Jump to content
jures

Sprememba cene goriv

Recommended Posts

No pa po?akajmo 14 dni

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/najvecji-padec-cen-nafte-v-zadnjih-30-letih.html

?e malo ?ez palec izra?unam bi tole lahko pomenilo od 12 do 15 centov ni?jo ceno po litru goriva. ?e se ne bodo na hitro zmenili za liberalizacijo cen in ne bo ve? ta omejena z vladno odredbo. Da jih vidim junce kolk imajo kojones.

A sem dober al nisem :jupiii:

• Like 2

33112_1.png

A sem dober al nisem :jupiii:

Bravo. In ja, imajo kohones ?e za marsikaj drugega pametnega

Darilca se kar vrstijo. ?e do sedaj so naredili ve? za rajo, kot prej?nji cel (kratek) mandat. :)

• Like 1

Če hočeš kaj narediti prav, hitro in kvalitetno, naredi to sam...Če ne, pa plačaj.

Ta darilca so darilca ki jih bo treba enkrat pla?at,neglede od koga so. Je pa dobro da so! Ampak iz primerov ki jih zgodovina pi?e,bo to pla?al narod od spodaj navzgor ne pa obratno,tako da se ne veselimo preve? in upam da se motim!!!

• Like 2

@Bini: Ne, ne moti? se, tele pocenitve jemlimo z rezervno, ni? nam ne bojo dali na lepe prste, ?e nikol niso. Da bo za vse dovolj, bomo mogli vrjetno potem dvakrat prepla?at ... pa da niti ne govorimo, ka?ne pla?e bojo prihajale za marec pa ?e vrjetno april ...

• Like 1

Se strinjam ...to bo treba kasneje vse pla?at na tak?en ali druga?en na?in ...lp

• Like 1

Ne bit taki pesimisti.Kar bo, bo, sedaj u?ivajte v vsakem darilu, ki vam ga podarijo.Sedaj je najbolj va?no, da to prebrodimo. Bomo ?e nekako.

Mene bolj kot to skrbi sovra?tvo, ki ga je za?utiti ob vsakem pogovoru. Skoraj vsi se pri?nejo z korono, kon?ajo z kreganjem stara vs nova vlada. Za popizdit.Sedaj po?asi hodi tudi na plano vsa nizkotnost ljudi, ki se po trgovinah kregajo, ne upo?tevajo nikogar in ni?, zmerjajo itd. V takih situacijah, pa pri nas ni ni? proti drugim dr?avam, vidi? pravo naravo ljudi.

• Like 1

Če hočeš kaj narediti prav, hitro in kvalitetno, naredi to sam...Če ne, pa plačaj.

Ne bit taki pesimisti.Kar bo, bo, sedaj u?ivajte v vsakem darilu, ki vam ga podarijo.Sedaj je najbolj va?no, da to prebrodimo. Bomo ?e nekako.

Mene bolj kot to skrbi sovra?tvo, ki ga je za?utiti ob vsakem pogovoru. Skoraj vsi se pri?nejo z korono, kon?ajo z kreganjem stara vs nova vlada. Za popizdit.Sedaj po?asi hodi tudi na plano vsa nizkotnost ljudi, ki se po trgovinah kregajo, ne upo?tevajo nikogar in ni?, zmerjajo itd. V takih situacijah, pa pri nas ni ni? proti drugim dr?avam, vidi? pravo naravo ljudi.

V ZDA se celo streljajo in nabavljajo oro?je in celo v vrstah stojijo zanj,pa naj bi bili kao bolj k BOGU obrnjeni dr?avljani,saj poznate vsi;hvala bogu za to hrano,bog nam bo pomagal itd. Res na podnu smo vsi saj ve?ina nima nobenega drugega ?uta kot za dobrino in svojo korist!
  • Like 1

V ZDA se celo streljajo in nabavljajo oro?je in celo v vrstah stojijo zanj,pa naj bi bili kao bolj k BOGU obrnjeni dr?avljani,saj poznate vsi;hvala bogu za to hrano,bog nam bo pomagal itd. Res na podnu smo vsi saj ve?ina nima nobenega drugega ?uta kot za dobrino in svojo korist!

Na plano prihaja vsa la?na solidarnost in skrb za so?loveka. ?e bi recimo, bognedaj,zmanjkalo hrane v trgovinah sem prepri?an, da bi se za?elo z vsesplo?nim plenjenjem pa tudi oro?je bi igralo vidno vlogo.Vse pravljice o idili?ni dru?bi bi se v trenutku sesule v prah.

