Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Kar nam ?lanom ARAG-a pripadajo tudi nalepke, sem pa zalepu, da se ne bo le prah nabiral na njih. :D

post-185-1362832367_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ni?, sem pa v?eraj izgubil edini klju? od mazde, ki ga premorem. No potem je stekla iskalna akcija in na?el sem ga, kje drugje, v o?tariji. Ampak za ro?e kupit sem bil pa potem prepozen, ker je bilo ?e vse zaprto. Pa nisem bil doma preve? kregan, ker je moja ?e navajena vsega hudega.

Sem ji pa zato danes kupil :rozico:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kompletno ??ekiral vse mo?na vgrajena elektronska jajca ?e so zdrava.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ?e v?eraj, ko je bil zakon vreme.. sem jo pa kon?no zbudil iz zimskega spanja in odpelu en krog od verov?kove do zbilja pa nazaj :party0035: Topless, da ne bo pomote :punk:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Jaz sem ?el v?eraj pogledat do ene na?e parcele v gozdu, ki nam nekdo krade drva :angry: .

Ojojoj dostop, ?ivo blato od vleke drv tako, da 4x4 je prav pri?el :punk:. Brez njega mi me morali z traktorjem vle?i :harhar:

 

Potem pa sem doma posral celo dvori??e, saj na notranjost blatnikov in na robove ter na podvozje se je nabralo ogromno blata. Spredaj z wapom kar lepo gre, zadaj pa je nek filc in na to se blato fanj prilima. To ni najbolj pogruntana zadeva.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.