Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Dejansko je nakup rabljenega avta s plinom trenutno najbolj?a izbira (?e si ?e v potrebi menjave avta)

 

je pa res da je vse pobrano, od leta 2008 bencin + plin dobi? 10 rezultatov na avto.net, od tega je le citroen crosser in cmax za pogledat samo o?itno imata ceno v nebesih, ker crosser je bil ko sem jaz mx5 prodajal.... :ne vem:

 

Nekdo pa misli da bo dobil 19.000? za CX7 na plin :hohoho: (prodaja se ze od leta 2011)

 

tale je edini

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5906264&show=1

 

Tukaj se strinjam s tabo :)

Najprej sem bil tudi sam skepti?en glede plina, sedaj se mi pa vedno bolj dopade ko pomislim koliko bi dal za bencin :D

 

OFF: avto na plin :P

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5900199&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej provokator ozdrav se svoje osornosti pa bo bol?.

 

pizda ej, ena in druga stran lepo prosim ?e se vsaj malo vzdr?ite politike na forumu... forum je namenjen v prvi vrsti voznikom mazd in ne tistim ki so volili jan?o ali jankovi?a ali koga drugega... ne vem no... ?e mi sami slovenci ne moremo preko svojih omejitev ali kaj? kdorkoli je na oblasti je isti kurac... eni ogovarjajo eni hvalijo... bilo in bo...

 

kot je ?e en uporabnik prej napisal,spet ena tema ve? ki se bo zasmetila z politiko...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pizda ej, ena in druga stran lepo prosim ?e se vsaj malo vzdr?ite politike na forumu... forum je namenjen v prvi vrsti voznikom mazd in ne tistim ki so volili jan?o ali jankovi?a ali koga drugega... ne vem no... ?e mi sami slovenci ne moremo preko svojih omejitev ali kaj? kdorkoli je na oblasti je isti kurac... eni ogovarjajo eni hvalijo... bilo in bo...

 

kot je ?e en uporabnik prej napisal,spet ena tema ve? ki se bo zasmetila z politiko...

 

Jah Bossa so v RL zgleda ?e vsi siti glede prito?evanja ?ez aktualno ablast in potem reve?u ne preostane drugega, kot da na forumu izlije svoje frustracije... sej bo :dudek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej provokator ozdrav se svoje osornosti pa bo bol?.

 

Pometaj pred svojim pragom pa bo? imel dovolj dela sam s sabo.

 

Jah Bossa so v RL zgleda ?e vsi siti glede prito?evanja ?ez aktualno ablast in potem reve?u ne preostane drugega, kot da na forumu izlije svoje frustracije... sej bo :dudek:

 

Ne rabi? se bat zame, se dru?im s takimi ljudmi, ki jim osebna intelektualna percepcija omogo?a, da razumejo to o ?em govorim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madona moji francozi so imeli prav....

http://24ur.com/novice/gospodarstvo/bencin...a-podrazil.html

 

se pa sploh ne spla?a ve? tankati E95 ampak 100ko!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju3 bo glavna udarna novica pri poro?ilih CENA BENCINA SE POVZPELA V VI?AVE! Ni ?udno da je folk total zamorjen, ?e ga 20x v enem dnevu spomni? na nek negativen dogodek, jao. :aaaaa:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nisi ti na diesel? :blush:

 

Govorim o tem, ko so 2 leti nazaj dali direktivo za dizel

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pometaj pred svojim pragom pa bo? imel dovolj dela sam s sabo.

 

Mislim, da je tvoj prag tak umazan, da ga ne bo? nikoli po?istil, tako da si zadnji, ki lahko govori o tem .

