Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 12 minutami je Bini napisal:

...... in dizlaši so obmolknili.... :ouje:

Dizel je tudi zakon. Včeraj za domov sem ga malo spihal. Upam, da ne bo prišlo kaj za menoj. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je tommaazz napisal:

A je že kdo mogoče nabavljal filter notranjega zraka? Kje ste ga kupili? Jaz sem ga naročil na AUTODOC pa ni bil pravi pa čeprav piše, da je za CX-30 😠...na škatli pa je pisalo CX-3...

Vrni, narobe so ti poslali. Ti ga niso menjali na servisu? 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vrnil ja, na servisu se mi zdi, da ga menjajo na 2 leti, tako piše v knjigi 🙄, pa ne dam jim 40 eur za ta filter, ko ga dobim za 15...servis mam čez slab mesec

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je tommaazz napisal:

Sem vrnil ja, na servisu se mi zdi, da ga menjajo na 2 leti, tako piše v knjigi 🙄, pa ne dam jim 40 eur za ta filter, ko ga dobim za 15...servis mam čez slab mesec

Bodi pozoren, da na servisu menjaš prvih 5 let vse, kar oni predlagajo glede na zahteve Mazde. Na ta način si zagotoviš garancijo!

 

Filter pa lahko menjaš sam - tisto leto, ko ga po knjigi ne rabiš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

11 hours ago, NevLado said:

Bodi pozoren, da na servisu menjaš prvih 5 let vse, kar oni predlagajo glede na zahteve Mazde. Na ta način si zagotoviš garancijo!

 

Filter pa lahko menjaš sam - tisto leto, ko ga po knjigi ne rabiš.

 

Ja, čeprav on ima filter notranjega zraka. Za olje pa filter olja bi se strinjal ja, da bi nekako lahko kdo kompliciral. Čeprav pa, tisti ki prinesejo svoje olje na servis, a so potem upravičeni do garancije ali ne? :) Pa recimo, da je to od Mazde olje, ali pa pač olje identičnih specifikacij. Pomoje je odvisno na koga naletiš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je SpEkTr napisal:

 

Ja, čeprav on ima filter notranjega zraka. Za olje pa filter olja bi se strinjal ja, da bi nekako lahko kdo kompliciral. Čeprav pa, tisti ki prinesejo svoje olje na servis, a so potem upravičeni do garancije ali ne? :) Pa recimo, da je to od Mazde olje, ali pa pač olje identičnih specifikacij. Pomoje je odvisno na koga naletiš.

Kar se tiče olja je takole pri mojem serviserju; olje mora biti enake znamke in specifikacij kot je predpisano na servisu in potem ni nobenih problemov z garancijo 👍

To debato smo že enkrat obdelali 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 7. 2022 ob 20:08 je Alex napisal:

Evola, to smo nekako rešili. 👍

Sedaj pa me zanima, kako imate kaj rešeno z nosilci za kovček? 

Moja nima sani montiranih.

Obstajata dva sistema :

1. Da kupiš dodatno te sani, ki stanejo 530€ in jih imaš stalno montirane gor. Nato kupiš še prečne nosilce, ki pašejo na te sani in stanejo 240€.

2. Da se voziš brez teh sani in kupiš take nosilce, ki jih montiraš direkt v že pripravljene navoje (drugi nosilci + druge lajštice) in jih uporabljaš le tedaj, ko rabiš kovček na strehi. 

Jaz se bolj nagibam k tej ta drugi varianti, ki je cenejša pa končno se bom znebil teh sani na strehi. 😊

JAz imam drugo verzijo. dobiš pa an Amazonu ali Aliex te sanke (verzija 1 ) malo ceneje kaokor pri mazdi.

Popravljeno od mazdaman

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je mazdaman napisal:

JAz imam drugo verzijo. dobiš pa an Amazonu ali Aliex te sanke (verzija 1 ) malo ceneje kaokor pri mazdi.

Sem naročil kar to drugo verzijo. Vse skupaj z letvami pride 280€.

pred 4 urami je Bini napisal:

@Alex, kdaj dobiš makino🤔

:zoom-zoom:

Enkrat drugi teden, da vse pripravijo. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Janez007 napisal:

Alex, povzetek prosim. :) Model (X186 MT?),barva (kristalno rdeča), oprema, cena?

