Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

S testnimi voznjami je pa pri nas kar problem… Sem pred parimi dnevi spraseval za Hundai Ioniq5 … ce se da dobiti na test za vec kot le tiste pol urce… pa sem dobil odgovor, da so testne voznje samo v spremstvu prodajalca…

Pred parimi leti, preden sem ptoem kupil CX-5, ni bilo recimo pri Toyoti noben problem problem dobiti Priusa za dva dni… edino CH-R je bila takrat cisto novi model in sem dobil samo za “cez noc”… torej prevzel sem jo en dan popoldan in jo je bilo treba vrnit naslednji dan dopoldan… Tudi Kio Niro sem lahko dobil za dva dni… Pa sem v pbeh primerih samo poslal mail…


Lani ob lansiranju ID3 so precej oglasevali testne voznje pred Alejo… Sem se prijavil, potem pa dobim mail z datumom in uro… in da testna voznja traja 15 minut v spremstvu prodajalca… pa sem se samo zahvalil in odstopil drugemu svoj testni termin…

 

Kolikor berem po tujih straneh, je recimo v Nemciji to veliko lazje dobiti, tudi ce nobenega poznas… pri nas pa izgleda samo bolj “po vezah” … 

 

 

  • Všeč 3
  • Žalosten 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 26 minutami je Jest napisal:

S testnimi voznjami je pa pri nas kar problem… Sem pred parimi dnevi spraseval za Hundai Ioniq5 … ce se da dobiti na test za vec kot le tiste pol urce… pa sem dobil odgovor, da so testne voznje samo v spremstvu prodajalca…

Pred parimi leti, preden sem ptoem kupil CX-5, ni bilo recimo pri Toyoti noben problem problem dobiti Priusa za dva dni… edino CH-R je bila takrat cisto novi model in sem dobil samo za “cez noc”… torej prevzel sem jo en dan popoldan in jo je bilo treba vrnit naslednji dan dopoldan… Tudi Kio Niro sem lahko dobil za dva dni… Pa sem v pbeh primerih samo poslal mail…


Lani ob lansiranju ID3 so precej oglasevali testne voznje pred Alejo… Sem se prijavil, potem pa dobim mail z datumom in uro… in da testna voznja traja 15 minut v spremstvu prodajalca… pa sem se samo zahvalil in odstopil drugemu svoj testni termin…

 

Kolikor berem po tujih straneh, je recimo v Nemciji to veliko lazje dobiti, tudi ce nobenega poznas… pri nas pa izgleda samo bolj “po vezah” … 

 

 

Saj ni problema glede prodajalca, da gre zraven. Vzame si naj ruzak in bo spal v šotoru ali na kozolcu. Njegova odločitev :prstgor:

  • Všeč 1
  • Haha 4

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

S testnimi voznjami je pa pri nas kar problem… Sem pred parimi dnevi spraseval za Hundai Ioniq5 … ce se da dobiti na test za vec kot le tiste pol urce… pa sem dobil odgovor, da so testne voznje samo v spremstvu prodajalca…

Pred parimi leti, preden sem ptoem kupil CX-5, ni bilo recimo pri Toyoti noben problem problem dobiti Priusa za dva dni… edino CH-R je bila takrat cisto novi model in sem dobil samo za “cez noc”… torej prevzel sem jo en dan popoldan in jo je bilo treba vrnit naslednji dan dopoldan… Tudi Kio Niro sem lahko dobil za dva dni… Pa sem v pbeh primerih samo poslal mail…


Lani ob lansiranju ID3 so precej oglasevali testne voznje pred Alejo… Sem se prijavil, potem pa dobim mail z datumom in uro… in da testna voznja traja 15 minut v spremstvu prodajalca… pa sem se samo zahvalil in odstopil drugemu svoj testni termin…

 

Kolikor berem po tujih straneh, je recimo v Nemciji to veliko lazje dobiti, tudi ce nobenega poznas… pri nas pa izgleda samo bolj “po vezah” … 

 

 

Elektrika se je podražila. Zgleda da so ti avti vroča roba in je preveč zanimanja.

