Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jaz sem si pa ravno danes ogledoval eno e-kolo. Sem kar navdušen in bom najbrž res šel v nakup. Ima 125 ccm in 11 kW in baterijski zagon. Krasna zadeva, res nariše nasmeh na obrazu. Je pa res, kot je napisal predhodnik; danes zjutraj je bilo 11°C, zdaj jih je pa 26. Pa je težko skombinirat, kako se obleč...

  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je kacnje napisal:

Tudi sam občasno prakticiram. Pa je zoprno. Ker grem še v temu (tudi sedaj) je treba imeti lučko (na glavi) in zadaj. Pa je s tem nekaj dela. Pa zjutraj je hladno (najprej imam spust, pa vzpon, pa spet spust), in se moram kar dobro napravit. Pa se solzi iz oči, da nič ne vidiš 😂
Potem v službi kolo po stopnicah gor ... pa malo poovinkariti po hodniku, da ne zbijem vsega. Za domov pa - po možnosti kratke hlače, saj je zdele že vroče, pa še vzpona imam več, sicer res pridem popolnoma premočen domov. Vsa odvečna oblačila pa zasedejo čisto konkreten nahrbtniček. Aja, ker pa imam kakšen služben opravek (pošta, občina ...) preko dneva, zjutraj težko pridem v trenirki. Oziroma pridem in se preoblečem. Skratka - nekaj sitnosti je, ampak se ne damo.
Res pa mi veliko pomaga dejstvo, da imam e-MTB, sicer bi preveč švical.

Ja je kar zoprno vse to skombinirat. Pa otroci, vrtec, obveznosti, pa še kak šoping.... Ma glede oblačil meni pa ni problem. V rucah sem dal za se preobleč za pisarno/teren (hlače, majica,...) pa še ene kratke hlače in kratka švic majica za povratek. Štartal pa sem v dolgih pohodniških hlačah in dolgi švic majici. Pa obvezno še kak šampon in brisača za se v službi "malo" umiti, da nebi sodelavke kej njurile....  Ni to za prakticirat, ne. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ni najbolj elegantno. Najbolj me pa pri e-kolesu jezi, da ne morem z njim v trgovino ali po drugih opravkih. Kje boš tega hudiča puščal zunaj? Ali pa s seboj res pravo verigo, ki pa je nerodna in težka, pa še nikoli nisi prepričan, če bo možno kje dobro priklenit. Ravno zdele imam tukaj manjši paket za oddat na pošto. Pa ne vem, če ne bom Mazde zagnal. Škoda pravzaprav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Jaz sem si pa ravno danes ogledoval eno e-kolo. Sem kar navdušen in bom najbrž res šel v nakup. Ima 125 ccm in 11 kW in baterijski zagon. Krasna zadeva, res nariše nasmeh na obrazu. Je pa res, kot je napisal predhodnik; danes zjutraj je bilo 11°C, zdaj jih je pa 26. Pa je težko skombinirat, kako se obleč...

Evo to bi blo zate. Bi bil pravi đek tam gor😁 

WWW.ELECTRIC-MOTION.FR

1st electric Trial & Trail bike Made in France

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In na kaj ga bom polnil? Doma imamo enofazno elektriko in  glavno varovalko, tako imenovano "pancerko" 16A. Za celo hišo! Ne živimo vsi v Ljubljanski kotlini, veš. Pa tudi ta njihov domet se v teh naših hribih kar stopi...

Suzuki je nov nekaj kovancev manj kot 3000€, poraba pa (uradno) liter in pol na sto km. Cene tegale pa nisem našel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Slivka napisal:

In na kaj ga bom polnil? Doma imamo enofazno elektriko in  glavno varovalko, tako imenovano "pancerko" 16A. Za celo hišo! Ne živimo vsi v Ljubljanski kotlini, veš. Pa tudi ta njihov domet se v teh naših hribih kar stopi...

Suzuki je nov nekaj kovancev manj kot 3000€, poraba pa (uradno) liter in pol na sto km. Cene tegale pa nisem našel...

Napetost pa 180 V? 😉 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Janez007 napisal:

Napetost pa 180 V? 😉 

Dosti nisi zgrešil. Pred žledom je res bilo samo 180V, potem je žled potrgal daljnovode in so popravilu. Zdaj napetost je tako kot mora biti, ampak tok je, kakršen je in temu primerne so tudi varovalke...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 22. 5. 2022 ob 8:30 je Slivka napisal:

In na kaj ga bom polnil? Doma imamo enofazno elektriko in  glavno varovalko, tako imenovano "pancerko" 16A. Za celo hišo! Ne živimo vsi v Ljubljanski kotlini, veš. Pa tudi ta njihov domet se v teh naših hribih kar stopi...

