Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ce imas kombinacijo E - steklo, potem ni nobene odbitne fransize in tudi ne izgubis bonusa... Ravno to je smisel kombinacij :)...

 

 

image.png

image.png

  • Všeč 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jaka32 napisal:

 

Jaz imam odbitne franšize 1%. Torej do 203,9 eur plačam sam.

 

Torej na Carglasu v vsakem primeru plačam, če grem te 3 praske sanirat? @Jest

 

 

Ce imas kombinacijo E, potem ne placas nic ...in ne izgubis bonusa ...

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imeli v službi požarno vajo. In na koncu se dobimo odgovorni in si vsi po vrsti čestitajo, kako je vse super in krasno in oh in sploh...

 

Jaz pa gledam nekaj časa in se sprašujem, če je bila požarna vaja v isti stavbi...

 

Kot zadnji se le oglasim in omenim, da ko smo šli nazaj do požarne centrale izklopit alarm, v objekt nismo mogli brez kartice. Kaj bodo gasilci šli noter s karticam? Vrata bi se v primeru požara morala odklenit in omogočat prost prehod tako ven kot tudi noter - za gasilce in reševalce.

 

Nato je bila tišina.

 

Nazadnje se nekdo oglasi:

- "Deset let je bilo dobro, zdaj pa ti prideš, si pol leta tu in naenkrat ni več dobro..."

 

 

 

Se resno sprašujem, če je film Idiocracy mogoče res dokumentarec...

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če koga zanima, sem dobil odgovor iz Carglasa.

Pravijo, da v primeru treh luknjic od kamenčkov zamenjajo samo celo vetrobransko steklo, torej plačam 1% vrednosti avta (203,90 eur), ostalo pa zavarovalnica.

Očitno pri njih krijejo samo eno luknjico, en kamenček.

 

V odgovoru pa nisem dobil odgovora na to, koliko bi me stalo, če sam plačam flikanje treh razpok. Verjetno je ceneje, kot teh 203 eur za celotno steklo.

Jah, površni ljudje in preobremenjeni za sedenje za računalnikom, da bi dosledno prebrali cel mail...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo potem ocitno nimas doplacane kombinacije za stekla… ali pa imas tako zavarovalnico, ki ima drugacne pogoje… Pojdi direktno do cenilca pri tvoji zavarovalnici…  Potem pa sam izberes ustreznega izvajalca. Carglass ni edini, ko to dela… se pa najvec oglasuje in je posledicno tudi med najdrazjimi… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jaka32 napisal:

Če koga zanima, sem dobil odgovor iz Carglasa.

Pravijo, da v primeru treh luknjic od kamenčkov zamenjajo samo celo vetrobransko steklo, torej plačam 1% vrednosti avta (203,90 eur), ostalo pa zavarovalnica.

Očitno pri njih krijejo samo eno luknjico, en kamenček.

 

V odgovoru pa nisem dobil odgovora na to, koliko bi me stalo, če sam plačam flikanje treh razpok. Verjetno je ceneje, kot teh 203 eur za celotno steklo.

Jah, površni ljudje in preobremenjeni za sedenje za računalnikom, da bi dosledno prebrali cel mail...

Sem šel pred par meseci v samoplačniško steklarsko akcijo (Pelko me je napotil na Zbilje), tam sem na keš plačal 35€, je pa bila konkretna poškodba, v velikosti kovanca 1 eur. Priporočam!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Sem šel pred par meseci v samoplačniško steklarsko akcijo (Pelko me je napotil na Zbilje), tam sem na keš plačal 35€, je pa bila konkretna poškodba, v velikosti kovanca 1 eur. Priporočam!

 

 

Verjetno v Medvode... na poti proti Zbiljam... Steklarstvo Omejec ... Imam tudi jaz z njim dobre izkusnje... in poceni... Cenejsi kot Carglass in tudi cenejsi od Rogelj Romat ... 

 

 

  • Ljubim 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je FuManchu napisal:

Danes se je po 8ih letih poslovila Workzone baterijska. Naj ima večen mir:rispekt: 

Nikoli več za tako malo denarja tako veliko muzike...

😊Nikoli ne reci nikoli.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V službi smo praznili arhiv. In so mi znosili okoli 8 kubikov papirja v garažo. Se zmenim s podjetjem, ki bo dalo tudi dokument o uničenju in jim razložim, koliko robe je.

 

Danes me pred garažo pričaka njihov šofer - z Reno Masterjem... 

 

Smo naložili gor kakšnih šest kubikov, pa je začel možakar jamrat, da to je to in da raje pride še enkrat. Pogledam malo tega Masterja - listnate vzmeti je napelo že v drugo stran... Kombi pa povsem na tleh. Možakar nekako zmakne z mesta in odpelje.

 

Zdaj me zanima, kakšen bo tehtalni listek. Ampak če se njihovo podjetje ukvarja z prevozom in uničevanjem dokumentov, bi morali vedeti, koliko tehta kubik papirja in kako velik tovornjak morajo poslati. Ampak minili so časi, ko so ljudje bili strokovnjaki svojega poklica...

 

In zdaj se bo model s preobremenjeno Reno odpravil čez Rebrnice...

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Začuden 3
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk enga žolča mora biti izlitega med zaposlenim in delodajalcem, da pojasniš, da če ne bo dal konkretne povišice, bo izgubil dobrega delavca. Vadi pare al pa adijo. A je tolk težko?

  • Všeč 2
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sploh ko poleg vsega svojega dela uvajaš še novega zaposlenega tri mesece potem ti pa čez pol leta gre, ker mu je nekdo ponudil več denarja. Se pravi ves trud, ki sem ga dodatno vložil, da si izobrazim pomoč je šlo v nič, ker delodajalec ne razume, da bo pač treba ljudi pošteno plačat. Zdaj pa nov razpis pa ponovimo zgodbo, ki bo imela verjetno enak razplet. Dejansko jebe lud zbunjenog.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Ja, sploh ko poleg vsega svojega dela uvajaš še novega zaposlenega tri mesece potem ti pa čez pol leta gre, ker mu je nekdo ponudil več denarja. Se pravi ves trud, ki sem ga dodatno vložil, da si izobrazim pomoč je šlo v nič, ker delodajalec ne razume, da bo pač treba ljudi pošteno plačat. Zdaj pa nov razpis pa ponovimo zgodbo, ki bo imela verjetno enak razplet. Dejansko jebe lud zbunjenog.

Ja, niso več tisti časi, ko si prišel na zaposlitveni intervju in ti eden iz komisije (porogljivo) odvrne; vam javimo svojo odločitev, veste imamo preko 200 prijavljenih na ta razpis. Itaaak :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so pa plačo v zadnjih petih letih dvakrat popravili. Kar sem imel pred petimi leti vsak mesec kot nagrado  (pisano pod uspešnost) , so mi to z novo pogodbo dali kar v redno plačo.😊 Nato lani še 15% gor.

Itak grem z februarjem v zasluženo penzijo.🤗

In to v najbjši letih. 😊

Ne mislim pa nič podaljševati kot nekateri... od takrat naprej  samo še  uživancija, potovanja, koncerti, band.... 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.