Napisano
pred 3 urami je Joda napisal:

Če si tako močno zaljubljen v svojo CX30 še ne pomeni, da je avto premium. Za premium rabiš bolj odzivne in nekaj močnejših motorjev. Sedaj so na voljo sami astmatiki, ki se nepremijsko derejo, da je kaj od njih. Kje je kak hibrid? Za premium morajo izboljšati kontrolo kakovosti izdelave, ne da je vsak peti avto ves čričkast. Nekateri notranji materiali so čisto nepremijski saj ne izgledajo dobro in prehitro pokažejo znake obrabe. Tudi asistečni sistemi so bolj zato da se hvalijo da so, delujejo namreč zelo povprečno. Sama multimedija vključno z Bose sistemom je spet zelo povprečna in ni noben premium. Avto potrebuje tudi nekaj dodatne izolacije saj spet ni tako tih kot nekateri fanatiki tu trdijo. Blaženje na slabih cestah ni udobno in je precej slišno. In še bi lahko našteval… Ni vse skupaj mišljeno kot kritika, v cenovnem rangu glede na ostalo nepremijsko konkurenco je avto čisto soliden, ki pa v ničemer bistveno ne odstopa. No, morda tistemu, ki ima fetiš na Mazdine zaobljene linije in malo mehkejše obloge armaturke. Tudi samokolnica še ni premium, če si prej celo življenje vozil šajtrgo

Najprej dobrodošlica med Mazdaši četudi nimaš Mazdo.... 👍

Par stvari si zamešal a nič zato, preberi si vse neplačane objave novinarjev, celo nemških kako hvalijo novo 3ko in cx30 kar se redko zgodi! Eni omenjajo, da je pač premijski a meni ni mar kaj pravijo drugi, kupil sem ga po enodnevni testni vožnji, ker sem bil zelo zadovoljen z njim in mi je všečen avto.😉

Ne potrebujem za svoje zadovoljstvo v vožnji znamko, ki naj bi bila kao premijska in 20k dražja, ker mi sama znamka ne pomeni kaj dosti! Z Mazdo CX30 sem dobil veliko lepe, dobre in kvalitetne robe za ugoden denar  👌Da je premijski pa pravim bolj za hec, da malo piknem in podražim tiste, ki mislijo, da imajo dobre avte pa jih v resnici sploh nimajo.... 😊😂

 

Napisano (urejeno)
pred 8 urami je Joda napisal:

Če si tako močno zaljubljen v svojo CX30 še ne pomeni, da je avto premium. Za premium rabiš bolj odzivne in nekaj močnejših motorjev. Sedaj so na voljo sami astmatiki, ki se nepremijsko derejo, da je kaj od njih. Kje je kak hibrid? Za premium morajo izboljšati kontrolo kakovosti izdelave, ne da je vsak peti avto ves čričkast. Nekateri notranji materiali so čisto nepremijski saj ne izgledajo dobro in prehitro pokažejo znake obrabe. Tudi asistečni sistemi so bolj zato da se hvalijo da so, delujejo namreč zelo povprečno. Sama multimedija vključno z Bose sistemom je spet zelo povprečna in ni noben premium. Avto potrebuje tudi nekaj dodatne izolacije saj spet ni tako tih kot nekateri fanatiki tu trdijo. Blaženje na slabih cestah ni udobno in je precej slišno. In še bi lahko našteval… Ni vse skupaj mišljeno kot kritika, v cenovnem rangu glede na ostalo nepremijsko konkurenco je avto čisto soliden, ki pa v ničemer bistveno ne odstopa. No, morda tistemu, ki ima fetiš na Mazdine zaobljene linije in malo mehkejše obloge armaturke. Tudi samokolnica še ni premium, če si prej celo življenje vozil šajtrgo

Spet neki padalec, ki se skriva za profilom. Najbrž vozi kaka nemška "premium" jajca. Če pa že voziš cx 30 se predstavi kot vsi ostali tu gor. 

pred 4 urami je Bini napisal:

