Janez007 Napisano 14. februar, 2025 Prijavi Napisano 14. februar, 2025 (urejeno) pred 5 urami je Alex napisal: Bravo.👍 Pa da dizlu ne morejo delati veliko kilometrov. Jaz še vedno trdim, da je pri Mazdi edini dober motor 2.2 dizel in 2.5 turbo benzinar, mogoče stari šestak. Ostalim vsem nekaj manjka, predvsem ena ali dve dobri turbini. Lahko samo rečem, da bolje poznam Alexa kot Alex Mazde ... 😁 Popravljeno 14. februar, 2025 od Janez007 5 Citiraj
NevLado Napisano 19. februar, 2025 Prijavi Napisano 19. februar, 2025 Naročit moram diske in ploščice, počasi bo treba menjat Sedaj imam ZIMMERMANN sprednji komplet obične. Se splača vzet naluknjane? Citiraj
Janez007 Napisano 19. februar, 2025 Prijavi Napisano 19. februar, 2025 pred 24 minutami je NevLado napisal: Naročit moram diske in ploščice, počasi bo treba menjat Sedaj imam ZIMMERMANN sprednji komplet obične. Se splača vzet naluknjane? Mogoče ima kakšne rabljene @scania, ki jih menja na 60.000 km. 😃 (pogrešam njegove prispevke ). 3 Citiraj
NevLado Napisano 22. februar, 2025 Prijavi Napisano 22. februar, 2025 Menjal sem olje pa AT olje in hremo dalje! Za naročit mam pa zračni filter pa te zavore! 2 Citiraj
NevLado Napisano 24. februar, 2025 Prijavi Napisano 24. februar, 2025 dne 22. 2. 2025 ob 21:42 je SpEkTr napisal: Si sam menjal? Z lokalnim mehanikom da; olje za AT pa seveda kupil na najboljšem servisu v LJ, Interclass vič! 1 2 Citiraj
Slivka Napisano 24. februar, 2025 Prijavi Napisano 24. februar, 2025 Pred eno uro je NevLado napisal: Z lokalnim mehanikom da; olje za AT pa seveda kupil na najboljšem servisu v LJ, Interclass vič! Zgrešil si temo, vici in šale so drugod. In tale, da je Interclassnajboljši servis - takega vica se niti jaz nisem domislil... 1 2 1 Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
Janez007 Napisano 24. februar, 2025 Prijavi Napisano 24. februar, 2025 (urejeno) Nimam izkušen z njihovimi servisi, imel pa sem mesec nazaj izkušnjo z njihovim lesenim prodajalcem. Brez smisla, da bi potencialnega kupca ujel v svojo mrežo. Če on proda 5 avtov na mesec, bi jih jaz 50. Na mail sploh niso odgovorili, nato sem se oglasil tam, so mi sprintali ponudbo 100% po ceniku in obljubili, da me naslednji dan pokličejo za nakup neke dodatne opreme, a niso poklicali. Na drugi strani sem se dan kasneje vse zmenil z Amadejem iz Kranja, le preko telefona in maila. Pa je šlo 30.000 v Kranj in ne na Vič. Popravljeno 24. februar, 2025 od Janez007 7 Citiraj
NevLado Napisano 6. marec, 2025 Prijavi Napisano 6. marec, 2025 Na Mazdi še nič, je pa DPD pripeljal iz autodoca zimmermann robo, tako da gremo drug teden v akcijo Citiraj
Deeyan Napisano 6. marec, 2025 Prijavi Napisano 6. marec, 2025 pred 11 urami je NevLado napisal: Na Mazdi še nič, je pa DPD pripeljal iz autodoca zimmermann robo, tako da gremo drug teden v akcijo Tut js se nic, je pa zanjo neki prispelo po posti 😁 7 2 Citiraj Skupina MAZDA DRIVERS na facebook-u (👈 klikni 🙂) Oddaj oglas v skupini na Facebook-u, Mazda parts for sale(👈 klikni 🙂) Od sedaj naprej tudi na Instagramu (👈klikni 🙂)
Slivka Napisano 6. marec, 2025 Prijavi Napisano 6. marec, 2025 Sicr sm kmet an s hribu doma, ma kolkr se zastopm na aute - če je samo en dišk je gvišno sam za rezervno gumo... 2 Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
Deeyan Napisano 7. marec, 2025 Prijavi Napisano 7. marec, 2025 pred 11 urami je Slivka napisal: Sicr sm kmet an s hribu doma, ma kolkr se zastopm na aute - če je samo en dišk je gvišno sam za rezervno gumo... Rezerva je pa na zelezni felgi 😁 Citiraj Skupina MAZDA DRIVERS na facebook-u (👈 klikni 🙂) Oddaj oglas v skupini na Facebook-u, Mazda parts for sale(👈 klikni 🙂) Od sedaj naprej tudi na Instagramu (👈klikni 🙂)
Tilen5 Napisano 7. marec, 2025 Prijavi Napisano 7. marec, 2025 pred 14 urami je Deeyan napisal: Tut js se nic, je pa zanjo neki prispelo po posti 😁 Hude, kater model je to? Citiraj Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.
