Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 33 minutami je TiEn napisal:

Pa še rdečega je kupil, da so ja tiste grde črne plastike(čez katere je imel veliko za povedati) fajn vidne 🤪

A na beli se jih pa ne vidi? 🤣

Čeprav so mi te plastike čedalje bolj všeč. Tudi sodelavkam in sodelavcem so prav te plastične obrope lepši del avta. Če jih ne bi bilo bi izgledal kot navaden avto. Tako vsaj veš, da je športni SUV. 😉

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ni vse črno-belo… ups… rdeče-belo … Sicer pa si bil ti ravno eden izmed najbolj zgražajočih glede teh plastik ;) … Ampak veter je sedaj drugače zapihal… 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak sedaj ma on ta avto, tako da plastike so top! Še gor si bo kako nataknu ko so pa tako lepe. 🤣

 

p.s: predlagam črne zavesice porti blatu 😛

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Jest napisal:

Saj ni vse črno-belo… ups… rdeče-belo … Sicer pa si bil ti ravno eden izmed najbolj zgražajočih glede teh plastik ;) … Ampak veter je sedaj drugače zapihal… 🤪

Sčasoma se navadiš na novost. Je potrebno it s časom in tehniko naprej. 😉

pred 2 minutama je TiEn napisal:

Ja ampak sedaj ma on ta avto, tako da plastike so top! Še gor si bo kako nataknu ko so pa tako lepe. 🤣

Pač vsi hvalijo cx 30. Ne morem pomagati, če je večini všeč. 😉

Je res elegantna in moderna oblika. Ena zadnjih pravih kodo oblokovalskih mojstrovin. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pa še zmeraj imaš samo SkyActiv-X s 186 konji.

 

Medtem ko lahko izven EU uživajo v 2,5-litrskem bencinskem stroju, podprtem s turbino.

No, tisti je zame vreden 30 jurjev (ker ima še 4x4). Aja, sem pozabil, da je danes USD = EUR.

 

Pa težko razumem tako veliko navdušenje nad dvignjeno Mazdo 3 z malce večjim nahrbtnikom, kjer se vsak centimeter plača v zlatu ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je TiEn napisal:

Ja ampak sedaj ma on ta avto, tako da plastike so top! Še gor si bo kako nataknu ko so pa tako lepe. 🤣

 

p.s: predlagam črne zavesice porti blatu 😛

 

Čak, da Alex odpre temo, katero vlečno kljuko izbrati - pol bo mera polna pa sem se v tej temi že dodobra nakrohotal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je dvorjan napisal:

Ja, pa še zmeraj imaš samo SkyActiv-X s 186 konji.

 

Medtem ko lahko izven EU uživajo v 2,5-litrskem bencinskem stroju, podprtem s turbino.

No, tisti je zame vreden 30 jurjev (ker ima še 4x4). Aja, sem pozabil, da je danes USD = EUR.

 

Pa težko razumem tako veliko navdušenje nad dvignjeno Mazdo 3 z malce večjim nahrbtnikom, kjer se vsak centimeter plača v zlatu ...

Pri teh cenah benzina je ta motor top in več kot dovolj. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 7. 2022 ob 19:11 je Alex napisal:

Ne rabi bit 200Kkm.Z dizli pridejo problemi že  takoj po prevoženih 50Kkm.

A ni bil dizel včasih sploh najboljši in z njim ni težav???? 

Kateri veter zdaj piha ???? SUV, bencinar , z poceni plastikami ki so žalitev z kupca??? 

🤣🤣🤣🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je robertk6 napisal:

A ni bil dizel včasih sploh najboljši in z njim ni težav???? 

Kateri veter zdaj piha ???? SUV, bencinar , z poceni plastikami ki so žalitev z kupca??? 

🤣🤣🤣🤣

Ti pa s tvojo reciklirano kio nimaš kaj komentirati. To je ikea na kolesih. 🤣🤣

To je zadnji avto, ki ni ga sploh kupil. Še dacia je zakon za to zadnje skrpucalo od kie. Je pa tudi res, da te kie kupujejo socialci. Vsak okoli mene je tako. 😉

pred 2 urama je Shrek napisal:

S Češkimi obrobami blatnikov... 

Češke zavesice so pa naročene... 

Brez Češke prikolice z naloženim pivom in šotorom, da kampiram na Pagu med ostalimi slovenceljni. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Je pa tudi res, da te kie kupujejo socialci

Socialc ti je po babi skakal.......budalo zahojeno . Se vidi da ne premoreš niti kančka kulture ,da bi vsaj priznal svoje budaleštine ki si jih pisal tukaj o CX-30 in bi pač rekel vsak se lahko zmoti. Ne ti boš gono svojo do konca .....

Pravkar je Alex napisal:

Lastniki cx 30( Ostali se vzdržite bedastih komentarjev).

Koliko pumpate gume? 🤔

Tolko da so napumpane 🤣

bedasto vprašanje si zasluži bedast odgovor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je robertk6 napisal:

Socialc ti je po babi skakal.......budalo zahojeno . Se vidi da ne premoreš niti kančka kulture ,da bi vsaj priznal svoje budaleštine ki si jih pisal tukaj o CX-30 in bi pač rekel vsak se lahko zmoti. Ne ti boš gono svojo do konca .....

A si socialc? Po kulturi  govora verjetno da ja. Sicer si pa že dokazal svoj IQ. Vojački imajo pač prostaško besednjak. Kaj čmo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

A si socialc? Po kulturi  govora verjetno da ja. Sicer si pa že dokazal svoj IQ. Vojački imajo pač prostaško besednjak. Kaj čmo. 😉

Glej prvo se prepričaj kakšen je moj čin in položaj v SV potem obsojaj. Kar se tiče IQ hmmm mislim da si ti že večkrat dokazal velikost tvojega .....dosega višino sobne temperature. Kar se pa tiče , če sem socialc bom rekel samo tako malo poglej v javno upravio kakšne so plače od 33 razreda navzgor pa imaš odgovor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Alex napisal:

Ti pa s tvojo reciklirano kio nimaš kaj komentirati. To je ikea na kolesih. 🤣🤣

To je zadnji avto, ki ni ga sploh kupil. Še dacia je zakon za to zadnje skrpucalo od kie. Je pa tudi res, da te kie kupujejo socialci. Vsak okoli mene je tako. 😉

Brez Češke prikolice z naloženim pivom in šotorom, da kampiram na Pagu med ostalimi slovenceljni. 😉

In zopet je odgovoril ta, ki sem ga omenil in zopet bedast odgovor. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Alex napisal:

In zopet je odgovoril ta, ki sem ga omenil in zopet bedast odgovor. 


Lepo, da sam zase priznas, da dajes bedaste odgovore ;) ko citiras samega sebe 😜

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.