Najprej dobrodošlica med Mazdaši četudi nimaš Mazdo.... 👍

Par stvari si zamešal a nič zato, preberi si vse neplačane objave novinarjev, celo nemških kako hvalijo novo 3ko in cx30 kar se redko zgodi! Eni omenjajo, da je pač premijski a meni ni mar kaj pravijo drugi, kupil sem ga po enodnevni testni vožnji, ker sem bil zelo zadovoljen z njim in mi je všečen avto.😉

Ne potrebujem za svoje zadovoljstvo v vožnji znamko, ki naj bi bila kao premijska in 20k dražja, ker mi sama znamka ne pomeni kaj dosti! Z Mazdo CX30 sem dobil veliko lepe, dobre in kvalitetne robe za ugoden denar  👌Da je premijski pa pravim bolj za hec, da malo piknem in podražim tiste, ki mislijo, da imajo dobre avte pa jih v resnici sploh nimajo.... 😊😂

 

Pusti tega padalca. Najbrž je falil forum in uletel  iz kakega drugega foruma. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

To ni obični padalec ampak Master Joda:D

 

 

master-joda-action-figure-star-wars-movie-istanbul-turkey-october-brown-wooden-background-79749059.jpg

  • Haha 1
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 16 minutami je Alex napisal:

Spet neki padalec, ki se skriva za profilom. Najbrž vozi kaka nemška "premium" jajca. Če pa že voziš cx 30 se predstavi kot vsi ostali tu gor. 

Pusti tega padalca. Najbrž je falil forum in uletel  iz kakega drugega foruma. 😉

Joda

  • JodaNovinec
  • Člani
  • Spol: Ne povem
  • Lokacija: Lj
  •  Pridružen 8 Aug 2022

zanimivo da sploh še ni pridružen to bo šele čez 2 dneva :D 

Napisano

Bini hvala za dobrodošlico, ostalim pa za obilo humorja. S CX30 sem v dobrem letu prevozil kakih 10.000 km, nekaj z AT in nekaj z MT. Privat pa ne vozim nemških premium jajc ampak japonska jajca, če nekateri avtom sedaj tako pravite. Bi pa z veseljem imel premium nemca. 😀

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Joda napisal:

Bini hvala za dobrodošlico, ostalim pa za obilo humorja. S CX30 sem v dobrem letu prevozil kakih 10.000 km, nekaj z AT in nekaj z MT. Privat pa ne vozim nemških premium jajc ampak japonska jajca, če nekateri avtom sedaj tako pravite. Bi pa z veseljem imel premium nemca. 😀

 

@Joda, daj kaj povej o razlikah med tema dvema CX-30, kateri motorji, oprema, kilometri, dobre in slabe izkušnje, itd.  🙂

 

WHY JAPANESE PEOPLE?】Why do Japanese people eat raw eggs?

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Joda napisal:

Bini hvala za dobrodošlico, ostalim pa za obilo humorja. S CX30 sem v dobrem letu prevozil kakih 10.000 km, nekaj z AT in nekaj z MT. Privat pa ne vozim nemških premium jajc ampak japonska jajca, če nekateri avtom sedaj tako pravite. Bi pa z veseljem imel premium nemca. 😀

. 😉

V bistvu se bolj malo voziš, če si v letu dni z obema variantama (v kar dvomim) res prevozil le 10Kkm.

Najbrž bolj doma sanjaš o nemških prestižnih jajcih. Mimogrede, sedaj ko sem bil na dopustu, so večinoma šlepali z večnimi službami razne mercedese, pa bmw je bil zraven, pa volvo. Videli smo pa audija, ki je gorel na italijanski avtocesti. 

Aja, v st. Tropezu so ravno nalagali Ferrarija na kamion. Kako je trokiral in dimil, ko ga je šofer peljal na kamion. 

