Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Ampak to so razlicni ljudje, ki tako razmisljajo... Meni nikoli niso bili vsec prevec nizki avti... sploh pa ne se dodatno znizani :) ... Ce s standardnim avtom je marsikje problem pri luknjah... sploh pa pri kaksnih "lezecih policajih" ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 16 urami je Janez007 napisal:

Imam na eni M6 znižane (30 in 25 mm) in na drugi M6 običajne, pa nimam take izkušnje, kot si jo opisal ti. Obe se vozita zelo podobno-udobno, pa sem vozil z obema zimske 17" in letne 19".  :)

 

image.png

Na beli izklopi samodejno zapiranje ogledal, da ne bo štala čez pol leta z motorčkom :lol:

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano

Če porežeš vzmeti - a se tudi nosilnost zniža? Mislim, ker guma več kot do blatnika ne more. In če je avto spuščen do polovice, potem se ti pa noter usede pet zdravih kmečkih fantov... Moraš imeti kljuko zadaj, da avto drsa po kljuki in ne po izpušni cevi...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Jaz podobno na Peugeotu 306 gti. 

Pa. sem moral voziti postrani preko ležečih policajev. Res je, da avto izgleda lepše. Je pa to več ali manj vse, kar pridobiš z nižjimi fedri. 

 

Pa AWD so že v štartu mal nižje od navadne, čeprav nvem kje jim je logika pri VW grupi je to ravno obratno

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Napisano
pred 2 urama je Janez007 napisal:

Mazda 6 ima koeficient upora cca 0,28, medtem ko ima CX-5 cca 0,33.

image.png

 

image.png

 

Koliko ima pa cx 30 zračni upor?? 🤔

Za prejšnjo 3ko sem zasledil 0.26 za cx30 pa nisem našel.... 🥴

Napisano

Verjetno je tako visok, da raje skrivajo podatek... ne pričakuj pa nižjega kot na CX-5 se pravi okol 0,33. Kaj je za pričakovat, če pa opeko vlečeš skos zrak.🤪 Ampak za spodbudo, vseeno je nižji kot na kamionu al pa avtobusu. :hudicek:

  • Haha 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Boss napisal:

Verjetno je tako visok, da raje skrivajo podatek... ne pričakuj pa nižjega kot na CX-5 se pravi okol 0,33. Kaj je za pričakovat, če pa opeko vlečeš skos zrak.🤪 Ampak za spodbudo, vseeno je nižji kot na kamionu al pa avtobusu. :hudicek:

Hvala zelo si mi pomagal z informacijo ampak mislim,da ima manjši upor od cx5 😁 Ker je nižja in manjša,ravno tako kot je 3ka manjša od 6ke in tudi upor je manjši (0,26 / 0,28)....😉

 Kdo bo prvi,ki bo našel podatek za CX30 Cd=?.??

Popravljeno od Bini
Napisano

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)
pred 34 minutami je Jest napisal:

Hvala,ravnokar sem našel ta podatek na tej strani,drugje nikjer ne najdem kakega podatka......😊

Zanimivo da je tako veliko 0,33 🤔

Moja ima mogoče malo manj,ker nima sank-letvic na strehi.....😁

Popravljeno od Bini
  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Hvala zelo si mi pomagal z informacijo ampak mislim,da ima manjši upor od cx5 😁 Ker je nižja in manjša,ravno tako kot je 3ka manjša od 6ke in tudi upor je manjši (0,26 / 0,28)....😉

 Kdo bo prvi,ki bo našel podatek za CX30 Cd=?.??

 

Bini ne razumeš, to je le koeficient aerodinamičnosti in je le del enačbe, kjer se tudi gleda prečni presek avta. Po domače, če vlečeš kvadratno opeko skozi zrak je koeficient 1,00. 0,33 pa pomeni, da je avto take oblike, da je 3x bolj aerodinamičen kot opeka.

 

Se pravi, ne glede na velikost imata Mazda 3 in Mazda 6 v limuzinski obliki ugoden enak koeficient 0,26 ampak ker je prečni presek Mazde 6 nekoliko večji v metrih na kvadrat to pomeni, da je zračni upor kljub enakemu koeficientu nekoliko večji in temu primerno tudi poraba. Mazda 6 karavan al pa Mazda 3 HB imata koeficient višji, saj sta ti dve obliki slabši kot je limuzinska, zato je poraba pri obeh višja kot pri limuzini.

 

SUV-i pa so sploh razred zase, saj že tako ne moreš dosečt ugodne aerodinamičnosti potem pa je še prečni presek večji tako, da skupni zračni upor je bistveno vičji kot pri katerikoli limuzini. Zato je izbira SUV-a ali pa enoprostorca energetsko najmanj ugodna

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 13 minutami je Boss napisal:

 

Bini ne razumeš, to je le koeficient aerodinamičnosti in je le del enačbe, kjer se tudi gleda prečni presek avta. Po domače, če vlečeš kvadratno opeko skozi zrak je koeficient 1,00. 0,33 pa pomeni, da je avto take oblike, da je 3x bolj aerodinamičen kot opeka.

 

Se pravi, ne glede na velikost imata Mazda 3 in Mazda 6 v limuzinski obliki ugoden enak koeficient 0,26 ampak ker je prečni presek Mazde 6 nekoliko večji v metrih na kvadrat to pomeni, da je zračni upor kljub enakemu koeficientu nekoliko večji in temu primerno tudi poraba. Mazda 6 karavan al pa Mazda 3 HB imata koeficient višji, saj sta ti dve obliki slabši kot je limuzinska, zato je poraba pri obeh višja kot pri limuzini.

