Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 9 urami je Alex napisal:

Kaj čem zamerit. Vem, da si šaljivec. 

Zato ne morem vzeti napisanega, resno. 😉

 

Ampak šalim se samo do določene mere,veš. Pri dopustu ne poznam šale... Pa ko mi kdo v ponedeljek zjutraj reče 'dobro jutro' je tudi takega heca hitro konec - ponavadi je dovolj, da takega predrzneža samo pogledam...

 

Kar se pa tvojega CX-30 tiče pa samo to: čez 15 let bo parkiran na deponiji zraven moje BTjke in bosta skupaj čakala na razgradnjo. Pa ne glede na to, koliko bo katera Mazda 'utrujena' ali pa koliko bo katera Mazda 'kot nova'...

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Slivka napisal:

 

Ampak šalim se samo do določene mere,veš. Pri dopustu ne poznam šale... Pa ko mi kdo v ponedeljek zjutraj reče 'dobro jutro' je tudi takega heca hitro konec - ponavadi je dovolj, da takega predrzneža samo pogledam...

 

Kar se pa tvojega CX-30 tiče pa samo to: čez 15 let bo parkiran na deponiji zraven moje BTjke in bosta skupaj čakala na razgradnjo. Pa ne glede na to, koliko bo katera Mazda 'utrujena' ali pa koliko bo katera Mazda 'kot nova'...

Pozabljaš, da jaz vozim mazde tudi 18 let. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Pozabljaš, da jaz vozim mazde tudi 18 let. 😉

Nisi čisto dojel, kaj ti je Slivka hotel povedati... upamo, da se to ne bo zgodilo. 😬

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

Nisi čisto dojel, kaj ti je Slivka hotel povedati... upamo, da se to ne bo zgodilo. 😬

Sem dojel. Ne bom vozil plastičnih, električnih igračk. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

Sem dojel. Ne bom vozil plastičnih, električnih igračk. 

 

Hja, če ti jih bodo prepovedal vozit pol jih pač ne boš ... saj veš tvoj avto bo kriv za CO2 izpuste ne pa bogataši, ki se vozijo s privat avijoni na kosilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Boss napisal:

 

Hja, če ti jih bodo prepovedal vozit pol jih pač ne boš ... saj veš tvoj avto bo kriv za CO2 izpuste ne pa bogataši, ki se vozijo s privat avijoni na kosilo.

Večji problem so jahte :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprašanje, če res... križarke ja, ampak privat jahte ne naredijo tolk milj oziroma ur vožnje, da bi presegle aviončke.

 

Tolk kot je tale tetica naredila v pol leta bi jaz moral prevozit tam nekje 61 milijonov kilometrov. Ja, ampak moj dizel je kriv. :whatever:

 

WWW.BUZZFEEDNEWS.COM

“‘She generously rents out her jet for her poorer friends who can’t afford their own personal jets to use’ is the funniest possible way to put a...

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je scania napisal:

Kaj se da komu napisat kako si sledijo opreme pri cx30 ker jaz nimam pojma, sem s tistih časov ko so bile opreme CE, TE, GTA, zdaj pa to vse neki GT plus pa neki sound itd itd.. če je komu za razložit. Hvala :)

Najbolje,da greš na Mazda konfigurator in izbereš CX30 in te vodi po motorjih in opremah👍

Če se ti ne ljubi ti bomo pa napisali....😊😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Bini napisal:

Najbolje,da greš na Mazda konfigurator in izbereš CX30 in te vodi po motorjih in opremah👍

Če se ti ne ljubi ti bomo pa napisali....😊😉

Grem se igrat, ker to zdaj neki core, plus, gt plus, pol pa še maš neki SO, SA .... cela abeceda hahahaha :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je scania napisal:

Grem se igrat, ker to zdaj neki core, plus, gt plus, pol pa še maš neki SO, SA .... cela abeceda hahahaha :)

Prva je Homura 

             GT 

              GTplus 

Nakar imaš dodatne pakete opreme,

              Sefety (SA)

              Sound (SO)

              Luxury (LU)

 

 

 

Screenshot_20220808-152253.png

Screenshot_20220808-230926.png

Popravljeno od Bini
  • Všeč 4
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi je CORE z samo osnovno opremo

potem je PLUS z dodatki

dodajaš pa potem še kratice, ki so dodatne opreme ST- Style, SO- Sound, SA- Safety, LU- luksuz,

potem za X motor se pa začne z GT- osnpvna oprema

Pa potem PLUS 

k katerim dodajaš kratice kot zgoraj in še dodatna SD -Šiberdach.