-7900953434008610780__01.jpg

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano (urejeno)

Alex že vsa užaljen, ko mu nekdo kaj reče čez cx-30, ne bo dolgo ko se bo rabil nazaj hladiti :D

Popravljeno od TiEn
  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Pa ne bom ja užaljen od vsakega, ki zaluta po nesreči na ta forum. 😉

 

 

Napisano

Bo moral @Jest malo počistiti dvojne, trojne račune, ki so namenjeni za provociranje tistih, ki so jim pač trn u peti.... 😟

Napisano
pred 22 minutami je scania napisal:

Poraba na relaciji Ptuj Crikvenica po omejitvah. Zato je g motor zakon 🙂🙂🙂🙂

20220808_075622.jpg

Evo to je relevantna poraba glede na način vožnje po omejitvah, super... 👌

Napisano (urejeno)
pred 4 minutami je Bini napisal:

Evo to je relevantna poraba glede na način vožnje po omejitvah, super... 👌

Tocno tako, s predvidevanjem in cimbolj tekoco voznjo (brez rektalnih zapikavanj, kar obožujejo bmw fahrerji, sem prejsnji teden glih razmisljal da mora bit ogromno bmw voznikov gejev 🙃🙃🙃🙃). 

 

Bi pa res enkrat rad sprobal x186 motor na moj stil voznje, po moje bi enako turo zvozil s porabo 5

Popravljeno od scania
  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Evo to je relevantna poraba glede na način vožnje po omejitvah, super... 👌

Ja, pa še celo pot se voziš “dol”.

 

Jaz sem tudi včeraj 

Prispel blizu crikvenice…pa nisem resiteral števca, je pa padlo na 8.4

 

Za moje pojme je to super poraba :bravo:

  • Všeč 3
  • Haha 1
Napisano
pred 2 urama je scania napisal:

Tocno tako, s predvidevanjem in cimbolj tekoco voznjo (brez rektalnih zapikavanj, kar obožujejo bmw fahrerji, sem prejsnji teden glih razmisljal da mora bit ogromno bmw voznikov gejev 🙃🙃🙃🙃). 

 

Bi pa res enkrat rad sprobal x186 motor na moj stil voznje, po moje bi enako turo zvozil s porabo 5

Ja, vprašanje koliko bi še šlo dol glede na to, da je že to bolj kot ne na podnu... 🤔Pri M3 g122 napram sedanji cx30 X186 je povprečje nižje na podobnih relacijah cca 0.2-03 na 100.s tem, da ima še malo več zračnega upora..... 😉

Napisano
pred 21 urami je Alex napisal:

. 😉

V bistvu se bolj malo voziš, če si v letu dni z obema variantama (v kar dvomim) res prevozil le 10Kkm.

Najbrž bolj doma sanjaš o nemških prestižnih jajcih. Mimogrede, sedaj ko sem bil na dopustu, so večinoma šlepali z večnimi službami razne mercedese, pa bmw je bil zraven, pa volvo. Videli smo pa audija, ki je gorel na italijanski avtocesti. 

Aja, v st. Tropezu so ravno nalagali Ferrarija na kamion. Kako je trokiral in dimil, ko ga je šofer peljal na kamion. 

-7900953434008610780__01.jpg

 

Samo fak mi je hud ta Ferrari👌

ČE bi imel denar bi bil v moji garaži, pa mi je vseeno  če ni zanesljiv, če maš tak avto imaš tudi za asistenco in popravila.😜

  • Všeč 1
  • Haha 1

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano
pred 5 urami je scania napisal:

Tocno tako, s predvidevanjem in cimbolj tekoco voznjo (brez rektalnih zapikavanj, kar obožujejo bmw fahrerji, sem prejsnji teden glih razmisljal da mora bit ogromno bmw voznikov gejev 🙃🙃🙃🙃). 

 

Bi pa res enkrat rad sprobal x186 motor na moj stil voznje, po moje bi enako turo zvozil s porabo 5

 

Kaj bi bilo šele, če bi vozil X198 - bi prišel že do negativne porabe...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 8 minutami je Slivka napisal:

 

Kaj bi bilo šele, če bi vozil X198 - bi prišel že do negativne porabe...

