Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Fantje, poglejte malo ?ez.Italija=1,79?, Avstrija tudi ve? kot mi...?e vedno smo med cenej?imi. :harhar:

 

 

Avstrija niti ni drazja... vsaj kolikor sem na brzino pogledal...

 

Dizel pri nas od jutri: 1,429?

 

Na Avstrijskem koroskem pa od 1,399? do 1,428? :) (Vir: http://www.spritpreisrechner.at/ts/BezirkServlet )

 

 

Super 95 pri nas od jutri: 1,562?

 

Na Avstrsijekm koroskem pa od 1,479? do 1,499? ... Drazja je kolikor vem, le Italija ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avstrija niti ni drazja... vsaj kolikor sem na brzino pogledal...

 

Dizel pri nas od jutri: 1,429?

 

Na Avstrijskem koroskem pa od 1,399? do 1,428? :) (Vir: http://www.spritpreisrechner.at/ts/BezirkServlet )

Super 95 pri nas od jutri: 1,562?

 

Na Avstrsijekm koroskem pa od 1,479? do 1,499? ... Drazja je kolikor vem, le Italija ...

 

Francija, ?vica....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Francija, ?vica....

 

 

Noja...mislil sem sosednje drzave :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avstrija niti ni drazja... vsaj kolikor sem na brzino pogledal...

 

Dizel pri nas od jutri: 1,429?

 

Na Avstrijskem koroskem pa od 1,399? do 1,428? :) (Vir: http://www.spritpreisrechner.at/ts/BezirkServlet )

Super 95 pri nas od jutri: 1,562?

 

Na Avstrsijekm koroskem pa od 1,479? do 1,499? ... Drazja je kolikor vem, le Italija ...

 

To v Avstriji, kar si na?tel, je po mojem priporo?ena cena.Bil sem ta teden tam in zelo varira,kakor tudi v Italiji.

Ni kot pri nas, ko se dogovarjajo glede cen. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To v Avstriji, kar si na?tel, je po mojem priporo?ena cena.Bil sem ta teden tam in zelo varira,kakor tudi v Italiji.

Ni kot pri nas, ko se dogovarjajo glede cen. ;)

 

 

Na tisti strani naj bi bile aktualne cene... Ima pa vsaka crpalka svojo ceno... In vcasih se je spreminjala celo veckrat dnevno... Sedaj mislim, da imajo zakonsko doloceno, da lahko samo enkrat na dan spremenijo cene..

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno zarad vse vi?jih cen tako bencina kot plina, se mam js namen zdj ?imhitrej navozit po vseh mo?nih cestah in kozjih stezicah kot prav Symon :P

 

Potem pa se bom lahk v starih letih vnukom pohvalu v stilu..?e bi vi vedl kok kilometrov in kje vsepovsod smo se mi prevozil :aaaaa:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler bodo v sluzbi povrnili stroske prevoza ni za jamrat..:-)

 

ko bi jih le, vsaj 10% vsega se vozim na ?iht na svoje stro?ke :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena cvetka s facebooka: "tud ?e je na bencinski pred tabo 5 avtomobilov ve?, da ne bo? rabu ?akat, ker noben ne tanka polno" :)

 

... al pa od teh 5 ?tirje vpla?ujejo loto ti budala pa ?aka?, da bo? lahko tankal, kar naj bi bil namen petrola oz bencinske ?rpalke.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... al pa od teh 5 ?tirje vpla?ujejo loto ti budala pa ?aka?, da bo? lahko tankal, kar naj bi bil namen petrola oz bencinske ?rpalke.

 

 

Loto je ?e OK... bolj problem je, ko nekdo prinese ?op poloznic :ne vem: ... in to na kak?ni majhni ?rpalki, kot je recimo v Medvodah nasproti tavelike... kjer je notri prostora toliko, da ko sta dva je ?e dren :) ... in seveda samo ena blagajna ... ?zmeden?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Loto je ?e OK... bolj problem je, ko nekdo prinese ?op poloznic :ne vem: ... in to na kak?ni majhni ?rpalki, kot je recimo v Medvodah nasproti tavelike... kjer je notri prostora toliko, da ko sta dva je ?e dren :) ... in seveda samo ena blagajna ... ?zmeden?

 

To b jst prepovedu prekleta po?rtija kot da nimajo od benza dost ?. ?e se pa ?e grejo dodatno dejavnost, naj se jo pa gredo tko, da se da bencin normalno pla?at in pika ne pa da ?aka? ko kreten.

 

to je isto, kot ?e bi ti v mercatorju, ko ti delajo sendvi?, ponudili ?e frizerske storitve zram pulta delikatesnega.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je isto, kot ?e bi ti v mercatorju, ko ti delajo sendvi?, ponudili ?e frizerske storitve zram pulta delikatesnega.

 

Spet jim daje? zastonj ideje :hudicek: Pice tud ?e pe?ejo neki ?asa, kot tud ostalo hrano - morebiti bi bilo dobro, da bi imel ?e en vrtec, kjer bi otroke ?uval ne pa da je cela trgovina kot eno veliko otro?ko igri??e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet jim daje? zastonj ideje :hudicek: Pice tud ?e pe?ejo neki ?asa, kot tud ostalo hrano - morebiti bi bilo dobro, da bi imel ?e en vrtec, kjer bi otroke ?uval ne pa da je cela trgovina kot eno veliko otro?ko igri??e.

 

:blush: ampak res :whatever:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ste vra?unali za?gane ventile vsakih 100.000 km? :hudicek:

 

Krepko pretirava?, pozna? koga z mazdo ki se mu je to zgodil ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.