem.

Ferk, huh. 🙄 1h. Prodajalec vozi 20 min, da avto zagreje. Zabil sem ga v prvem stavku, ko je vprašal zakaj kupujem avto. Pa sem reko da ne, da je moj na servisu in da mam pač uro fraj, pa me zanima.

In je lepo tiho sedel poleg. 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.