• Like 1

Na plano prihaja vsa la?na solidarnost in skrb za so?loveka. ?e bi recimo, bognedaj,zmanjkalo hrane v trgovinah sem prepri?an, da bi se za?elo z vsesplo?nim plenjenjem pa tudi oro?je bi igralo vidno vlogo.Vse pravljice o idili?ni dru?bi bi se v trenutku sesule v prah.

?e dobro da deluje vse kot podmazan stroj,vsaj zaenkrat. Da ne do?ivimo tega kot si napisal,ker po tem pa smo res na psu.

• Like 1

Mi v Klincu delamo vsak dan (pa nisem medicinska stroka, pa? pa ekonomski oz. pravni sektor).  :P

Tudi jaz (razvojni oddelek)

• Like 1

N7rRRL1.jpg

Tudi jaz (razvojni oddelek)

Smo ?e trije. Jeeeeeeee

• Like 1

Bravo. In ja, imajo kohones ?e za marsikaj drugega pametnega

Darilca se kar vrstijo. ?e do sedaj so naredili ve? za rajo, kot prej?nji cel (kratek) mandat. :)

Si o?itno spregledal, da je bilo to napisano pred jajovlado.

33112_1.png

Si upa kdo napovedati naslednjo spremembo cene goriv na na?ih ?rpalkah?

Tudi s kurilnim oljem kockam kdaj ga naro?it, ker se mi o?itno letos ?e ne bo izpla?alo investirati v toplotno ?rpalko ob teh cenah kurilca, ki ?e padajo. :)

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/borzni-komentar/svetovna-naftna-vojna-cena-strmoglavila-pod-20-dolarjev/518887

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

jaz od 26 februarja se nisem dotaknil avta, tko da tud ce bo 5 eur/l mi je vseen itak ne grem nikamor :)

sem pa videl na uni pumpi avanti al kaj ze, zraven hoferja, je manj kot 1 eur

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Si upa kdo napovedati naslednjo spremembo cene goriv na na?ih ?rpalkah?

Tudi s kurilnim oljem kockam kdaj ga naro?it, ker se mi o?itno letos ?e ne bo izpla?alo investirati v toplotno ?rpalko ob teh cenah kurilca, ki ?e padajo. :)

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/borzni-komentar/svetovna-naftna-vojna-cena-strmoglavila-pod-20-dolarjev/518887

Zmaj,bova ?e malo po?akala? Mislim,upam da Jan?a ne bo dvignil tro?arin drugi teden!
  • Like 1

Jaz sem tankal poln tank ta poceni nafte.?e vedno moram v slu?bo pa je lepo, da se sedaj tako poceni vozim. :)

• Like 3

Si upa kdo napovedati, ali gredo v torek cene goriv pod 1 ? za liter? (medtem se cena nafte ponovno dviga). 

avanti na toplarniski 99 centov bencin, 98 centov dizel ze neki casa, grem mimo dostkrat pa vidim

• Like 1

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Si upa kdo napovedati, ali gredo v torek cene goriv pod 1 ? za liter? (medtem se cena nafte ponovno dviga). 

Pomoje bodo ?le tro?arine gor. Dr?ava potrebuje denar.

• Like 1

N7rRRL1.jpg

Jaz sem za ceno navzdol!

• Like 2

Mislim, da nas je vec takih ;)

• Like 1

lp

Thomas

mazda CX-5 G194 AWD AT Revolution Top - 916281.png
moje_mazde.jpg

No, en evro za liter bencina in en evro za liter nafte. Mislim, da bom šel slikat tole, ker čez kakšni dve leti bo to zgolj samo še lep spomin...

• Like 1
  • Haha 1

5 minutes ago, Slivka said:

No, en evro za liter bencina in en evro za liter nafte. Mislim, da bom šel slikat tole, ker čez kakšni dve leti bo to zgolj samo še lep spomin...

Trošarine pa za cca 15-kratnik gor v primerjavi s prej.

• Like 1

Sem si obetal vecjo pocenitev!

• Thanks 1
  • Haha 1

1 hour ago, Z M A J said:

Sem si obetal vecjo pocenitev!

Ja 80 cent. bi bil pa so trošarine popapale. Smo pa cenejši od Austrijcev in še koga..... 

• Sad 2