Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Fasciniran nad pretočnostjo Tržaške ceste v Ljubljani, v 5ek popoldne. Me zanima koliko časa bodo pocali cesto in kdaj bo v celoti odprta???

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Z M A J napisal:

Fasciniran nad pretočnostjo Tržaške ceste v Ljubljani, v 5ek popoldne. Me zanima koliko časa bodo pocali cesto in kdaj bo v celoti odprta???

 

Kot piše, do 31.12.2020 :D

Mislim sej, svaka jim čast, da je vse še zmer lepo povezano in tudi Tržaška je res potrebna obnove. Ampak rush hour je najhujši na vpadnicah, plus tega se vsi vozijo z avti, ker zaradi korone nočejo na javni promet.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

 

Kot piše, do 31.12.2020 :D

Mislim sej, svaka jim čast, da je vse še zmer lepo povezano in tudi Tržaška je res potrebna obnove. Ampak rush hour je najhujši na vpadnicah, plus tega se vsi vozijo z avti, ker zaradi korone nočejo na javni promet.

Ampak označeno je pa katastrofalno. Iz Viške ko zaviješ levo na tržaško , moraš 3x pogledati kam sploh zapeljati , nikjer znakov za "vožnjo mimo", omejitev ostaja 60kmh, ceprav je luknja ob cesti globoka vsaj meter in pol in "zaščitena" oziroma označena je z štorasto postavljenimi plastičnimi količki... 

 

Tako so ponavadi označena delovišča , kjer dela trajajo par dni, ne pa par mesecev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 9/11/2020 at 11:19 PM, Nejc1986 said:

Ampak označeno je pa katastrofalno. Iz Viške ko zaviješ levo na tržaško , moraš 3x pogledati kam sploh zapeljati , nikjer znakov za "vožnjo mimo", omejitev ostaja 60kmh, ceprav je luknja ob cesti globoka vsaj meter in pol in "zaščitena" oziroma označena je z štorasto postavljenimi plastičnimi količki... 

 

Tako so ponavadi označena delovišča , kjer dela trajajo par dni, ne pa par mesecev.

Haha ja, ko sem šel prvič odkar so zaprli je bila noč in je blo res vprašanje, a se vozim po pravi strani haha. Pred šolo je ena boga rumena puščica v kontra smer, ostalo pa isti šmorn ko prej haha.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Nek brezjajčni mojster me je na fertig znerviral in sicer se meniva za neka dela in ga nikakor ne uspem priklicat, klica mi ne vrne, poskusim še via e-pošta in FB, nikjer nič, čeprav vidim da je aktiven. Mu napišem, da če ne želi narediti kar sva se dogovorila, naj jasno napiše in ga ne bom več gnjavil. NITI ODGOVORA NA TO! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Nek brezjajčni mojster me je na fertig znerviral in sicer se meniva za neka dela in ga nikakor ne uspem priklicat, klica mi ne vrne, poskusim še via e-pošta in FB, nikjer nič, čeprav vidim da je aktiven. Mu napišem, da če ne želi narediti kar sva se dogovorila, naj jasno napiše in ga ne bom več gnjavil. NITI ODGOVORA NA TO! :(

Probaj pisati dr. Potrču na FB. On je strokovnjak za vse. Lahko, da ima čas pa ti bo on rešil z lahkoto. 😉

  • Haha 2
  • Jezen 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pa saj ne morem verjet!

 

Pa kdo tu koga zaj****a!

 

Imeli smo 14 dni "krompirjevih"počitnic. In danes dobim SMS od Elektro Primorska, da bo v ponedeljek in torek dopoldan izpad elektrike zaradi popravil. A ve se pa, da bo šola na daljavo in da bodo otroci imeli video-konference s svojimi učiteljicami. Ampak ne, Elektro Primorska ne bo linije popravljal v času počitnic, ampak na "šolske" dneve, ko se ve, da pouk poteka na daljavo!

 

Pa saj ne morem verjet!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Slivka napisal:

Pa saj ne morem verjet!

 

Pa kdo tu koga zaj****a!

 

Imeli smo 14 dni "krompirjevih"počitnic. In danes dobim SMS od Elektro Primorska, da bo v ponedeljek in torek dopoldan izpad elektrike zaradi popravil. A ve se pa, da bo šola na daljavo in da bodo otroci imeli video-konference s svojimi učiteljicami. Ampak ne, Elektro Primorska ne bo linije popravljal v času počitnic, ampak na "šolske" dneve, ko se ve, da pouk poteka na daljavo!

 

Pa saj ne morem verjet!

A misliš, da oni razmišljajo o tem, da imaš ti šolo na daljavo? Kaj pa generator za elektriko? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 11. 2020 ob 16:47 je Slivka napisal:

Pa saj ne morem verjet!

 

Pa kdo tu koga zaj****a!

 

Imeli smo 14 dni "krompirjevih"počitnic. In danes dobim SMS od Elektro Primorska, da bo v ponedeljek in torek dopoldan izpad elektrike zaradi popravil. A ve se pa, da bo šola na daljavo in da bodo otroci imeli video-konference s svojimi učiteljicami. Ampak ne, Elektro Primorska ne bo linije popravljal v času počitnic, ampak na "šolske" dneve, ko se ve, da pouk poteka na daljavo!

 

Pa saj ne morem verjet!

