Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Stvar se da interpretirat tudi druga?e. Preve? zglancan avto lahko pomeni tudi to, da se kandidat preve? ukvarja z nebistvenimi stvarmi. (Govorim kot nekdo ki pere pleh na pol leta (na roke) in ima raje da je lak na avtu zdrgnjen od vej na "terenu" kot od krta? avtopralnic)

To sem imel jaz v mislih. Verjetno ima normalen delodajalec raje, da gre zaposleni v prostem casu si zbistriti glavo in telo na zrak, kot pa da cele popoldneve preziveti v samopostrezni avropralnici med ostalimi debilcki brez zivljenja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi, da nismo vsi ostali, ki drugace mislimo, "debilcki" ...  <_< ... ze v oni drugi temi o kolesarstvu sem opazil podoben komentar, da tisti, ki imamo prevec kil, smo "zamasceni debili" ... :o ... Lahko imas pac svoje mnenje o zadevah... se pa da to malo bolj lepse zapisat ... debilizem s tem nima nobene zveze ... :ph34r:  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi, da nismo vsi ostali, ki drugace mislimo, "debilcki" ...  <_< ... ze v oni drugi temi o kolesarstvu sem opazil podoben komentar, da tisti, ki imamo prevec kil, smo "zamasceni debili" ... :o ... Lahko imas pac svopje mnenje o zadevah... se pa da to malo bolj lepse zapisat ... Ker debilizem s tem nima nobene zveze ... :ph34r:

 

Nikoli in nikjer nisem napisal,da so vsibljudje s prekomerno telesno te?o avtomati?no zamasc.. deb.... Sem pa napisal ta stavek zato,ker oseba ki ima debilno razmi?ljanje in je HKRATI zamascena... Ja , kaj pa je drugega kot zamascen debilcek? Sem imel tudi sam kar nekaj kg preve? in zelo zelo dobro vem kako je to.

 

In , ne , ne gre se za to,da bi me motili ljudje z druga?nimi konji?ki ali druga?nim razmi?ljanjem... Naj ljudje pojejo,plesejo,tecejo,imajo 15otrok,plezajo na Mont Everest,zbirajo znamke... Ok,lepo. Ampak naj pustijo druga?e misle?e na miru in predvsem naj njihovi hobiji (ali pa zgolj zabijanje prostega ?asa) ne vplivajo na ostale (vklju?no z mano).

 

Tukaj je pa problem... Tako kot imajo nekateri tukaj (in drugod) nonstop te?ave (jaz temu sicer pravim bolj ali manj upravicen predsodek) z vozniki Audijev (?e smo ?e pri skakanju iz teme v temo), imam pa? jaz te?ave z precej?njim ?tevilom ljudi... In glej za zlomka, velika ve?ina teh ljudi je ali konkretno pretezkih ali pa so zdolgocasene piz.e (najpogosteje pa kar oboje hkrati) , ki nimajo v ?ivljenju kaj po?eti in se pa? ukvarjajo z drugimi...

 

Ja,zdaj boste rekli,da se jaz ubistvu ukvarjam z njimi... Ubistvu imate prav. Ampak kot sem ?e 1x napisal kot odgovor Zmaju, ko je tekla podobna debata; "vse ima svoje meje". ?alostno je,da gre ljudem bolj v nos nekdo ki ima konji?ke,ki nimajo nikakr?nega negativnega vpliva na okolico in ?eli nekaj narediti zase ter ima neke cilje, kot pa nekdo ki cele dneve poseda pred TVjem in ?ivotari namesto da bi ?ivel... Vem,kot re?eno ; sem bil na obeh straneh in lahko iz prve roke podam primerjavo.

 

To je pa? preprosto ?alostno.

 

In dokler bom sam dele?en "podjeb party-a" (kot se fajn izrazi Zmaj) zaradi mojega,za ta ?as rahlo netipicnega zivljenskega sloga , si pridruzujem vso mo?no pravico, da z enako ali ?e ve?jo silo udarim nazaj.