Ne rabi? se bat zame, se dru?im s takimi ljudmi, ki jim osebna intelektualna percepcija omogo?a, da razumejo to o ?em govorim.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo zanimiv graf. Sem ?e skoraj pozabil, da je bil par let nazaj neko obdobje dizel dra?ji od bencina, od za?etka leta 2009 in do danes pa dizel cenej?i, s tem da se razlika ?e ve?a. Se mi bodo po?asi za?eli smilit lastniki raznih TSI-jev in ostalih podobnih mlin?kov, ki ?e tako ali tako niso ekonomi?ni, ?e jih vozi? malo bolj konkretno (?eprav lastniki bodo trdili, da jim pije tistih magi?nih 5,99 l/100), tankat mora? pa (dra?jo) 100-tko. :hudicek:

 

?e bo ?lo tako naprej, se bo kmalu spla?alo imet dizla tudi tistim, ki delajo pod 15.000 km na leto (?e izvzamem plina?e). <_<

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa se zdi po?teno, da je (spet) benz nekaj dra?ji kakor nafta, saj je tudi postopek "pridelave" z ve? stro?ki. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pometaj pred svojim pragom pa bo? imel dovolj dela sam s sabo.

 

Po?isti svoj gnil prag potem se pa ogla?aj, ?e ti pa kaj ne pa?e pa se pojdi svojemu ljubemu vodji cmerit, sam upam, da vam vzamejo vse tisto, kar ste si izpla?evali ne opravi?eno kljub zgubi, ki smo jo pod tvojim ljubim vodjo pokrivali vsi in zadnji ?as je, da je tega vsega konec, bo? vidu ?e kako bo ko bo? imel tujce za ?efe, komaj ?akam na ta trenutek in vedi, da takrat ne boste kar tako metali denar ?ez okno kot ste ga sedaj va?im tajkunom, ki so jih ustvarili prav ludje iz tvoje banke in dokler si del takega sistema, si tudi sam soodogovren za taka po?etja tvojih ?efov.

 

Ne rabi? se bat zame, se dru?im s takimi ljudmi, ki jim osebna intelektualna percepcija omogo?a, da razumejo to o ?em govorim.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A spet obra?unavanje na osebnem nivoju? Me res zanima a bo? kdaj prenehal s takim na?inom in enkrat za spremembo komentiral na nivoju, brez da bi v svoje jezno nerga?ke izlive in osebno nezadovoljstvo tla?il Bossa kot de?urnega krivca.

 

Glej jaz nisem ne politik in ne predsednik uprave NLB-ja zato vpliva na tak?ne ali druga?ne odlo?itve nimam tako da me ne me?aj zraven, kot tudi jaz tebe ne me?am zraven in ne krivim za odlo?itve tistih katerim si sicer neizmerno vdan in bi jih ??itil pa ?etudi ti sle?ejo ?e tazadnje gate. Taka je pa? tvoja odlo?itev in vanjo se nikakor ne mislim vme?avat.

 

Ima? pa tipi?no slovenceljski na?in razmi?ljanja, ki ?eli? drugim samo slabo zato, da si v svoji majhni pritlehni du?i sre?en tistih 5 minut ... verjetno je pa ta dana?nji izliv le posledica prebiranja izjave (intervju z njim v sobotnem ?urnalu) najbolj "pametnega" med ministri Gorenjaka, ki je edini razlog, da policaji ne bi spro?ili referenduma na?el v tem, da bodo potem v NLB-ju si lahko izpla?ali gromozanske regrese. :whatever: Igranje na karto nevo??ljivosti je pa? ena od "vrlin" vlade, ki upa, da bo uspela med sabo do konca skregati narod (tokrat JS proti RS) in skreganemu narodu je najla?je vladat in Majer to prekleto dobro ve in ob takih podlo?nikih kot je Vid mu pa? res ni te?ko.

 

Glede tajkunov pa samo ?e tole, kar je bilo ?e milijonkrat povedano. Dr?ava in z njo vlada ima v NLB zaradi ve?inskega dele?a vpliv na odlo?itve in to?no to se je dogajalo za ?asa prve majerjeve vlade in to?no tisti, za katere danes Vid navija? so tvorci zavo?enega tajkunstva tipa Bav?ar, ?rot, Korde?, itd. Tukaj ni nobenih skrivnosti samo letnico mened?erskih prevzemov je treba pogledat in kdo je bil na polo?aju, kjer je bil vpliv in voila ima? krivca. Ja pa res, da najbolj prikladno je barabina ustvarit nato pa ga razkrinkat - to znajo vse tajne slu?be sveta in je ena od voja?ko tajno obve??evalnih vrlin, kjer je pa Majer najbolj doma.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A spet obra?unavanje na osebnem nivoju? Me res zanima a bo? kdaj prenehal s takim na?inom in enkrat za spremembo komentiral na nivoju, brez da bi v svoje jezno nerga?ke izlive in osebno nezadovoljstvo tla?il Bossa kot de?urnega krivca.

