Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Obvezna prijava na policijo.

Jah men so pa policisti rekli ko sem tablico izgubil da to ni potrebno, na vprasanje kaj pa ce jo zlorabijo ala pumpa pa to, ni imel odgovora...

 

Pol si pa misli, spet si sam prepuscen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah men so pa policisti rekli ko sem tablico izgubil da to ni potrebno, na vprasanje kaj pa ce jo zlorabijo ala pumpa pa to, ni imel odgovora...

Pol si pa misli, spet si sam prepuscen

Ko so men zadnjo tablco skup z okvirjem dol odtrgal, sem ?el direkt na upravno enoto novo naro?it in te ?e tam vpra?ajo zakaj jo rabi?, pa napi?e?, da je bila ukradena in sami naredijo nek zapisnik.

Tud niso ni? kompliciral za prijavo na policiji, ker naj bi ?e ta zapisnik bil veljaven dokument ob kak?nih komplikacijah. Je pa res to dobro ?imprej naredit in ne ?akat nekaj tednov, na primer da bi se 'slu?ajno' tablica najdla.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, to je bla res sre?a  :prstgor:

 

Js sm se pred takimi sre?nimi dogodki zavaroval pa sm kr ?e eno naro?il (kao 3. tablica za prikolico) in jo od takrat naprej vedno sabo v prtla?niku vozim, kr skupi ?e z okvirjem. Slovenistan pa? jeb**a :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi bi od mene radi, da naredim v trenutku, jaz pa vse ?akam po nekaj dni samo za odlo?itev, kaj ?ele za delo...

Welcome to tha club.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam enega "najhitrej?ih" ?arunalnikov, verjetno je celo pred svojim ?asom, ja je, ?e dobro pomislim, ker cel ?as nekaj melje, mogo?e mu bom stresu noter Barcaffe.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje imam drugi teden zagovor diplome. Babi in ata naj bi ?la pa na morje ta vikend, mo? pa mi je zbolel. Super...bom imela veliko ?asa za priprave:)

re?itev: jaz grem na morje ali gre? zraven pa pomaga? ?oln ven vle?t, bolan mo? otroke ?uva, al pa otroke dostavim na babi servis  :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je nek Kamni?an vpra?al UNIFORMIRANO osebo, ?e potrebuje ra?un za opravljeno storitev... :vskalo:

 

In danes je nek Kamni?an, ki je vpra?al UNIFORMIRANO osebo, ?e potrebuje ra?un za opravljeno storitev dobil odgovor, da ga ne  :aaaaa:!

 

No, uniformiranci si to lahko privo??ijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil fajn kamen v ?ajbo na AC. Priletel iz druge strani. Zadnja misel pred pokom: uh zdaj bo ziher ?la. Menjava v sredo!

Sodelavcu veter odpihnil vrata na njegovem tanku( p 806) in mi fajn globoko udrtino(10x15cm) na sovoznikovih vratih naredil. 

Torej, dva knockouta v enem dnevu...

Kaj ?ele ?e bi 13 bil?!?!?!? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pejmo danes po obali, imamo ?oln je bolje.....

Ku***! 1 uro do meje in potem 2 uri od Portoro?a do Kopra....?ivela SLO.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures zdej pa ?e te?i? s tem poveli?evanjem Hrva?ke in zani?evanjem Slovenije. Se po?utim k na nekem hr?kastem forumu. :jezicek:

Resnica boli

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.