 

Kdor je fer do mene ,sem fer do njega,kdor mi naredi uslugo , mu vrnem 3x, Kdor me jebe v glavo... Se ne sparam nazaj. Nevem zakaj bi se.

 

Vem,da sem bil dolg,ampak jbg,komentar je bil uperjen proti meni...

 

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor razumem, si zaenkrat se samski in delas tisto, kar ti v danem trenutku pase... in si po domace povedano "sam svoj gospodar" :) ... le tisto nujno zlo, ki se mu rece sluzba te ovira :) ...  Ko imas enkrat druzino, hiso, vrt, obveznosti, ... je veliko drugih zadev in prostega casa v katerem bi pocel le tisto, kar te veseli, vse preveckrat zmanjka, skupnost pa ne omogoca taksnega nacina zivljenja, da bi vsak delal le tisto, kar ga veseli :) ... in se je treba vcasih tudi znati prilagoditi ...

 

Ampak dejansko iz tvojih postov razberem, da si tak tip ... ki se zelo hitro razburi in te iz tira spravi ze vsaka napaka nekoga tretjega :) ... Saj lahko se motim... in je le tako nerodno napisano ... 

 

Upam, da to ne izpade kot "osebni napad" ... je pac le moje razmisljanje in komentar na tematiko :vesel:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nebi rekel da se hitro razburim... Sem pa zelo zelo strasten in zascitniski do stvari/ljudi ki mi nekaj pomenijo. In ?e vidim da me nekdo podjetja.ava zaradi npr.avta bom to mnogo la?je prenesel kot ?e npr.nekdo ozna?i kolesarjenje kot neumnost. Kar se zgodi pogosteje,kot bi si ?lovek mislil.

 

Ampak ja,se strinjam s teboj,verjamem da zmanjka ?asa ko si ?lovek ustvari dru?ino ipd... Pa? stvar prioritet,sam vem da sem bil vzgajan v dru?ini,kjer se je kljub vsemu na?lo VEDNO ?as za sport,druzenje ipd... Pa sta oba star?a seveda vedno hodila v slu?bo, nista pa hodila po kavah ,ampak namesto tega raje v naravo.

 

Ravno par dni nazaj mi je sodelavka pojamrala , da bi zelo rada za?ela sportati,pa nima ?asa(dru?ina). Prihaja pa iz Ljubljane,dela v Ljubljani...in vsako jutro na kavi in ciku v kaficu in skoraj vedno na pivu po sihtu... Pa sem ji rekel zakaj pa ne iti s kolesom v slu?bo? 5km in 5km nazaj je 10na dan. Bolje kot ni? in ?e prisparala bo?... A ve?... Za alko pa za cike je ?as,za lastno gibanje ga pa kao ni... Razumem razli?ne poglede na svet,sovrazim pa izgovore in stavek "to se ne da"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto smo se vrnili z dopusta.

 

Danes pa vseh sedem driskamo in bruhamo...

Upam, da razpolagate vsaj s stevilnimi toaletnimi prostori, sicer bodo logisticne tezave. :)

 

No zunaj pa bo vremenska driska vztrajala se do konca tedna. Sem si obetal drugacen uvod v september, npr. Obalo obiskat in kopanje ter osvojit kakega 2000m, pa vremenska kajla. Bo treba pa za kaj drugega izkoristit dezevno vreme, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Top avto, kaj vse je dal ?ez in me nikoli ni pustil na cedilu. Naj vam dobro slu?i ?e dolgo!

 

Ko si ga prodajal si razlagal kako nesre?nega te dela ker je dolgocajten :D

 

Smo se pa dobro dri?ali z njim naokoli... in v smetnjake.

olQpsQr.jpg

Casual Gearheads
: Drones, Trikes and Automobiles / General Youtube Shenanigans

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sre?o sta dva ?e na kahli, ena pa v plenicah, druga?e bi to postal resni?no resen problem...