 

Boss to kar ti meni o?ita? po?ne? ti stalno v tvojih odgovorih meni, tako da najprej res po?isti svoj gnil prag.

 

Glej jaz nisem ne politik in ne predsednik uprave NLB-ja zato vpliva na tak?ne ali druga?ne odlo?itve nimam tako da me ne me?aj zraven, kot tudi jaz tebe ne me?am zraven in ne krivim za odlo?itve tistih katerim si sicer neizmerno vdan in bi jih ??itil pa ?etudi ti sle?ejo ?e tazadnje gate. Taka je pa? tvoja odlo?itev in vanjo se nikakor ne mislim vme?avat.

Evo Boss jaz nisem ?lan nobene stranke, tako kot si del NLB, sory kdo pa ti je kriv, da dela? v NLB.

 

Ima? pa tipi?no slovenceljski na?in razmi?ljanja, ki ?eli? drugim samo slabo zato, da si v svoji majhni pritlehni du?i sre?en tistih 5 minut ... verjetno je pa ta dana?nji izliv le posledica prebiranja izjave (intervju z njim v sobotnem ?urnalu) najbolj "pametnega" med ministri Gorenjaka, ki je edini razlog, da policaji ne bi spro?ili referenduma na?el v tem, da bodo potem v NLB-ju si lahko izpla?ali gromozanske regrese. :whatever: Igranje na karto nevo??ljivosti je pa? ena od "vrlin" vlade, ki upa, da bo uspela med sabo do konca skregati narod (tokrat JS proti RS) in skreganemu narodu je najla?je vladat in Majer to prekleto dobro ve in ob takih podlo?nikih kot je Vid mu pa? res ni te?ko.

 

Glede tajkunov pa samo ?e tole, kar je bilo ?e milijonkrat povedano. Dr?ava in z njo vlada ima v NLB zaradi ve?inskega dele?a vpliv na odlo?itve in to?no to se je dogajalo za ?asa prve majerjeve vlade in to?no tisti, za katere danes Vid navija? so tvorci zavo?enega tajkunstva tipa Bav?ar, ?rot, Korde?, itd. Tukaj ni nobenih skrivnosti samo letnico mened?erskih prevzemov je treba pogledat in kdo je bil na polo?aju, kjer je bil vpliv in voila ima? krivca. Ja pa res, da najbolj prikladno je barabina ustvarit nato pa ga razkrinkat - to znajo vse tajne slu?be sveta in je ena od voja?ko tajno obve??evalnih vrlin, kjer je pa Majer najbolj doma.

 

Te tajkune je ustvaril prav tebi blizu LDS, za ?rota se lepo ve, da je bil dolgo celo ?lan tebi ljube opcije, Korde? prav tako, Bav?ar pa je menjal spodnje gate vse od LDS do DS, nikoli pa ni bil ?lan SDS, Boss o?itno ima? kratek spomin. Pa saj ni ?uda, ?e si eden izmed tistih, ki nasedajo 24ur(kur), ki je v rokah leve opcije in je samo kvazi navidez sprivatiziran.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss to kar ti meni o?ita? po?ne? ti stalno v tvojih odgovorih meni, tako da najprej res po?isti svoj gnil prag.

 

Sam ti res ne razume? ni?esar. Kdaj hudi?a sem v mojih kritikah oblasti v istem kontekstu omenil tebe osebno in zraven po mo?nosti dodal, da si kriv za odlo?itve vlade samo zato, ker si jih volil, ampak ti po?ne? pa to?no to oziroma ?e ve?, krivi? me celo za odlo?itve vodstva NLB samo zato ker sem tam zaposlen kot tehnolog (ra?unalni?ar)? A se ti ne zdi tak na?in razmi?ljanja rahlo psihopatski?

