Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Mal nazaj je pred mano nekdo tanku LPG v 350zja. :ninja: ?al je ro?ko ravno odklopu, ko sm iz ?epa vleku telefon, da bi sliku. Se ga bo pa najbr? ve?krat dal vidt, ker je v Dom?alah samo ena LPG pumpa..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvoli?ne pizde so - za vsako pripombo opozicije takoj jamrajo, da jim opozicija nagaja in me?e polena pod noge a da so pa Pahorju ru?ili ?isto vse reforme, ki so bile veliko bolj bla?je kot tele pa ni bilo nagajanje. :ne vem:

 

A situacija se je pa v zadnje pol leta res tolk spremenila, da takrat si bil proti zdaj pa si za in celo veliko bolj regiozno.

 

Pa ?e kr imajo privr?ence, ki jim brezpogojno zaupajo :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo nov 'cenik'

 

95-oktanski bencin 1,528?

100-oktanski MPS bencin 1,544?

Dizel 1,358?

Kurilno 1,04?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvoli?ne pizde so - za vsako pripombo opozicije takoj jamrajo, da jim opozicija nagaja in me?e polena pod noge a da so pa Pahorju ru?ili ?isto vse reforme, ki so bile veliko bolj bla?je kot tele pa ni bilo nagajanje. :ne vem:

 

A situacija se je pa v zadnje pol leta res tolk spremenila, da takrat si bil proti zdaj pa si za in celo veliko bolj regiozno.

 

Pa ?e kr imajo privr?ence, ki jim brezpogojno zaupajo :whatever:

 

Davek na nepremi?nine, DDV, pokojninska in malo delo, pa bi mel notr 2.000.000.000 eur.

 

Zdej jih ma notr 16.000.000.

 

Janezku ne gre nul ?tet. :D

 

Hazzard20: jan?a ni la?nivec... samo neumen je. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vsako ceno je ?elel nazaj na oblast in zdej se ?pila neko strahovladaje. Vse ni?a in zateguje kjer je le mo?no. Gospod ple?asti potrebne? oblasti naj raje malo pokuka kako stvarem stre?ejo v Nem?iji, ki je zelo lep primer u?inkovitih reform in ne da se ukvarja s politi?nimi nasprotniki in na?ini kako jih bo "pofukov" od zadej.

 

Kdaj bo "balon?ek" spet mal po?ut kot je leta 2008 :(

 

@Ploki: neumen naklada?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?al bomo pla?ali ogromno ceno zaradi bolestne sle po oblasti - narod je zastrupil z demagogijo in la?jo, u?il se je pa pri psihopatih, ki od nekdaj zagovarjajo tezo "skregaj in vladaj".

 

Folk se zato med sabo ?re in zgublja energijo v medsebojnih kregarijah, oblast pa se ?lepa dalje in izvaja svojo destruktivno agendo. In to je vse zaradi enega bolnika, ki je oku?il celo slovenijo a proces razstrupljevanja bo trajal dolgo predolgo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji? mi je kolega (zaposlen v SV) rekel, da je imel pred leti OD visok v dnarju - 1400 litrov bencina, da ko gre danes OD prera?unat v litre benza ga skoraj kap, to kar dosti pove, kolko se je podra?ila ta zadev?na, finance pa se nikakor ne uzignejo. :blush::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?al bomo pla?ali ogromno ceno zaradi bolestne sle po oblasti - narod je zastrupil z demagogijo in la?jo, u?il se je pa pri psihopatih, ki od nekdaj zagovarjajo tezo "skregaj in vladaj".

 

Folk se zato med sabo ?re in zgublja energijo v medsebojnih kregarijah, oblast pa se ?lepa dalje in izvaja svojo destruktivno agendo. In to je vse zaradi enega bolnika, ki je oku?il celo slovenijo a proces razstrupljevanja bo trajal dolgo predolgo.

 

 

Ve?, Boss in vsi podobno misle?i, sem se pogovarjal z psihiatrom (tudi njega imamo v na?i bolnici), pa mi je zatrdil, da je Jan?ofobija ozdravljiva...

 

Je pa ?alostno, da je bil na volitvah Jan?a edini pravi kandidat.

Je pa ?alostno, da Mazdin forum postaja politi?na debata v prav vsaki temi.