Deeyan Napisano 7. marec, 2025 Prijavi Napisano 7. marec, 2025 pred 1 uro je Tilen5 napisal: Hude, kater model je to? Haxer HX044 1 Citiraj Skupina MAZDA DRIVERS na facebook-u (👈 klikni 🙂) Oddaj oglas v skupini na Facebook-u, Mazda parts for sale(👈 klikni 🙂) Od sedaj naprej tudi na Instagramu (👈klikni 🙂)
Deeyan Napisano 9. marec, 2025 Prijavi Napisano 9. marec, 2025 Dons je pa dobila novo preobleko na volanu, zadnji lip spoiler, zatemnjen znak in rdece sive v notranjosti 😁 4 Citiraj Skupina MAZDA DRIVERS na facebook-u (👈 klikni 🙂) Oddaj oglas v skupini na Facebook-u, Mazda parts for sale(👈 klikni 🙂) Od sedaj naprej tudi na Instagramu (👈klikni 🙂)
Tilen5 Napisano 9. marec, 2025 Prijavi Napisano 9. marec, 2025 🙈 1 Citiraj Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.
Bini Napisano 10. marec, 2025 Prijavi Napisano 10. marec, 2025 pred 14 urami je Deeyan napisal: Dons je pa dobila novo preobleko na volanu, zadnji lip spoiler, zatemnjen znak in rdece sive v notranjosti 😁 Nekako mi liči na tisto kar vidiš v Indoneziji in nasploh v tistih koncih.... Drugače pa ok.... 😉 1 Citiraj
Slivka Napisano 10. marec, 2025 Prijavi Napisano 10. marec, 2025 pred 17 minutami je Bini napisal: Nekako mi liči na tisto kar vidiš v Indoneziji in nasploh v tistih koncih.... Drugače pa ok.... 😉 Pa sem mislil, da vozni park v Indoneziji in nasploh v tistih koncih nekako liči na mojega BTjca: obutan okoli naokoli, sšravban skupaj s knipingi, rejnat pa toliko, da niti sence več ne meče... 3 1 Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
Bini Napisano 10. marec, 2025 Prijavi Napisano 10. marec, 2025 pred 3 urami je Slivka napisal: Pa sem mislil, da vozni park v Indoneziji in nasploh v tistih koncih nekako liči na mojega BTjca: obutan okoli naokoli, sšravban skupaj s knipingi, rejnat pa toliko, da niti sence več ne meče... Tudi to kar pišeš je na cesti in še kaj..... 🥴 A tudi sfrizirani in opicanjeni avti so, poglej malo po netu.... 😉 VID_20250220_100529.mp4 Citiraj
Deeyan Napisano 10. marec, 2025 Prijavi Napisano 10. marec, 2025 pred 5 urami je Bini napisal: Nekako mi liči na tisto kar vidiš v Indoneziji in nasploh v tistih koncih.... Drugače pa ok.... 😉 Ja res je, Indonezijci so cist nori 😊 a6eb9f800f2d05b25329795e3d7f499a.mp4 2 1 Citiraj Skupina MAZDA DRIVERS na facebook-u (👈 klikni 🙂) Oddaj oglas v skupini na Facebook-u, Mazda parts for sale(👈 klikni 🙂) Od sedaj naprej tudi na Instagramu (👈klikni 🙂)
Boss Napisano 10. marec, 2025 Prijavi Napisano 10. marec, 2025 Indonezijci zdaj živijo tisto, kar smo mi pred 20 leti. Čase avto romantike in uživaštva v svobodni izbiri, kjer je dejansko le denar omejitev kaj si boš privoščil. Mi smo zdaj v mračni dekadenci, napol diktatorskega ukazovanje iz neke nedemokratične entitete imenovane Bruselj pod vodstvom prve čarovnice in kradljivke. Vse bi nam pobrali in za tanke dali ter vprašal:" wollt ihr Butter oder Kanonen?" pa smo odgovorili " wir wallen kanonen" , "Kanonen machen uns stark, Butter macht uns nur dick". 3 Citiraj
Bini Napisano 10. marec, 2025 Prijavi Napisano 10. marec, 2025 pred 1 uro je Boss napisal: Indonezijci zdaj živijo tisto, kar smo mi pred 20 leti. Čase avto romantike in uživaštva v svobodni izbiri, kjer je dejansko le denar omejitev kaj si boš privoščil. Mi smo zdaj v mračni dekadenci, napol diktatorskega ukazovanje iz neke nedemokratične entitete imenovane Bruselj pod vodstvom prve čarovnice in kradljivke. Vse bi nam pobrali in za tanke dali ter vprašal:" wollt ihr Butter oder Kanonen?" pa smo odgovorili " wir wallen kanonen" , "Kanonen machen uns stark, Butter macht uns nur dick". Kamot lahko greš tja in poskusiš njihovo romanco in svobodno uživaštvo z 200€ na mesec, ti bi mogoče dobil 400€! Verjemi mi, da bi bil kmalu nazaj v naši lepi, čisti in urejeni državi.... 🤗😊😉 6 Citiraj
Boss Napisano 10. marec, 2025 Prijavi Napisano 10. marec, 2025 Se pravi so tanki boljši... ok tud prav. 1 Citiraj
Alex Napisano 11. marec, 2025 Prijavi Napisano 11. marec, 2025 pred 11 urami je Bini napisal: Kamot lahko greš tja in poskusiš njihovo romanco in svobodno uživaštvo z 200€ na mesec, ti bi mogoče dobil 400€! Verjemi mi, da bi bil kmalu nazaj v naši lepi, čisti in urejeni državi.... 🤗😊😉 Pravijo, da je z polno ritjo lahko srati. 😊 1 Citiraj
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.