 

?e pa misli?, da je moj a kritika Majerjevega re?ima in njegovih zvestih voj??akov, napad nate osebno potem pa oprosti, da ti takole re?em, ampak si bolnik.

 

Evo Boss jaz nisem ?lan nobene stranke, tako kot si del NLB, sory kdo pa ti je kriv, da dela? v NLB.

 

A jaz pa sem ?lan stranke? Lepo te prosim no in tudi v ZKJ ali ZKS nikoli nisem bil za razliko od tvojega velikega vodje, ?etudi bi mi za ?asa slu?enja voja?kega roka to pomagalo in kljub siljenju stare?in JLA sem se od tega distanciral in bil zato do konca voja?kega roka vsak teden na raportu, kjer so preverjali ali sem politi?no ustrezen in nisem kak?en diverzivni element. :D

 

Tako kot ti priporo?a? manj branja "levih" medijev ti tudi jaz priporo?am da ne jemlje? mnenja desnih medijev za sveto in edino resnico, ker potem ti ne bodo padali na pamet taki absurdni nonsensi, da je opravljanje dolo?ene slu?be ne?astno in biti zaposlen v dolo?enih firmah skoraj kot kriminal. To kar ti po?ne? je segregacija na vseh nivojih kar posledi?no pomeni v razkol dru?be - a si to ?eli?, da bi bili vsi skregani med sabo?

 

Te pa prosim, da moje slu?be ne omenja? ve? po nemarnem tako kot nikoli in nikdar nisem in ne bom jaz tvoje ali pa od kogar koli drugega.

 

Te tajkune je ustvaril prav tebi blizu LDS, za ?rota se lepo ve, da je bil dolgo celo ?lan tebi ljube opcije, Korde? prav tako, Bav?ar pa je menjal spodnje gate vse od LDS do DS, nikoli pa ni bil ?lan SDS, Boss o?itno ima? kratek spomin. Pa saj ni ?uda, ?e si eden izmed tistih, ki nasedajo 24ur(kur), ki je v rokah leve opcije in je samo kvazi navidez sprivatiziran.

 

Ampak kolk ti ni?esar ne razume? to je ?e kar sme?no. A resno misli?, da le ?lanstvo v neki stranki pomeni vse - denar je sveta vladar in strankarske pripadnosti dostikrat ne veljajo ni? oziroma so kar precejkrat le krinka oziroma prilika za dosego osebnih koristi, ?eprav si akter tudi blizu ni strankarski orientaciji.

 

Da obnovimo znanje: ?rot je zaradi dogovarjanja ter pajda?enja z Majerjem in v poslu, ki je na rob prepada spravil La?ko, kot ka?e pa tudi Mercator na kolena, odstopil iz SD-ja, ?e je to sploh va?no. Majer je bil najprej zadovoljen s tem potem pa, ko sta ga nategnila skupaj z uno Adrijano pa je Majer u?aljeno razglasil ?rota za tajkuna.

 

A zanimivo, ko so novinarji Majerja povpra?ali ali misli, da je tajkun tudi njegov dolgoletni prijatelj Bav?ar se je vpra?anju izmuznil tako, da je rekel, "da misli, da danes ?e ni ni?esar jedel in da gre nekaj pojest". Na tako enostaven odgovor, ki bi imel le mo?nost DA/NE se je izmotovilil s takim bednim izgovorom in samo potrdil povezavo z Bav?arjem, kateremu se ni hotel zameriti.

 

Te zgodbe so se dogajale v ?asu, ko je imel Majer oblast in odlo?anje (tudi o protitajkunskem zakonu, ki bi ga lahko izvedel, ?e bi imel tak interes) v svojih rokah in so bili razni LDS-i in SD-ji v opoziciji in niso imeli politi?nega vpliva na odlo?anje tako, da ?lanstvo v tek strankah je bilo prej velika ovira (sploh zaradi znanega majerjevega revan?izma in ma??evalnosti).