Je pa ?alostno, da me mineva veselje obiskovat Mazdin forum...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?, Boss in vsi podobno misle?i, sem se pogovarjal z psihiatrom (tudi njega imamo v na?i bolnici), pa mi je zatrdil, da je Jan?ofobija ozdravljiva...

 

Je pa ?alostno, da je bil na volitvah Jan?a edini pravi kandidat.

Je pa ?alostno, da Mazdin forum postaja politi?na debata v prav vsaki temi.

Je pa ?alostno, da me mineva veselje obiskovat Mazdin forum...

 

 

:cheers:

 

Politika nas tko al tko gazi na usakem koraku res ni potrebno da tud takrat ko imamo ?as za sprostitev :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?, Boss in vsi podobno misle?i, sem se pogovarjal z psihiatrom (tudi njega imamo v na?i bolnici), pa mi je zatrdil, da je Jan?ofobija ozdravljiva...

 

Je pa ?alostno, da je bil na volitvah Jan?a edini pravi kandidat.

Je pa ?alostno, da Mazdin forum postaja politi?na debata v prav vsaki temi.

Je pa ?alostno, da me mineva veselje obiskovat Mazdin forum...

 

Aha, si ?e pre?el v fazo "apatija" in ti ratuje vseeno kaj se dogaja okoli tebe? Meni pa? ni zato delim misli z drugimi, ?e ?elijo prebirat - ?e pa ne pa pa? ne - nobene ?kode, da pa bi zarad tega nehal hodit na Mazda forum je pa bedarija. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?, Boss in vsi podobno misle?i, sem se pogovarjal z psihiatrom (tudi njega imamo v na?i bolnici), pa mi je zatrdil, da je Jan?ofobija ozdravljiva...

 

Je pa ?alostno, da je bil na volitvah Jan?a edini pravi kandidat.

Je pa ?alostno, da Mazdin forum postaja politi?na debata v prav vsaki temi.

Je pa ?alostno, da me mineva veselje obiskovat Mazdin forum...

 

To da te zarad politike mineva obiskovat en forum pove samo to kok dale? nese? ti. Na forumu nisi edini desni?ar niti edini jan?evc pa se ?ist vredu razumemo.

 

To da alternative ne vidi? je verjetno posledica vzgoje starega re?ima, ?e se osebnost zamenja ?e ne pomeni da se mentaliteta... da ti ?kripa osnovna ekonomija in statistika je ozdravljivo z osve?itvijo osnovno?olske matematike. :) Jaz sem si ravno kupil priro?nik za matematiko, da ?e malo srednje?olske osve?im.

 

?e se ?e pogovarja? s psihiatrom ga malo povpra?aj o gojenju kulta osebnosti. :D

 

V temah "aktualni dogodki" "bencin dra?ji ?ez no?" in "jamralnik" pa skoraj ne mor? v tej fazi o ?em drugem kot o politiki govorit.

 

Edini pravi kandidat na ?alost ?e vedno ni zadost pravi da bi znal re?it dr?avo iz krize, tako da me ta tvoj nihilisti?ni pristop malo ?alosti.

 

Peace man :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej niti nisem mislil odgovarjat, pa sem si premislil.

 

Nisem ravno apati?en in tudi za dogodke okoli mene mi ni ravno vseeno. Zmerjanje ?ez oblast, ki posku?a kaj privar?evati in popraviti zavo?eno, se mi ne zdi na mestu. Lahko je vladati tako, da vzame? kredit in deli? denar. A kredit je treba tudi vrniti... Precej odlo?itev v preteklosti (ne le Pahorjeva vlada, ampak tudi Jan?a pred njim in Drnov?ek pred Jan?o) je bilo napa?nih. In precej poskusov re?evanja se mi ni zdelo pravih (predvsem pri Pahorjevi vladi). Da je Jan?a tak, da skrega narod in vlada? Sem mogo?e kaj zamudil? Ali pa kdo od vas? Pustimo stat.