 

potem pa je tukaj še en dodaten paket Homura, kjer pa ne vem kaj je noter.

 

Vseh kratic ne moreš z vsemi motorji in vsemi kombinaciajmi kombinirati. 

  • Všeč 2
  • Hvala 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk se govori o CX-30, da sem začel še sam razmišljati: Kaj pa če bi Mazdo 6 G165 počasi zamenjal s CX-30? Še @Alex jo je 😮

Šestka nam pride prav približno 5 x na leto (dopust, koline, Ikea, ..), 95% časa pa se vozi v njej le šofer. :)

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Češka prikolica zadaj mogoče. Čeprav sam vozim srbsko prikolico.  

 

 

WWW.TRIGANO-PRIKOLICE.COM

Auto prikolica 2P 233 Trigano

 

Popravljeno od mazdaman

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Tolk se govori o CX-30, da sem začel še sam razmišljati: Kaj pa če bi Mazdo 6 G165 počasi zamenjal s CX-30? Še @Alex jo je 😮

Šestka nam pride prav približno 5 x na leto (dopust, koline, Ikea, ..), 95% časa pa se vozi v njej le šofer. :)

 

Zakaj potem ne vzameš 3ke namesto cx-30?

 

Motorji in oprema so identični. Avto je nižji, manjša poraba in bolj stabilen! Bauh maš pa manjši kot jaz, se boš že zvlekel not :bravo: 

 

Drugače pa klio 1.5 dci, tebi bi pil 3 litrčke. :ljubezen:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je NevLado napisal:

Zakaj potem ne vzameš 3ke namesto cx-30?

 

Motorji in oprema so identični. Avto je nižji, manjša poraba in bolj stabilen! Bauh maš pa manjši kot jaz, se boš že zvlekel not :bravo: 

 

Drugače pa klio 1.5 dci, tebi bi pil 3 litrčke. :ljubezen:

Ko sem ženi omenil tole moje razmišljanje dva dni nazaj, je rekla: a trojko, a ta novo?  :) S to menjavo 6 =>3 bi bilo doma verjetno najmanj težav s soglasji :)

Dizla pa ne kupim več, tako kot je trdil @Alex  za bencinarja 😜

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je NevLado napisal:

Zakaj potem ne vzameš 3ke namesto cx-30?

 

Motorji in oprema so identični. Avto je nižji, manjša poraba in bolj stabilen! Bauh maš pa manjši kot jaz, se boš že zvlekel not :bravo: 

 

Drugače pa klio 1.5 dci, tebi bi pil 3 litrčke. :ljubezen:

Sem vozil obe in je cx 30 veliko bolj komot in pregledna. Ja, je bolj športna vožnja C M3, a Janez ne vozi toliko športno, da bi to prevagalo. 

Pri njemu je podobno kot pri meni, tistih pet, šestkrat na leto res rabiš večji avto, ostalo pa je dovolj cx30. 

Prav sedajle delam primerjavo v porabi med 6-ko dizel in benzinarji cx30 na natančno isti relaciji. Pa, da vidimo dejansko razliko v porabi med eno in drugo. Oboje strogo po predpisih. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Carot napisal:

Meni 6tka porabi cca. liter manj na 100 km, je pa res, da je CX30 AWD, pa tudi vožnja je 70% AC okoli 140 km/h.

AWD se ziher pozna. Evo, še pot domov in bom dobil rezultat. 

Je pa to kombinirana vožnja, malo mesta, nato hitra cesta, reginalka. 

Samo avtocesto bom testiral enkrat pozneje. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Tolk se govori o CX-30, da sem začel še sam razmišljati: Kaj pa če bi Mazdo 6 G165 počasi zamenjal s CX-30? Še @Alex jo je 😮

Šestka nam pride prav približno 5 x na leto (dopust, koline, Ikea, ..), 95% časa pa se vozi v njej le šofer. :)

 

Prej,ko boš menjal prej boš zadovoljen pa žena bo tudi..... :jupiii: :zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.