 

In glede na to kako obe vladi pod majerjevim vodstvom menjavate kadre po politi?nem klju?u je vsakemu mend?erju podjetij v ve?inski ali delni lasti dr?ave oreng ritko stiskalo kdaj ga bodo nekrivdno razre?ili, ?e ne bo plesal po notah, ki mu jih ?vi?gajo Majer & Co. A kdo realno misli, da bi si upal predsednik ene od dr?avnih bank re?i Majerju ne, ne bomo financirali mened?erskih prevzemov in s tem tvegati takoj?njo odpoved individualne pogodbe?

 

In kaj se dogaja zdaj - ni? drugega kot le nadaljevanje let 2004-2008, kjer se izvajajo politi?ne ?istke, danes pa nadaljuje v spopad s sindikati, brezglavo zategovanje pasu, uni?evanje socialne dr?ave, hujskanje ljudi enega proti drugemu in delati kaos v dr?avi. ?e je to prihodnjost Slovenije potem smo res nizko padli in se nem ne obeta ni? dobrega.

 

In Vid ter ostali, ki zagovarjate tak na?in, ki vam ga vsiljuje dolo?en politi?ni pol in njemu podrejeni mediji, - spla?a se v roke vzet ter prebrat kak?en neslovenski medij (da ne bo notri levi?arsko tranzicijske oku?be) kot je recimo The Economist pa se da prebrat kam pelje tako brezblavo zategovanje pasu - ?e nobeni dr?avi ni uspelo na tak na?in saj se zadeva zaplete v tako imenovani var?evalni paradoks, ki pelje samo navzdol ali pa je to tudi cilj, kar bi lahko pomenil tudi zajtrk pri ameri?kem veleposlaniku, katerega se je udele?il slovenski Superhik minister za finance. Hmm ja tako kot je Stanovnik dejal - hlapci.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ti res ne razume? ni?esar. Kdaj hudi?a sem v mojih kritikah oblasti v istem kontekstu omenil tebe osebno in zraven po mo?nosti dodal, da si kriv za odlo?itve vlade samo zato, ker si jih volil, ampak ti po?ne? pa to?no to oziroma ?e ve?, krivi? me celo za odlo?itve vodstva NLB samo zato ker sem tam zaposlen kot tehnolog (ra?unalni?ar)? A se ti ne zdi tak na?in razmi?ljanja rahlo psihopatski?

 

Boss tebi res ni pomo?i, vse to kar o?ita? drugim velja 100% zate, pa malo raje preberi kaj pi?e?, ker o?itno niti ne ve? kaj pi?e?, ker ne prestano, me sicer diretno tako kot ne jaz tebe krivi? za vse kar naredi tebi ne ljuba vlada, si tipi?en primerek nekoga, ki vidi samo rde?e in zate so leva opacija angeli, ki bi po tvojem re?ili vse skrbi, ki so jih samo ustvarjali ve?ino 21 let od kar smo samostojna dr?ava.

?e pa misli?, da je moj a kritika Majerjevega re?ima in njegovih zvestih voj??akov, napad nate osebno potem pa oprosti, da ti takole re?em, ampak si bolnik.

 

Bolnik si ti, ker evo spet zmerja? ljudi in s takimi ljudmi se ne mislim dr?it, tako da Boss in ostali na sre?anja kamor bo? ti zahajal mene NI, ali pa se te izogiban na 100kilometrov, ker z ljudmi ki so tako ozki kot ti se ne mislim ukvarjat in pol kufer imam takih bolnikov kot si ti, ki ne prestano samo provocirajo.