 

Da nisem edini desni?ar? ?e se to nana?a na to, da pi?em z desno roko, potem ja, verjamem, da nisem edini desni?ar. ?e pa se to nana?a na politi?no usmerjenost pa... ?e bi bil desni?ar, ne bi pisal, " da JE ?ALOSTNO to, da je bil na zadnjih volitvah Jan?a edini pravi kandidat". Naj se pogovorim o gojenju kulta osebnosti? Katere osebnosti to? Tiste, ki jo vi ?astite? ?e ni va?, ni vreden da ?ivi in ga pluvate po dolgem in po?ez?

 

Kot sem ?e omenil, me mineva veselje obiskovat ta forum - vsaj to temo. Namesto, o politiki bi se mogo?e pogovarjali o alternativah vedno dra?jemu gorivu. Bi nam verjetno pri?lo bolj prav kak?en koristen namig, kako si z alternativo poceniti prevoze, kot pa da se pravdamo o politiki - ta bo delala svoje, ?e se razburjamo, kregamo, tepemo ali pa prijateljujemo in si pomagamo. Se vam ne zdi?

 

Pa sre?no.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ob tem kar se zdejle dogaja ti tud alternativna goriva ne bodo pomagala.

 

... in dokler je vse zgrajeno in stoji je vezano in odvisno od nafte, verjetmite, da naftni lobi ne bo dopu??al, da se kje pojavi kaka uporabna alternativa.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ob tem kar se zdejle dogaja ti tud alternativna goriva ne bodo pomagala.

 

Dejansko je nakup rabljenega avta s plinom trenutno najbolj?a izbira (?e si ?e v potrebi menjave avta)

 

je pa res da je vse pobrano, od leta 2008 bencin + plin dobi? 10 rezultatov na avto.net, od tega je le citroen crosser in cmax za pogledat samo o?itno imata ceno v nebesih, ker crosser je bil ko sem jaz mx5 prodajal.... :ne vem:

 

Nekdo pa misli da bo dobil 19.000? za CX7 na plin :hohoho: (prodaja se ze od leta 2011)

 

tale je edini

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5906264&show=1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej niti nisem mislil odgovarjat, pa sem si premislil.

 

Nisem ravno apati?en in tudi za dogodke okoli mene mi ni ravno vseeno. Zmerjanje ?ez oblast, ki posku?a kaj privar?evati in popraviti zavo?eno, se mi ne zdi na mestu. Lahko je vladati tako, da vzame? kredit in deli? denar. A kredit je treba tudi vrniti... Precej odlo?itev v preteklosti (ne le Pahorjeva vlada, ampak tudi Jan?a pred njim in Drnov?ek pred Jan?o) je bilo napa?nih. In precej poskusov re?evanja se mi ni zdelo pravih (predvsem pri Pahorjevi vladi). Da je Jan?a tak, da skrega narod in vlada? Sem mogo?e kaj zamudil? Ali pa kdo od vas? Pustimo stat.

 

Da nisem edini desni?ar? ?e se to nana?a na to, da pi?em z desno roko, potem ja, verjamem, da nisem edini desni?ar. ?e pa se to nana?a na politi?no usmerjenost pa... ?e bi bil desni?ar, ne bi pisal, " da JE ?ALOSTNO to, da je bil na zadnjih volitvah Jan?a edini pravi kandidat". Naj se pogovorim o gojenju kulta osebnosti? Katere osebnosti to? Tiste, ki jo vi ?astite? ?e ni va?, ni vreden da ?ivi in ga pluvate po dolgem in po?ez?

 

Kot sem ?e omenil, me mineva veselje obiskovat ta forum - vsaj to temo. Namesto, o politiki bi se mogo?e pogovarjali o alternativah vedno dra?jemu gorivu. Bi nam verjetno pri?lo bolj prav kak?en koristen namig, kako si z alternativo poceniti prevoze, kot pa da se pravdamo o politiki - ta bo delala svoje, ?e se razburjamo, kregamo, tepemo ali pa prijateljujemo in si pomagamo. Se vam ne zdi?

 

Pa sre?no.

 

Se pridru?jem temu mnenju in tudi meni se ta forum po?asi zdi politi?no trobilo samo ene politi?ne opcije in ?koda, ker ta forum po?asi ne bo ve? to ?emur bi naj bi bil namenjen. In res Boss in njemu podobni to va?e po?etje res v?asih meji ?e na bolezensko stanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.