Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

attachicon.gifIMAG0112.jpgvgradiu in tudi ze stestriu in je prva liga ;)

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

A tole gumo za prtlja?nik?Jaz mam isto:) plus kupila sem ?e neko prozorno folijo za tisto plastiko, da pes nebi opraskal ampak nisem nalepila:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tole gumo za prtlja?nik?Jaz mam isto:) plus kupila sem ?e neko prozorno folijo za tisto plastiko, da pes nebi opraskal ampak nisem nalepila:)

To gumo ja :D ki je bila tako te?ko pri?akovana :D jaz folije nisem kupoval imam doma tudi vi?ka ?e da se da izrezat pa kar deko preko dam in gre pes lepo notri :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem se pa danes z njo zapeljal skozi avtopralnico :) in je zdaj za kaksen dan ali dva spet rdeca :) 

 

skitched-20151222-211053.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne danes ampak v?eraj sem po dolgem ?asu opral svoj in od punce avto (svojega seveda bolj pedantno :P )... ?ista mazda zgleda povsem druga?e kot prej :D

 

Sem pa zjutraj na mazdi na?el tudi ta lep prizor (kot sem jih sam poimenoval) "japonskih" ro?ic :P

 

post-5360-0-02113300-1450860383_thumb.jpg

post-5360-0-09039600-1450860521_thumb.jpg

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tudi moja Mazdica je danes imela Bo?i?ka..........in sicer veliki servis by Simon Pelko. Hvala @zmaj za kontakt in dogovor pri Simonu , sicer je bilo nekoliko kasneje kot je bilo na?rtovana. Hvala tudi Simonu za tako ugodno opravljen servis :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans parkrat prekr?il pravilo, ko sem si reku, da je vsaj 1 LPG rezervoar ne bom priganjal preko 5000 motornih obratov.  :P

 

(eh, v tunelu in na vi?jih obratih je tole zvokovna bolnica in si nisem imel kej pomagat, sem pa? krvav pod ko?o in taprav Mazda?).  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V 3h dneh nabrala novih preko 1000km (razmisljam vgradit dizel motor, hehe).

 

Mi je pa hec, da sem ji ob zadnjem preverjanju motornega olja le-tega dolil malenkost cez max, v smislu, da ji itak veselo tekne in ne bo tezave.

 

Pa zdaj po cca.1200 km prevermi nivo in se zmeraj iznad max, nisem stekal total nula, ker je bla vseeno kar nekajX tik do blokade in takrat se malo zavoha olje :D

 

Sem takoj iskal DPF, da ni to vzrok, no pa tudi nivo hladilne sem s tem v zvezi preveril:)

 

Potrosnja plina pa 10l na 100km, kar pomeni okrog 5 in pol eur, lastnik totalno zadovoljen, oujea! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No evo jest sm pa zadnjic mal porabo stestiral, ko je Tomek rekel da ima porabo okol 8l/100km s tem da gre max 100km/h. Sem natankal 42l LPGja in sem se po avtocesti vedno peljal max 110km/h. Obicajno naredim od 400 do 420km, sedaj sem pa naredil tocno 480km. Sepravi je bila poraba 8.75l, ce pa upostevamo se tistih 7% visje porabe LPGja pa pridemo na 8.13l, ce bi vozil na benz. No ocitno tale 1.8 motor pri 140km/h kar obcutno vec pije :). Po pravici povedano sem ze komi cakal, da zapiska da je zmanjkalo lpgja da sm ga loh spravu nazaj na 140km/h, ker tole jajcanje s 100km/h ni za nikamr :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No evo jest sm pa zadnjic mal porabo stestiral, ko je Tomek rekel da ima porabo okol 8l/100km s tem da gre max 100km/h. Sem natankal 42l LPGja in sem se po avtocesti vedno peljal max 110km/h. Obicajno naredim od 400 do 420km, sedaj sem pa naredil tocno 480km. Sepravi je bila poraba 8.75l, ce pa upostevamo se tistih 7% visje porabe LPGja pa pridemo na 8.13l, ce bi vozil na benz. No ocitno tale 1.8 motor pri 140km/h kar obcutno vec pije :). Po pravici povedano sem ze komi cakal, da zapiska da je zmanjkalo lpgja da sm ga loh spravu nazaj na 140km/h, ker tole jajcanje s 100km/h ni za nikamr :D