 

A jaz pa sem ?lan stranke? Lepo te prosim no in tudi v ZKJ ali ZKS nikoli nisem bil za razliko od tvojega velikega vodje, ?etudi bi mi za ?asa slu?enja voja?kega roka to pomagalo in kljub siljenju stare?in JLA sem se od tega distanciral in bil zato do konca voja?kega roka vsak teden na raportu, kjer so preverjali ali sem politi?no ustrezen in nisem kak?en diverzivni element. :D

 

Tako kot ti priporo?a? manj branja "levih" medijev ti tudi jaz priporo?am da ne jemlje? mnenja desnih medijev za sveto in edino resnico, ker potem ti ne bodo padali na pamet taki absurdni nonsensi, da je opravljanje dolo?ene slu?be ne?astno in biti zaposlen v dolo?enih firmah skoraj kot kriminal. To kar ti po?ne? je segregacija na vseh nivojih kar posledi?no pomeni v razkol dru?be - a si to ?eli?, da bi bili vsi skregani med sabo?

 

S takimi kot si ti je skregan res lahko vsak, ki ne misli kot ti, torej ima? rad enoumje, ki je doma?e tako zelo oi?tno tebi, kot tebi ljubi sveti opciji, ki veruje v eno partijo in kje je ta partija bila ali je ?e na oblasti vedi, da ni to dobro za dru?bo, taki sitemi, so bili v vseh dikatatorskih sistemih, ki so tebi blizu, ?e ?eli? ali ne in med njimi je bil tudi tebi ne ljubi fa?izem, tudi tam je bila samo ena partija.

 

Te pa prosim, da moje slu?be ne omenja? ve? po nemarnem tako kot nikoli in nikdar nisem in ne bom jaz tvoje ali pa od kogar koli drugega.

Ampak kolk ti ni?esar ne razume? to je ?e kar sme?no. A resno misli?, da le ?lanstvo v neki stranki pomeni vse - denar je sveta vladar in strankarske pripadnosti dostikrat ne veljajo ni? oziroma so kar precejkrat le krinka oziroma prilika za dosego osebnih koristi, ?eprav si akter tudi blizu ni strankarski orientaciji.

 

Da obnovimo znanje: ?rot je zaradi dogovarjanja ter pajda?enja z Majerjem in v poslu, ki je na rob prepada spravil La?ko, kot ka?e pa tudi Mercator na kolena, odstopil iz SD-ja, ?e je to sploh va?no. Majer je bil najprej zadovoljen s tem potem pa, ko sta ga nategnila skupaj z uno Adrijano pa je Majer u?aljeno razglasil ?rota za tajkuna.

 

A zanimivo, ko so novinarji Majerja povpra?ali ali misli, da je tajkun tudi njegov dolgoletni prijatelj Bav?ar se je vpra?anju izmuznil tako, da je rekel, "da misli, da danes ?e ni ni?esar jedel in da gre nekaj pojest". Na tako enostaven odgovor, ki bi imel le mo?nost DA/NE se je izmotovilil s takim bednim izgovorom in samo potrdil povezavo z Bav?arjem, kateremu se ni hotel zameriti.

 

Te zgodbe so se dogajale v ?asu, ko je imel Majer oblast in odlo?anje (tudi o protitajkunskem zakonu, ki bi ga lahko izvedel, ?e bi imel tak interes) v svojih rokah in so bili razni LDS-i in SD-ji v opoziciji in niso imeli politi?nega vpliva na odlo?anje tako, da ?lanstvo v tek strankah je bilo prej velika ovira (sploh zaradi znanega majerjevega revan?izma in ma??evalnosti).

 

In glede na to kako obe vladi pod majerjevim vodstvom menjavate kadre po politi?nem klju?u je vsakemu mend?erju podjetij v ve?inski ali delni lasti dr?ave oreng ritko stiskalo kdaj ga bodo nekrivdno razre?ili, ?e ne bo plesal po notah, ki mu jih ?vi?gajo Majer & Co. A kdo realno misli, da bi si upal predsednik ene od dr?avnih bank re?i Majerju ne, ne bomo financirali mened?erskih prevzemov in s tem tvegati takoj?njo odpoved individualne pogodbe?