Suzuki je nov nekaj kovancev manj kot 3000€, poraba pa (uradno) liter in pol na sto km. Cene tegale pa nisem našel...

S 16A pancerko še e-bajka ne napolniš🙃. So pa pa naši politiki (Podobnili @ co.) govorili, da bomo avte polnili na javni razsvetljavi. Upam da jo že imate. 

 

Naša država, Evropa in cel svet je tako zelo v pi...., ker ga vodijo družboslovci!

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Mraušk Mčk napisal:

S 16A pancerko še e-bajka ne napolniš🙃. So pa pa naši politiki (Podobnili @ co.) govorili, da bomo avte polnili na javni razsvetljavi. Upam da jo že imate. 

 

Naša država, Evropa in cel svet je tako zelo v pi...., ker ga vodijo družboslovci!

No, mi bomo morda imeli doktorja elektrotehnike ...

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Mraušk Mčk napisal:

S 16A pancerko še e-bajka ne napolniš🙃. So pa pa naši politiki (Podobnili @ co.) govorili, da bomo avte polnili na javni razsvetljavi. Upam da jo že imate. 

 

Naša država, Evropa in cel svet je tako zelo v pi...., ker ga vodijo družboslovci!

 

Nekdanja evropska komisarka Violeta Bulc je izjavila, da elektrika pride iz vtičnice nato pa je odskakljala še eno rundo hoje po žerjavici.

  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Mraušk Mčk napisal:

... ... ... ... So pa pa naši politiki (Podobnili @ co.) govorili, da bomo avte polnili na javni razsvetljavi. Upam da jo že imate. 

 

Ja, seveda jo imamo. In to zelo ekološko, energetsko samozadovoljivo ali kako se že temu reče. Sicer res dobro dela samo nekaj dni na mesec, zadovoljivo pa dela kar kakšnih 14 dni na mesec. Je pa vsaj ta prednost, da točno vemo, kdaj bo svetilo odlično in kdaj zadovoljivo - pogledamo na koledar luninih men: ob polni luni sveti odlično...

 

Sm kmet an s hribu doma, pa se na te stvari ne zastopm lih tanartabl, a mi lohka kdo mal razloži? Vem, da je Nikola delal poskuse za brezžični prenos elektrike. A to je zdaj že tako daleč, da bo elektrika z lune prišla sama v baterijo avta ali bom moral potegnit kabel do lune, da bom avto gor priklopil? Mislim, prej si omenjal, da se bo avte polnilo na javni razsvetljavi, torej pri nas na polni luni...

 

 

 

 

pred 8 urami je Janez007 napisal:

No, mi bomo morda imeli doktorja elektrotehnike ...

 

Ma, resnici na ljubo: do zdaj sem največ bedarij slišal od visoko-izobraženih strokovnjakov.

 

Čeprav mi ni jasno, kje so to visoko izobrazbo dobili. Naša osnovna šola je sicer v dolini, pa vseeno stoji na 604 metrih nadmorske višine. Pa kamorkoli pridem, rečejo, da nimam dovolj visoke izobrazbe. Bomo morali zahtevati od občine, da nam postavi šolo na vrhu hriba, da bo višja... Ali pa je problem, ker je naša šola samo na dva štuka, bi morali dozidat, da bi bila višja... Ma, ki pa jst vem, ka sm kmet an s hribu doma...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Boss napisal:

 

Nekdanja evropska komisarka Violeta Bulc je izjavila, da elektrika pride iz vtičnice nato pa je odskakljala še eno rundo hoje po žerjavici.

Tudi Janša je v žaru predvolilne borbe izjavil, da se je s Hrvati dogovoril za dobavo plina, in to za tako zelo veliko  količino, ki kar nekajkrat presega teoretične zmožnosti transportnih poti med Cro in Slo.

Je jajčeglavec dokazal, da na partijski šoli niso imel fizike.

  • Haha 1
  • Ljubim 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rezerviral dopust v Dolomitih in Alpah konec julija 😎 kot je v moji navadi se je vzelo najcenejšo hotelsko sobo in pod želje jasno napisalo zahtevo , da sta bicikla v sobi 😎😎

 

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.