Torej ve? kak?ni so tvoji plani v prihodnosti, gradnja WCjev

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja. Ravno sem tastu razlagal. Hi?a ne potrebuje ?est spalnic, ampak eno veliko dnevno in sedem strani??...

 

 

In pa en trezor, ki je vedno poln. So me opozarjali, da dizela?i znajo biti dragi. Pa nisem poslu?al. Zdaj pa imam, ko nimam...

 

BTjka je s svojim dizelskim navorom zmlela kri? na kardanu. Spotoma smo ugotovili, da bi morali menjati zobati jermen ?e pred 6.000 km. Za dodatek pa ?e, da tako opevana za??ita podvozja pri Tri krone v Gode?i?u ni vredna, da jo pes po??ije. Oziroma je primerna samo za vozila, ki ve?ino ?asa pre?ivijo v klimatizirani gara?i...

 

Pa bo ?lo 2000?... Za to?no cifro bom vedel v torek... Pa tako so me svarili pred dizela?em, pa nisem poslu?al...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,danes se je pa ?e zgodaj za?elo podje..vanje... ?e dobro da sem v?eraj naredil konkretno skoraj 5h mtb turco,ki sem jo nadaljeval a kratkim 6km tekom....

Pomoje si preob?utljiv zaradi utrujenosti od v?eraj?njega kolesarjenja in teka. :P

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem 12 let igral hokej. 3-4 treningi na dan + sola (osnovna in kasneje srednja). Hodil sem na srednjo gradbeno solo (4. Letna) in sem moral veliko risati tudi po soli, kar seveda vzame zelo veliko casa. Ce si malo splaniras kako pa kaj imas na koncu cas za vse... tudi za kavice, zurke, punce. Se pa strinjam, da se je treba nekaterim stvarem sem in tja tudi odpovedati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

T

Jest sem 12 let igral hokej. 3-4 treningi na dan + sola (osnovna in kasneje srednja). Hodil sem na srednjo gradbeno solo (4. Letna) in sem moral veliko risati tudi po soli, kar seveda vzame zelo veliko casa. Ce si malo splaniras kako pa kaj imas na koncu cas za vse... tudi za kavice, zurke, punce. Se pa strinjam, da se je treba nekaterim stvarem sem in tja tudi odpovedati.

To?no to. Sam imam slu?bo z 12h delovnikom,dostikrat nadure. Na slu?bo ne vpliva moje privat ?ivljenje. Spim ve? kot ostali;8h na no?.

 

Se dru?im z prijatelji,pac ne vsak dan,ampak kvalitetno pre?ivljanje prostega ?asa na vsake kvatre.

 

Dru?insko kosilo na 2tedna.

 

Ni pa kofetkov po slu?bi;raje 1h teka.

 

Ni polezavanja pred TVjem in gledanja debilnosti , ampak je 4h kolesa.

 

Vse se da ?e se ho?e;stvar prioritet in iskanja izgovorov in uresni?evanja svojih ?elja na drugi strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja. Ravno sem tastu razlagal. Hi?a ne potrebuje ?est spalnic, ampak eno veliko dnevno in sedem strani??...

 

 

In pa en trezor, ki je vedno poln. So me opozarjali, da dizela?i znajo biti dragi. Pa nisem poslu?al. Zdaj pa imam, ko nimam...

 

BTjka je s svojim dizelskim navorom zmlela kri? na kardanu. Spotoma smo ugotovili, da bi morali menjati zobati jermen ?e pred 6.000 km. Za dodatek pa ?e, da tako opevana za??ita podvozja pri Tri krone v Gode?i?u ni vredna, da jo pes po??ije. Oziroma je primerna samo za vozila, ki ve?ino ?asa pre?ivijo v klimatizirani gara?i...

 

Pa bo ?lo 2000?... Za to?no cifro bom vedel v torek... Pa tako so me svarili pred dizela?em, pa nisem poslu?al...

 

Upam, da te je sedaj izu?ilo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.