 

In leve vlade niso po tvojem delal ni? druga?e? Ne bodi naiven tudi oni niso bili ni? druga?ni, druga?e pa ali ni bil g. Lahovnik, ki je v NS Mercatorja neko? ?lovek prav tebi bli?nje levice, torej po tvoji teroriji ne bi mogel zasesti funkicje kot jo je pod Jan?o, samo zato ker pa? je bil del leve opcije, evo g. Lahovnik je lep primer, ki demantira tvoje ne resnice. Kaj takega nismo do?iveli nikoli pod katero koli levo vlado. Tako da ne govori nekaj napamet kot to neprestano po?ne?, ker po?asi dobivam ob?utek, da so te krepko izpra?ali o tvoji politi?ni usmeritvi preden so te vzeli v slu?bo, ker si tako levi, da ne bi niti lista premaknil, ?e bi ne bilo kaj po godu tebi ljube opcije.

 

 

In kaj se dogaja zdaj - ni? drugega kot le nadaljevanje let 2004-2008, kjer se izvajajo politi?ne ?istke, danes pa nadaljuje v spopad s sindikati, brezglavo zategovanje pasu, uni?evanje socialne dr?ave, hujskanje ljudi enega proti drugemu in delati kaos v dr?avi. ?e je to prihodnjost Slovenije potem smo res nizko padli in se nem ne obeta ni? dobrega.

 

In Vid ter ostali, ki zagovarjate tak na?in, ki vam ga vsiljuje dolo?en politi?ni pol in njemu podrejeni mediji, - spla?a se v roke vzet ter prebrat kak?en neslovenski medij (da ne bo notri levi?arsko tranzicijske oku?be) kot je recimo The Economist pa se da prebrat kam pelje tako brezblavo zategovanje pasu - ?e nobeni dr?avi ni uspelo na tak na?in saj se zadeva zaplete v tako imenovani var?evalni paradoks, ki pelje samo navzdol ali pa je to tudi cilj, kar bi lahko pomenil tudi zajtrk pri ameri?kem veleposlaniku, katerega se je udele?il slovenski Superhik minister za finance. Hmm ja tako kot je Stanovnik dejal - hlapci.

 

Ravno Stanovnik, ki je sam hlapec. Si ?e pozabil kako je na kolenih ?el prosit tvojega ljubega Zokija naj kandidira. To je vsaj same hlap?evsko dejanje, ?e se ima ?e za tako sposobnega in bi si res iskreno ?elel kaj bolj?ega za dr?avo, bi lahko storil kaj bol dr?avotvornega kot pa to, da ne prestano razdvaja lastne dr?avljane, samo zato ker je hlapec ene politi?ne opcije,ki mu omogo?a vse privilegije, ki mu jih je podarila in to se lepo ve, da je tebi Boss ljuba leva opcija.

 

In Boss za konec, upam, da si dojel, da barva v kateri pi?em samo tebi, da je rde?a in upam, da ti je jasno zakaj, ker mislim, da je to zate edina barva, ki ti je blizu po tvojem prepri?anju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno Stanovnik, ki je sam hlapec. Si ?e pozabil kako je na kolenih ?el prosit tvojega ljubega Zokija naj kandidira. To je vsaj same hlap?evsko dejanje, ?e se ima ?e za tako sposobnega in bi si res iskreno ?elel kaj bolj?ega za dr?avo, bi lahko storil kaj bol dr?avotvornega kot pa to, da ne prestano razdvaja lastne dr?avljane, samo zato ker je hlapec ene politi?ne opcije,ki mu omogo?a vse privilegije, ki mu jih je podarila in to se lepo ve, da je tebi Boss ljuba leva opcija.

 

In Boss za konec, upam, da si dojel, da barva v kateri pi?em samo tebi, da je rde?a in upam, da ti je jasno zakaj, ker mislim, da je to zate edina barva, ki ti je blizu po tvojem prepri?anju.

 

:D vid na ?rko I si pozabil -?rna je :hudicek:

 

jooojjj a mate res ?e zmerom veslje se ?pikat :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D vid na ?rko I si pozabil -?rna je :hudicek:

 

jooojjj a mate res ?e zmerom veslje se ?pikat :jezicek:

 

uklopko, kdo pa vedno za?ne, ravno zato ne maram takih ljudi, kot je Boss, ker ne prestano samo i??e konflikte, tako kot njegov stric z brki, ki ga je omenjal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.