Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

V pristini je komplet 3 eur..rocno itak

Beat that :)

pa ?e smrekco dobi? verjetno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojo mazdo osve?il; zamenjal vse ?tiri injektorje in dobila je tudi nov, sve? intercooler. Spet gre kot nova in poraba padla za 1,5 litra/100. ?zmeden?

Skratka, intervencija je vredna svojega denarja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponagajal ji je zavorni cilindr?ek spredaj desno in sem moral rahlo potol?t s kladivom, da je popustilo. Mojster Pelko pravi, da bo treba obnovit cilindr?ek.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponagajal ji je zavorni cilindr?ek spredaj desno in sem moral rahlo potol?t s kladivom, da je popustilo. Mojster Pelko pravi, da bo treba obnovit cilindr?ek.  :jupiii:

Ej....saj ti bo DR.Pelko porihtal in to ugodno ...lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlocil se Jo legalizirat in danes vlozil prosnjo za homologacijski kartoncek, katerga doslej ni imela. Ta papircek stane lepih 39eur :)

 

Obenem skrajno pazljivo vozim z njo, dokler cilindrcka Pelko ne postima, v praksi pomeni, da skupno dans vsaj 100km razdalje nisem niti 1x dotaknil pedala zavore. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pele porihtal zavore in par detajlov, obenem sem dobil dans duplikat kartoncka za homologacijske zadeve.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.