Si že skoraj vse napisal. 😊 Oprema, GT plus, barvo si itak zadel, cena okroglo 30K€. 🙂

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Si že skoraj vse napisal. 😊 Oprema, GT plus, barvo si itak zadel, cena okroglo 30K€. 🙂

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus NA ZALOGI - DOBAVA TAKOJ, letnik:2022,30340 EUR :: www.Avto.net ::

Tale? Bom čestital za nakup, ko boš dal ti slike gor :ouje:

 

Uglaunem vesel sem zate da mi boš končno lahko sledil po AC :vesel:

 

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je NevLado napisal:
WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus NA ZALOGI - DOBAVA TAKOJ, letnik:2022,30340 EUR :: www.Avto.net ::

Tale? Bom čestital za nakup, ko boš dal ti slike gor :ouje:

 

Uglaunem vesel sem zate da mi boš končno lahko sledil po AC :vesel:

 

He, He, verjemi, da bi me ti sledil sedaj, ko ima  moja 6- ka "odprta pljuča". 😉

  • Všeč 2
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

He, He, verjemi, da bi me ti sledil sedaj, ko ima  moja 6- ka "odprta pljuča". 😉

Ne morem verjet da ti že 2 leti razlagam, kako tvoja rdečka ne bo šla nikoli pod 8 sekund do 100 :D 

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je NevLado napisal:

 :D

 

 

pred 56 minutami je NevLado napisal:

Ne morem verjet da ti že 2 leti razlagam, kako tvoja rdečka ne bo šla nikoli pod 8 sekund do 100 :D 

 

 

Eno je pospešek do 100,drugo je hitra vožnja in - klanci. 🙂

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je NevLado napisal:

Ne morem verjet da ti že 2 leti razlagam, kako tvoja rdečka ne bo šla nikoli pod 8 sekund do 100 :D

 

Ko sem bil najstnik al pa na začetku dvajsetih mi je bil pospešek do 100 najbolj pomemben podatek. Je pa to čist overrated podatek, ko enkrat voziš več avtov. Praktično ni nikjer uporaben razen na drag race-ih, kjer pa verjetno s temi našimi avti ne zahajamo.

 

Skozi leta sem dejasnko uvidel kaj pomeni navor in kaj krivulja navora in moči in kako se to odrazi v vožnji. Na evo pa sem dal kost za glodat in da vidim, kdo se bo prvil javil in se delal norca, ko sem spet omenil krivuljo navora... 🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

 

Ko sem bil najstnik al pa na začetku dvajsetih mi je bil pospešek do 100 najbolj pomemben podatek. Je pa to čist overrated podatek, ko enkrat voziš več avtov. Praktično ni nikjer uporaben razen na drag race-ih, kjer pa verjetno s temi našimi avti ne zahajamo.

 

Skozi leta sem dejasnko uvidel kaj pomeni navor in kaj krivulja navora in moči in kako se to odrazi v vožnji. Na evo pa sem dal kost za glodat in da vidim, kdo se bo prvil javil in se delal norca, ko sem spet omenil krivuljo navora... 🤣

Vem vem, smo že večkrat debatirali o tem. Ampak če se z bencinarjem ne cijažiš 120kmh na AC prav tako ne rabiš mučkat :prstgor:

 

..in pa da bo Alex končno imel konkurenčen motor našim bencinarkam :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Boss napisal:

 

Ko sem bil najstnik al pa na začetku dvajsetih mi je bil pospešek do 100 najbolj pomemben podatek. Je pa to čist overrated podatek, ko enkrat voziš več avtov. Praktično ni nikjer uporaben razen na drag race-ih, kjer pa verjetno s temi našimi avti ne zahajamo.

 

Skozi leta sem dejasnko uvidel kaj pomeni navor in kaj krivulja navora in moči in kako se to odrazi v vožnji. Na evo pa sem dal kost za glodat in da vidim, kdo se bo prvil javil in se delal norca, ko sem spet omenil krivuljo navora... 🤣

Kljub temu je pa vseno nekaj narobe in se mi nekam čudno zdi, da F1 še gre pa vedno na "bencin" :nevem::rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.