Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

blagor unim k majo sam ?e 2 dni ?ihta ... est mam ?e 5 dni za oddelat od 10h zve?er do 6h zjutri ... stem da se vikend dela 12 ur od 6h zve?er do 6h zjutri <_<:(

 

Bom vpra?u majstra, ?e te vzame na nov ?iht, garant bi bilo bolj?e, pa vsak dan ob 17h bi bil fraj! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v to?no enem letu in 14 dneh se je 1.500 litrov kurilca podra?ilo za to?no 298? (naro?eno in dostavljeno pri isti firmi) :angry::vskalo:

 

moja pla?a se je v tem ?asu pove?ala za to?no 0? !! :glare::angry:

 

meni so pa ?e potne pobrali. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom vpra?u majstra, ?e te vzame na nov ?iht, garant bi bilo bolj?e, pa vsak dan ob 17h bi bil fraj! :bravo:

 

ti sam upra?i :D prec menam za kej bol?ga pa magar ?e za isti dnar B)

 

ja madona kje pa dela?? a si varnostnik pr striptizetah? B)

 

u fabrk, idin kar je dobr ta tedn da sm dobro smeno dubu in so saj zakon sodelavci pa ?e skup se bomo lohk vozil na ?iht, tko da je saj mal olaj?anje

 

Pol ne bi pisal v Jamralnik! :harhar::P

 

to pa definitivno :bravo::bravo::danzoman:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v camp pri?li SLOVENCI, ki imajo za spremstvo bijelo dugme in Kiti?a :vskalo::vskalo::vskalo:

sam res to lahko samo mi, so tukaj nemci, Avstrijci, Francozi....ne, nek se vidi ko je na?....pozno v no?!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v camp pri?li SLOVENCI, ki imajo za spremstvo bijelo dugme in Kiti?a :vskalo::vskalo::vskalo:

sam res to lahko samo mi, so tukaj nemci, Avstrijci, Francozi....ne, nek se vidi ko je na?....pozno v no?!

 

Janezki z rodovnikom, garant! :jupiii::party0035::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v camp pri?li SLOVENCI, ki imajo za spremstvo bijelo dugme in Kiti?a :vskalo::vskalo::vskalo:

sam res to lahko samo mi, so tukaj nemci, Avstrijci, Francozi....ne, nek se vidi ko je na?....pozno v no?!

 

Pr men so se enkrat ?e odlo?il, da se bojo stepl.. in sevede so se za?el na ves glas petelinit, potem ravsat, potem ?e ve? petelinjenja in ?e malo ravsanja, potem so ble solze in ?e ve? ravsanja na koncu pa policija.

 

Sam ?e ma? Janeza za soseda...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm klicala eno kolegico, k se ukvarja z astrologijo, da mi pove kaj mi je zadnje ?ase k sm,..no re?mo mal ?udna :D

 

No in ?e skraj?am dolgo zgodbo k je nism itak n? zastopla baje cvetim in blestim ker mam sonce v ne vem keri hi?i (sm bla zih da je brezdomc ampak baje ni :D ) uglavnem na kratko povedan gonitis mam baje. Bi znal bit kej na tem,..sm dons jasno in glasno opozorila moje drage fante v slu?bi (sej v nevarnosti je itak sam en),..pa da vidm ker heroj se mi bo ?e preobla?u pr odprtih vratih garderobe :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm klicala eno kolegico, k se ukvarja z astrologijo, da mi pove kaj mi je zadnje ?ase k sm,..no re?mo mal ?udna :D

 

No in ?e skraj?am dolgo zgodbo k je nism itak n? zastopla baje cvetim in blestim ker mam sonce v ne vem keri hi?i (sm bla zih da je brezdomc ampak baje ni :D ) uglavnem na kratko povedan gonitis mam baje. Bi znal bit kej na tem,..sm dons jasno in glasno opozorila moje drage fante v slu?bi (sej v nevarnosti je itak sam en),..pa da vidm ker heroj se mi bo ?e preobla?u pr odprtih vratih garderobe :D

 

Resno ti tole z astrologijo?? Jest bi te nategune vse v zapor strpal... ker se okori??ajo s stisko drugih v zameno za nekaj pravljic. Zame so ene ve?jih barab.