X198?? A je to kak motor, ki ga mi ostali še ne poznamo? 🤔

 

 

Napisano
pred 23 urami je Alex napisal:

X198?? A je to kak motor, ki ga mi ostali še ne poznamo? 🤔

Ja, nadgradnja za letnik 2024 ...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj smo se naučili iz ameriških filmov: 1. Kašelj je vedno znak smrtonosne bolezni. 2. Detektiv lahko reši primer samo, če je suspendiran. 3. Moški ne bo nikoli kazal znakov bolečin, tudi ko sprejema najokrutnejše udarce, vendar se bo tresel, ko mu bo kakšna ženska čistila rano. 4. Ena vžigalica je dovolj za osvetlitev sobe, ne glede na njeno velikost. 5. Vsako ključavnico je mogoče odpreti s kreditno kartico ali sponko, razen v primeru, ko gre za vrata, ki vodijo v gorečo stavbo, v kateri je dojenček. 6. Kuhinje nimajo luči, dovolj je, da odpreš vrata hladilnika. 7. Mama vsako jutro pripravi jajca s slanino in kolačke za svojega moža in otroke ne glede na to, da le ti praktično nikoli nimajo časa, da zajtrk pojejo. 8. Avtomobili, ki so udeleženi v prometni nesreči, bodo skoraj vedno eksplodirali. 9. Pošteni in marljivi policisti so ustreljeni tri dni pred penzijo. 10. Šef policije bo vedno suspendiral svojega najboljšega detektiva ali mu dal 48 ur, da reši primer. 11. Ventilacijski sistem zgradbe je vedno najboljši kraj za skritje. Nihče nikoli ne bo pomisli, da bi vas tam iskal. Poleg tega boste lahko prišli do katerega koli prostora v objektu. 12. Ko plačujete za taksi, vam nikoli ni potrebno pogledati v denarnico, samo odprite jo, naključno zgrabite šop bankovcev in jih dajte taksistu. To bo namreč vedno točen znesek. 13. Ko boste želeli napolniti orožje, boste vedno imeli dovolj streliva, tudi če je predhodno niste vzeli s seboj. 14. Če vidite veliko stekla, pričakujte, da bo v kratkem nekdo priletel skozi. 15. Vedno je mogoče parkirati točno izpred stavbe, v katero ste namenjeni, četudi je ta v samem središču večmilijonskega mesta.
    • Glede na pretočnost naših avtocest predlagam preimenovanje države v Slowenija...
    • Koliko forumašev je potrebnih za menjavo 1 žarnice?   Okoli 1200, par 10 gor al dol. 1, da zamenja žarnico in objavi prispevek o svoji novi izkušnji 14, da delijo podobne izkušnje in tudi da bi se jo dalo menjati drugače 7, da opozorijo na nevarnosti pri menjavi 27, da izpostavijo slovnične napake 53, da preklinjajo in ozmerjajo te, ki iščejo slovnične napake 41, da popravijo slovnične napake v prispevkih "napadalce-popravljavcev" 6, da povejo, da je pravilni izraz svetilka in pa še 6, da tem povedo, da so ***** 2, ki delata v električarskem poslu da povesta da je pravilni izraz "svetilni element" 17 vsevedežev, ki so "bili" v električarskem poslu in povejo, da je žarnica čisto v redu izraz 109, da povedo, da ta odsek foruma ni namenjen žarnicam in da naj preselijo temo v pravilen odsek 209, da zahtevajo, da udeleženci prenehajo o isti temi pisati v 3 različnih odsekih foruma 111, da opozorijo na to, da vsi uporabljamo žarnice in je zato takšna tema upravičena 306, da povejo, katera metoda menjanja je najboljša, katera znamka je boljša od katere, in katera znamka je zanič. 27, da objavijo povezave do različnih tipov žarnic 14, da pove, da so bile povezave nedelujoče in objavijo popravljene. 33, da citirajo nekaj objav in dodajo, "jaz tudi" 14, da citirajo te in dopišejo "jaz tudi" 12, da jih pove, da ne bodo več sodelovali na forumu zaradi "žarniške afere". 4, da predlagajo, da se napiše FAQ o žarnicah 28, da vprašajo, kaj FAQ je 5, da vprašajo "a nismo o tem govorili pred kratkim" 148, da povedo, da najprej pogooglaj o žarnicah, predno objaviš 1, da čez pol leta začne vse to še enkrat...
    • Šta ispadne kad se pare pudlica i šarplaninac? Pudlici ispadnu oči...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.