Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Si?i, kaj ma? to kak?en V6 moped, da gre notr samo 39 litrov? :D

 

Sam res je mejhna kanta, si samo dolil ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men dost :harhar:

Ja k 0,7dcl :hohoho: pa mal lufta mor? pustit :jezicek:

 

Sam ma? rej majhen rezervoar js mam skor 2X tolk. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha LOL... nas pa jebe tale Kri?ani? - spet so povi?ali tro?arine za goriva tako, da bodo cene ostale enake tudi jutri. ?e bi blo vse lepo in prav bi morala biti pocenitev v vi?ini 3,5 centov tako pa :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo pri?akoval kaj druga o te lopovske vlade, ki sam gleda kje bo narodu ?im ve? pokradla, da bodo njihovi ?epi ?im bolj polni.

 

Banda !!! :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo pri?akoval kaj druga o te lopovske vlade, ki sam gleda kje bo narodu ?im ve? pokradla, da bodo njihovi ?epi ?im bolj polni.

 

?alostno, ampak: niti ne.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Objavljena slika

Vsaj en dan, ko so traktoristi veseli da ga imajo.... :harhar:

Samo ta 0,001? je pa ?e mal naivna.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wow ja... cela 2? bom na tanku pr?paral... matr to ?e za sendvi? ni na pumpi :lol:

 

Ko bodo vse tipe goriv spustili za 10 centov bo pa napredek in ponovna vspostavitev konkuren?nosti s sosednjimi dr?avami... tale spust cen je ?al ob?utno prenizek, da bo kej zaleglo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wow ja... cela 2? bom na tanku pr?paral... matr to ?e za sendvi? ni na pumpi :lol:

 

Ko bodo vse tipe goriv spustili za 10 centov bo pa napredek in ponovna vspostavitev konkuren?nosti s sosednjimi dr?avami... tale spust cen je ?al ob?utno prenizek, da bo kej zaleglo.

 

Jest sem pa danes 2? vec placal :) ... samo se vedno ceneje, kot da bi od nekje klical nekoga, da me pride poslepat ali da mi pripelje kantico :) ...

 

Aja... za snedvic in Coca Colo sem placal nekaj cez 2? ... tako da se da dobiti za razliko tudi samo snedvic :):bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Men pa en Alfo 166 3.0 V6 z max opremo ponuja za SXa. Ob takih cenah in porabi 11l bi jo najprej predelal na plin. :P

 

poraba ne bo 11l....jaz sem peljal 2.5 V6 in sem ob pazljivi voznji imel 11.5 (s tako voznjo imam z mazdo manj kot 6)

ampak zvok je prava muzka in tako lep, da enostavno pozabis na porabo :)

cuore sportivo :ljubezen:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah saj, ?e bi laufal na plin se ne bi sekiral. Sam pomoje bom kar zaklju?il zastavljen projekt SX. Mi je bil pa zanimiv Top Gear test, Clarkson je samo hvalil kolk je to lep avto, eleganten, zvok motorja hud, da bi najraje dal ?ipo dol in se drl na ?oferje BMWjev 5 in Audijev A6, da so kupili napa?en avto. :hohoho: V bistvu mi ni napa?en avto, ko sem se bolj poglobil.

 

Samo ko pa kaj gre je pa (lastnik priznal) vseeno, ?e SXa zrihtam kot, da imam 3.0 V6 za v slu?bo, plin gor ali dol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da jst povem cene po Evropi - na poti v ?panijo: bencin super plus 98

- proti koncu Italije - 1,374 ?

- na koncu Francije - 1,430 ?

- v ?paniji (Valencija) - 1,239 ?

- v ?paniji (Malaga) - 1,200 ?

 

?e v ?paniji ni ista cena - odvisn od ?rpalke.

Smo mi ?e kar pocen!

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da jst povem cene po Evropi - na poti v ?panijo: bencin super plus 98

- proti koncu Italije - 1,374 ?

- na koncu Francije - 1,430 ?

- v ?paniji (Valencija) - 1,239 ?

- v ?paniji (Malaga) - 1,200 ?

 

?e v ?paniji ni ista cena - odvisn od ?rpalke.

Smo mi ?e kar pocen!

 

dej Kri?ani?u to povej, da bo ?e mal podra?u :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da jst povem cene po Evropi - na poti v ?panijo: bencin super plus 98

- proti koncu Italije - 1,374 ?

- na koncu Francije - 1,430 ?

- v ?paniji (Valencija) - 1,239 ?

- v ?paniji (Malaga) - 1,200 ?

 

?e v ?paniji ni ista cena - odvisn od ?rpalke.

Smo mi ?e kar pocen!

 

S lkom nas pa primerja? ?zmeden?:angry:

Raje malo poglej cene bencina v na?ih sosednjih dr?avah, pa bo? videl, da je dra?ji samo ?e v Italiji in ne pozabi, da je cenej?i celo v Avstriji, ki ima vi?ji standart kot ga imamo mi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi ki gobcate, da smo poceni, dajte se malo zamislit. Zamislite si, koliko litrov goriva si lahko kupi s svojo pla?o Nemec in koliko Slovenec. Pa boste videli kako drago je pri nas.

 

V Avstriji sem na OMv pumpi pla?al 83 centov za liter 95 okt bencina 6. julija letos.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi ki gobcate, da smo poceni, dajte se malo zamislit. Zamislite si, koliko litrov goriva si lahko kupi s svojo pla?o Nemec in koliko Slovenec. Pa boste videli kako drago je pri nas.

 

V Avstriji sem na OMv pumpi pla?al 83 centov za liter 95 okt bencina 6. julija letos.

 

ejga... pa saj ni noben rekel da smo poceni, se itak vsi zgra?amo nad tem, da je drago,

je pa res, da je vmes padla primerjava s ?panijo, proti kateri pa smo poceni... ;)

 

 

 

bo treba izvest kako dr?avljansko nepokor??ino :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.