 

SUV-i pa so sploh razred zase, saj že tako ne moreš dosečt ugodne aerodinamičnosti potem pa je še prečni presek večji tako, da skupni zračni upor je bistveno vičji kot pri katerikoli limuzini. Zato je izbira SUV-a ali pa enoprostorca energetsko najmanj ugodna

Razumem, razumem... 😉Zanimivo pa je, da je cx30 dosti krajša(4.40) in nižja(154)od CX5 pa imata enako 0.33 kar nebi pričakoval 🤔

Popravljeno od Bini
Napisano

Ko je že govora o koeficientu zračnega upora, se da kje dobiti podatke za starejše modele? Na primer za Mazdo 5?

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Danes zamenjal zadnje diske in ploscice. Ni omembe vredno, pa vseeno 😊

Napisano
Danes zamenjal zadnje diske in ploscice. Ni omembe vredno, pa vseeno 
A rabiš kak tester da ti popusti zavora zadaj?
Napisano
pred 15 minutami je SpEkTr napisal:
Pred eno uro je samSimon napisal:
Danes zamenjal zadnje diske in ploscice. Ni omembe vredno, pa vseeno emoji4.png

A rabiš kak tester da ti popusti zavora zadaj?

Maš neko kombinacijo akcij, ki jih izvedeš - nekje na forumu je nekdo objavil pdf s proceduro, pomoje je v diy temi.

Napisano
dne 3. 6. 2022 ob 21:47 je SpEkTr napisal:
dne 3. 6. 2022 ob 21:02 je samSimon napisal:
Danes zamenjal zadnje diske in ploscice. Ni omembe vredno, pa vseeno emoji4.png

A rabiš kak tester da ti popusti zavora zadaj?

hehe ne razumem a gre za šalo ali je res kaka procedura 😀 Je pa bil opravljen prvi test že, ko sem se moral s Kureščka po menjavi spustit v dolino... no še vedno sem tukaj 😅

Napisano
pred 1 uro je samSimon napisal:

hehe ne razumem a gre za šalo ali je res kaka procedura 😀 Je pa bil opravljen prvi test že, ko sem se moral s Kureščka po menjavi spustit v dolino... no še vedno sem tukaj 😅

Če imaš elektronsko ročno je res ena procedura predno menjaš ploščice. Sem par dni nazaj bral k me je isto zanimal.

Napisano

Stara dobra ročna - ročna 😊
Edino pedal za bremzo sem mal pumpal, kej druzga ni blo potrebno

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Starejši gospod je bil povabljen na večerjo k dolgoletnemu prijatelju. Čudovito se mu je zdelo, ko je njegov prijatelj vsakokrat, ko je ogovoril ženo, uporabljal vzdevke kot srček, ljubezen moja, draga, bučka, itd. Par je bil poročen skoraj 70 let in seveda sta bila še vedno zaljubljena. Ko je bila žena v kuhinji, se je nagnil k gostitelju in ga vprašal: - "Mislim, da je to čudovito, da še po toliko letih ženo vedno kličeš s temi ljubezenskimi vzdevki." Starec je sklonil glavo: - "Moram ti povedati resnico: njeno ime sem pozabil pred kakšnimi 10 leti, zdaj pa me jo je na smrt strah vprašati, kako ji je ime..."
    • Tudi po moje je klima (oz. bolj nastavitev usmerjanja in pihanja zraka) slabša stran 30-tke, ker se nastavitev zapiranja in usmerjanja prezračevalnih rež ureja istočasno z enim "gumbom" in je veliko slabša kot v 6-tki.   
    • Zidar, vrtnar in električar se prepirajo katero delo je starejše. Reče zidar: - "Mi smo gradili že piramide!"  Izjavi vrtnar: - "Mi smo urejali rajski vrt!" Se oglasi električar: "To ni nič! Ko je Bog rekel naj bo luč, smo imeli mi že vse kable položene..."
    • Neka ženska vstopi v center za socialno delo, spremlja pa jo petnajst otrok. – »Ojoj, saj niso menda vsi vaši?!« – »Pa, so...«  – »No, prav. Vse vas moram vpisati v knjigo. Povejte mi njihova imena.« – »To je moj najstarejši sin; ime mu je Saša. In to je najstarejša hči, Saša. Naslednji hčerki je ime Saša, nato pa se je rodil sin, Saša...« – »Ali je vsem ostalim tudi ime Saša?« – »Seveda, pravzaprav je to zelo praktično. Na primer, ko jih kličem na kosilo, samo zavpijem Saša in vsi pritečejo. Ko želim ustaviti nekoga, ki hoče steči na cesto, zavpijem Saša in kdor koli že je, se takoj ustavi. To je bila verjetno moja najpametnejša odločitev – da sem jih vse poimenovala enako.« Socialna delavka malo razmisli o teh argumentih, nato pa previdno vpraša: – »To razumem, ampak kaj pa, če želite, da pride samo en, določen otrok, in ne vsi?« – »Aha, takrat jih pa pokličem po priimku...«
    • Kaj je še hujše od slona v trgovini s porcelanom?   Jež v tovarni kondomov...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.