 

Slivka ne se sekirat če nimaš elektrike, otroci ne bodo nič zamudili. Mi imamo elektriko pa ni nič ne pomaga, arnesove spletne učilnice spet niso delovale. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vulkanizer mi zategnu kolesa, da enega nisem uspel dol dobit in pokrivil original ključ. JEBEMTI! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Vulkanizer mi zategnu kolesa, da enega nisem uspel dol dobit in pokrivil original ključ. JEBEMTI! :(

Zamenjaj vulkanizerja!A hočeš, da ti odlomki kak vijak? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

Slivka ne se sekirat če nimaš elektrike, otroci ne bodo nič zamudili. Mi imamo elektriko pa ni nič ne pomaga, arnesove spletne učilnice spet niso delovale. 

 

Mi imamo dobro ravnateljico.

 

Učiteljice so dobile vsaka svoj računalnik in vsaka svojo kamero. Učiteljice zjutraj normalno pridejo v šolo, postavijo kamere, priklopijo videokonferenco in 40 minut predavajo pred kamero. Učenci pa preko videokonference spremljajo razlago doma vsak na svojem računalniku. Pa kaj, če Arnes ne dela, važno je, da dela prenos podatkov, da lahko izvajajo videokonference. Če pa učencem kaj ni jasno, pa po emajlu pošljejo vprašanje učiteljici, ki jim nato odgovori. Stvar teče bolje kot kadar so v šoli: otroci se naučijo isto toliko, kot če bi bili v šoli, le neumnosti ne počnejo...

  • Všeč 2
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Z M A J napisal:

Vulkanizer mi zategnu kolesa, da enega nisem uspel dol dobit in pokrivil original ključ. JEBEMTI! :(

Zamenjaj vulkanizerja. 

pred 41 minutami je Slivka napisal:

 

Mi imamo dobro ravnateljico.

 

Učiteljice so dobile vsaka svoj računalnik in vsaka svojo kamero. Učiteljice zjutraj normalno pridejo v šolo, postavijo kamere, priklopijo videokonferenco in 40 minut predavajo pred kamero. Učenci pa preko videokonference spremljajo razlago doma vsak na svojem računalniku. Pa kaj, če Arnes ne dela, važno je, da dela prenos podatkov, da lahko izvajajo videokonference. Če pa učencem kaj ni jasno, pa po emajlu pošljejo vprašanje učiteljici, ki jim nato odgovori. Stvar teče bolje kot kadar so v šoli: otroci se naučijo isto toliko, kot če bi bili v šoli, le neumnosti ne počnejo...

...na poti v šolo in domov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Z M A J napisal:

Vulkanizer mi zategnu kolesa, da enega nisem uspel dol dobit in pokrivil original ključ. JEBEMTI! :(

Pol si pa zamisli, da imaš defekt nekje na poti...

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
  • Jezen 1

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne se lotim misije, da bom prenovil igričarski računalnik.

 

Vse spiham, zašraufam in ko hočem povezati grafično kartico z monitorjem preko kabla DVI preskoči debela iskra in useka.

 

Tema, dim iz monitorja.

 

Jupi. Zamenjam varovalke, grem preverjat stvar po stvar. Zaenkrat: monitor mrtev, grafična s klicajem ...

 

Pa sem si naredil za par sto evrov škode. In najhuje - ne vem, kako je do tega sploh prišlo. Saj nisem naredil nič drugače kot sicer, poleg tega računalnike sam šraufam že 20+ let ...

  • Začuden 2
  • Zmeden 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je dvorjan napisal:

Popoldne se lotim misije, da bom prenovil igričarski računalnik.

 

Vse spiham, zašraufam in ko hočem povezati grafično kartico z monitorjem preko kabla DVI preskoči debela iskra in useka.

 

Tema, dim iz monitorja.

 

Jupi. Zamenjam varovalke, grem preverjat stvar po stvar. Zaenkrat: monitor mrtev, grafična s klicajem ...

 

Pa sem si naredil za par sto evrov škode. In najhuje - ne vem, kako je do tega sploh prišlo. Saj nisem naredil nič drugače kot sicer, poleg tega računalnike sam šraufam že 20+ let ...

Še sicer ne zastopim v računalnike ampak ali ni potrebno zelo paziti na statično elektriko? Vsaj tako se mi zdi. da pravi sin ko šraufa računalnike skupaj. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je dvorjan napisal:

Popoldne se lotim misije, da bom prenovil igričarski računalnik.

 

Vse spiham, zašraufam in ko hočem povezati grafično kartico z monitorjem preko kabla DVI preskoči debela iskra in useka.

 

Tema, dim iz monitorja.

 

Jupi. Zamenjam varovalke, grem preverjat stvar po stvar. Zaenkrat: monitor mrtev, grafična s klicajem ...

 

Pa sem si naredil za par sto evrov škode. In najhuje - ne vem, kako je do tega sploh prišlo. Saj nisem naredil nič drugače kot sicer, poleg tega računalnike sam šraufam že 20+ let ...

Saj vem, da je lahko biti pameten po bitki, ampak a si izklopil iz štroma računalnik in monitor? Ter izpraznil kondenzatorje?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je x-layer napisal:

Saj vem, da je lahko biti pameten po bitki, ampak a si izklopil iz štroma računalnik in monitor? Ter izpraznil kondenzatorje?

Na kondenzatorje  sem misli, ja. Ko sem nekoč menjaval lampe v ojačevalcu, ki je bil izklopljen iz elektrike, me je vseeno fajn streslo. Baje, da je pri lampaških ojačevalcih celo smrtno nevarno kaj šariti po njem, če ne veš, kaj delaš. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Alex napisal:

Na kondenzatorje  sem misli, ja. Ko sem nekoč menjaval lampe v ojačevalcu, ki je bil izklopljen iz elektrike, me je vseeno fajn streslo. Baje, da je pri lampaških ojačevalcih celo smrtno nevarno kaj šariti po njem, če ne veš, kaj delaš. 

 


Zabranjeno pušenje? Crko maršal? ;) :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.