 

 

v?e? mi je da si preveril mojo izjavo in pri?el do zaklju?ka da dr?i je pa res da avtocesta pa 100 km/h ne greta skupaj  :lol:

je pa res da se jaz ne vozim po avtocesti in tudi po regionalni cesti od doma do slu?be je 100 km/h velik  :vesel:

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

izoliral vrata z alubutyl folijo in v tapete vgradil flis za zadu?itev zvokov. Vrata se sedaj zapirajo z zvokom kot v kak?nem S-razredu, ozvo?enje igra dosti bolje, in seveda prodre v kabino tudi dosti manj zvoka od zunaj.

Naslednji porojekt je vgraditi ta fils ?e v kabini na koloteke in na po?arno steno (kolikor bom lahko pri?el zraven)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izoliral vrata z alubutyl folijo in v tapete vgradil flis za zadu?itev zvokov. Vrata se sedaj zapirajo z zvokom kot v kak?nem S-razredu, ozvo?enje igra dosti bolje, in seveda prodre v kabino tudi dosti manj zvoka od zunaj.

Naslednji porojekt je vgraditi ta fils ?e v kabini na koloteke in na po?arno steno (kolikor bom lahko pri?el zraven)

 

Te lahko prosim za kaki podatek ve? o tem materialu ?e ni skrivnost?...kje si ga nabavil?

 

Hvala.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izoliral vrata z alubutyl folijo in v tapete vgradil flis za zadu?itev zvokov. Vrata se sedaj zapirajo z zvokom kot v kak?nem S-razredu, ozvo?enje igra dosti bolje, in seveda prodre v kabino tudi dosti manj zvoka od zunaj.

Naslednji porojekt je vgraditi ta fils ?e v kabini na koloteke in na po?arno steno (kolikor bom lahko pri?el zraven)

?koda k nisi postopa objavil in podokumentiral, bi pa tudi jaz prosil kaj ve? info o tem materialu, ker bi na svoji rad  naredil kaj v smeri zadu?itve zvokov :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za notranjo stran tapet vrat sem dal:

 

http://www.ebay.de/itm/141402158153

 

v vmesno stran samih vrat pa sem dal (lepil sem skozi odprtino za zvo?nik, ker druga nisem ?elele odstraniti):

 

https://www.just-sound.de/einbau-daemmung/audio-system-alubutyl-daemmplatten-set/a-2480/

 

Po sami sestavi nazaj je potrebno le ?e pomik vsake ?ipe inicializirati, da deluje samodejno zapiranje in odpiranje.

 

Razlika je zelo o?itna, zelo je to sli?no sedja pri kamen?kih, ko posipavajo ceste, prej se je sli?alo kto da bi kdo direkt po avtu vsipal, sedaj pa samo zelo zadu?en zvok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

za notranjo stran tapet vrat sem dal:

 

http://www.ebay.de/itm/141402158153

 

v vmesno stran samih vrat pa sem dal (lepil sem skozi odprtino za zvo?nik, ker druga nisem ?elele odstraniti):

 

https://www.just-sound.de/einbau-daemmung/audio-system-alubutyl-daemmplatten-set/a-2480/

 

Po sami sestavi nazaj je potrebno le ?e pomik vsake ?ipe inicializirati, da deluje samodejno zapiranje in odpiranje.

 

Razlika je zelo o?itna, zelo je to sli?no sedja pri kamen?kih, ko posipavajo ceste, prej se je sli?alo kto da bi kdo direkt po avtu vsipal, sedaj pa samo zelo zadu?en zvok.

 

 

Hvala da si delil z nami ;) 

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.