 

Ti onemu, ki je v "nevarnosti" povej kaj je kaj pa bo bolj?, kuker pa sto ljudi k ti bo ?logal. ;)

 

 

EDIT: Malo o astrologiji, lohka pogleda? celo oddajo samo pri cca 11:45 se pa na hitro dotaknejo te teme ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=-qhTDEjreZo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm klicala eno kolegico, k se ukvarja z astrologijo, da mi pove kaj mi je zadnje ?ase k sm,..no re?mo mal ?udna :D

 

No in ?e skraj?am dolgo zgodbo k je nism itak n? zastopla baje cvetim in blestim ker mam sonce v ne vem keri hi?i (sm bla zih da je brezdomc ampak baje ni :D ) uglavnem na kratko povedan gonitis mam baje. Bi znal bit kej na tem,..sm dons jasno in glasno opozorila moje drage fante v slu?bi (sej v nevarnosti je itak sam en),..pa da vidm ker heroj se mi bo ?e preobla?u pr odprtih vratih garderobe :D

 

Pa ti rabi? enega, da te porihta pa ne bo? ve? toliko v jamralniku :hudicek:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm klicala eno kolegico, k se ukvarja z astrologijo, da mi pove kaj mi je zadnje ?ase k sm,..no re?mo mal ?udna :D

 

No in ?e skraj?am dolgo zgodbo k je nism itak n? zastopla baje cvetim in blestim ker mam sonce v ne vem keri hi?i (sm bla zih da je brezdomc ampak baje ni :D ) uglavnem na kratko povedan gonitis mam baje. Bi znal bit kej na tem,..sm dons jasno in glasno opozorila moje drage fante v slu?bi (sej v nevarnosti je itak sam en),..pa da vidm ker heroj se mi bo ?e preobla?u pr odprtih vratih garderobe :D

 

Kaj mu bo? delalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Resno ti tole z astrologijo?? Jest bi te nategune vse v zapor strpal... ker se okori??ajo s stisko drugih v zameno za nekaj pravljic. Zame so ene ve?jih barab.

 

Ti onemu, ki je v "nevarnosti" povej kaj je kaj pa bo bolj?, kuker pa sto ljudi k ti bo ?logal. ;)

EDIT: Malo o astrologiji, lohka pogleda? celo oddajo samo pri cca 11:45 se pa na hitro dotaknejo te teme ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=-qhTDEjreZo

 

 

Ja sam ona vsaj prizna da je nategancija. Sploh ?loganje iz kart in podobne bedarije. In tud pove da to deluje samo pr folku k so tok v k.... da potem delajo vse kar je v njihovi mo?i, da se uresni? kar jim pove vede?evalka. Pr men to ne pali,..1x sm bla v Novi Gorici ker baje beyba obvlada,..celo "seanso" sm se ji smejala v glavo, uresni?l se pa itak ni n?.

 

Mi je pa zabavno druga? sploh tole z gonitisom :D Pa teli son?ki v razli?nih hi?kah so za popizdit sme?ni :)

 

 

Aja,..sm pa dons nafehtala se?tevk ur za prej?n mesec,..284 pa 15 minut. Bravo js,..NOT!

 

 

 

 

 

Kaj mu bo? delalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! :bravo:

 

:hudicek:

 

Sam, da ta gonitis ne pomen, da mu zabrusi? "goni se u kurac".

 

Druga? pa :bravo:

 

O verjem da ne,.. :hudicek:

 

Najbol? da si omislm ?e enga za back up al kako? :blush:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa pol sploh ni zabavno :glare:

 

 

Druga? smo mel pa dons ornk ?leht dan v slu?bi,..(no sej ga mamo vsak dan, ampak pustmo detajle),..bogi ?ef ?e ob 6h zjutri je nastradu in ni mel miru dokler ni ?ou. No ubistvu tud to mu ni pomagal, ker sva s sodelovcem nafehtala enga natakarja da ga je poklicu pa mu zate?il za en catering,..?ist je popizdu,..jutr me je kr mal strah it v slu?bo :blush:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.