Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ma ja vedno so ?eji...druga?e pa ni? ni otroku smotan tko sedet (sej drugega tko al tko ne pozna).Sam a ni statisti?no gledajo najve? ?elnih tr?enj?

ha ha....moj je pri sedmih mesecih gledal naprej, ker mu njegova hiperaktivnost ni pustila gledati v strop. Potem ko se je obrnil se je umiril in spal z gledanjem ven. ?E danes pri 10 zaspi v avtu ... :rolleyes: Isto mali.

Res sta popotnika, cel dan ?e je treba brez problema

Jures, sej so ?tudije in kre? testi tko in tko. To ni ni? novega v bistvu.

ja ja seveda. Upajmo samo, da ne bomo nikoli v situaciji ?E sami. Sam si pa? ne predstavljam otroka obrnjenega nazaj ko je star eno leto - SEVEDA GOVORIM KO ZAPUSTI LUPINCO (govora je od 12 mesecev naprej tukaj). Tak otrok je ?e kar velik...

skandinavci gredo druga?e do 4h let

http://www.telegraph.co.uk/cars/advice/child-car-seat-advice/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, glede klju?avnice, opcija vem da je, samo ne bom dajal 200e za to. Problem je ker je zadaj otro?ki zic, pa potem ?e lupinica in na sredini zelo te?ko sedi ?e ?ena. Vsaj sedaj na za?etku, ko je dete ?e malo. Varianta je, da ga pa? dam na sovoznikov zic, ga pomaknem zelo nazaj, tako da tisti airbag nima nobenega vpliva..?e je problem to da ti airbah zbije potem lupinico. Sej v kon?ni fazi, se airbag spet ne odpre do zadnji zicev nazaj...

 

Mi smo se odlo?ili za klju?avnico in nam ni ?al. Jaz vozim, lupinica je bila na sovoznikovem sede?u, ki je bil kolikor se je le dalo naprej, ?ena je bila desno v srednji vrsti in je imela ogromno prostora (za dodatek smo s sovoznikovega sede?a odstranili vzglavnik, da je lepo videla naprej), poleg tega je dosegla otroka v lupinici spredaj, otroka levo ob njej in otroka desno zadaj. In ko je ?e ?etrti? rodila, smo zadaj levo dodali ?e enega jaha?a in malo prerazporedili otroke. Lupinica je ostala na sovoznikovem sede?u, le da je bil zdaj v njem ?etrti otrok, "ta-mali sede?ek" je bil ?e vedno v srednji vrsti levo, le da je bil v njem zdaj tretji otrok, ?ena je ?e vedno v srednji vrsti desno, zadaj pa drugi in prvi otrok, vsak v svojem jaha?u. In ker je med sede?ema v srednji vrsti malo prostora, imata otroka veselje tam skozi skakat tako, da niti sede?ev ne podiramo, da prideta "v podmornico"... Zdaj pa po?asi premi?ljujemo, da bi tudi ?etrtega prestavili nazaj in bi ga obrnili, da gleda naprej, ?ena pa bi sedela spredaj... Ja, in pa tudi, ?e gre kdo sam, je prikladneje, ?e je otro?ek spredaj. Na vsakem semaforju ga lahko malo pogleda?, pobere? kak?no dudo in podobno. Tako da, nam ni ?al za tistih skoraj 200?... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo se odlo?ili za klju?avnico in nam ni ?al. Jaz vozim, lupinica je bila na sovoznikovem sede?u, ki je bil kolikor se je le dalo naprej, ?ena je bila desno v srednji vrsti in je imela ogromno prostora (za dodatek smo s sovoznikovega sede?a odstranili vzglavnik, da je lepo videla naprej), poleg tega je dosegla otroka v lupinici spredaj, otroka levo ob njej in otroka desno zadaj. In ko je ?e ?etrti? rodila, smo zadaj levo dodali ?e enega jaha?a in malo prerazporedili otroke. Lupinica je ostala na sovoznikovem sede?u, le da je bil zdaj v njem ?etrti otrok, "ta-mali sede?ek" je bil ?e vedno v srednji vrsti levo, le da je bil v njem zdaj tretji otrok, ?ena je ?e vedno v srednji vrsti desno, zadaj pa drugi in prvi otrok, vsak v svojem jaha?u. In ker je med sede?ema v srednji vrsti malo prostora, imata otroka veselje tam skozi skakat tako, da niti sede?ev ne podiramo, da prideta "v podmornico"... Zdaj pa po?asi premi?ljujemo, da bi tudi ?etrtega prestavili nazaj in bi ga obrnili, da gleda naprej, ?ena pa bi sedela spredaj... Ja, in pa tudi, ?e gre kdo sam, je prikladneje, ?e je otro?ek spredaj. Na vsakem semaforju ga lahko malo pogleda?, pobere? kak?no dudo in podobno. Tako da, nam ni ?al za tistih skoraj 200?... 

leta 2005 na moji prvi 5ki je to ko?talo 50? v BTC :)

 

AMPAK

 

V pi...ma....kupil sem DRU?INSKI avto, pol pa tole.......no comment

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spekter, ?e ne bo? izklopil airbaga, potem ne dajaj lupinice gor, ker ni garancije, da se ne bo spro?ila.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vmes ko je po?ivala sem vozil njeno precej mo?nej?o sestro in je pol kar mal hecno nazaj sest za volan v svojo. Dobila je pa Pioneer ovalce v zadnji polici, noro kwa to ?pila.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha....moj je pri sedmih mesecih gledal naprej, ker mu njegova hiperaktivnost ni pustila gledati v strop. Potem ko se je obrnil se je umiril in spal z gledanjem ven. ?E danes pri 10 zaspi v avtu ... :rolleyes: Isto mali.

Res sta popotnika, cel dan ?e je treba brez problema

ja ja seveda. Upajmo samo, da ne bomo nikoli v situaciji ?E sami. Sam si pa? ne predstavljam otroka obrnjenega nazaj ko je star eno leto - SEVEDA GOVORIM KO ZAPUSTI LUPINCO (govora je od 12 mesecev naprej tukaj). Tak otrok je ?e kar velik...

skandinavci gredo druga?e do 4h let

http://www.telegraph.co.uk/cars/advice/child-car-seat-advice/

Ej moj je ?ivc pa morem re?t, da nimamo problemov. Bo star dve leti pa smo ?e zmeri v kontra smer. Dokler bo pa? ?lo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podkajlu prednjo lu?, ki mi je rahlo prekratk svetila, pa prevleke malo bolj fiksiral, ampak ?e dale? od dokon?nega uspeha.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans parX na najvij?ih obratih (kurc kej do 8000) kar jih zmore in sem prov dobre volje.  :zoom-zoom:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobila je nove brisalce, Bosch Aero twin (aja no to sem pozabu napisat, da je tudi to Simon Pelko zamenju v tistem omenjenem hitrem servisu).  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo zapelju na Yes & Nice in nazaj, pa ob povratku opazil zrcalno sliko na ?tevcu prevo?enih; 319913 :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.