Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

To je bolj, da ti ??istiinjektorje. Osledica je zato manj?a poraba. A ni lepo, da ti pije manj?... cena ni va?na, va?en je filing, ko koga vozi? in stalno gleda na ra?unalnik in se ?udi porabi.

Za kaj takega bi moral nabaviti skyactiv bencinarja, za dizla je vsem jasno, da malo porabi. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Fasal sem kamen?ek v prednje steklo in naredil se je za kovanec velik "flek" :(  Saj imam zavarovano, sam useen bi raj? vidu, da se mi to nebi zgodilo. Nekaj ?asa nazaj sem pa ?e ogledalo predelal, ko sem zapeljal preve? na desni rob ceste :(

 

V koliko ?asa mora? prijaviti po?kodbo na zavarovalnici? Oz take stvari baje lahko direkt na servis pelje? .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi na firmi pokli?emo kleparju kjer naro?ijo steklo,povedo kdaj pripeljati avto i uredijo vse potrebno glede zavarovanja in stekla. Ali pa car glas pokli?e? in se dogovori?,samo tam obi?ajno menjajo neoriginal ?ipo,je pa hitreje ker imajo za vse avte na zalogi! Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi na firmi pokli?emo kleparju kjer naro?ijo steklo,povedo kdaj pripeljati avto i uredijo vse potrebno glede zavarovanja in stekla. Ali pa car glas pokli?e? in se dogovori?,samo tam obi?ajno menjajo neoriginal ?ipo,je pa hitreje ker imajo za vse avte na zalogi! Lp

In kake cene ima car glass?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dovolj je ze, ce imas delni kasko (zavarovana stekla - kombinacija E)

 

Ce nimas, pa Carglas ni med cenejsimi... Sin je imel pred leti poskodbo na Yarisu in tudi brez dodatnega zavarovanja in je bilo skoraj pol ceneje pri Omejcu v Medvodah oz. Zbiljah >> https://www.avto-stekla.si ... ze Rogelj Romat je bil cenejsi od Carglasa...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dovolj je ze, ce imas delni kasko (zavarovana stekla - kombinacija E)

 

Ce nimas, pa Carglas ni med cenejsimi... Sin je imel pred leti poskodbo na Yarisu in tudi brez dodatnega zavarovanja in je bilo skoraj pol ceneje pri Omejcu v Medvodah oz. Zbiljah >> https://www.avto-stekla.si ... ze Rogelj Romat je bil cenejsi od Carglasa...

Tudi delnega kaska nimam, mislim da bom moral kr polno ceno placat sam da najdem kdo se to dela na obali poleg car glasa

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi delnega kaska nimam, mislim da bom moral kr polno ceno placat sam da najdem kdo se to dela na obali poleg car glasa

 

Za podjetje Tom Met vem, da menjajo stekla z mobilnimi delavnicami. Se pravi ti niti ni treba peljati avtomobila v kako gara?o pridejo in zamenjajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Peljala svojo mazdico k ocetu v delavnico da mi je pozamenjal par stvari saj so bile premze problematicne in cevke za zaviranje ce se ne motim.

 

Tako da zdaj zopet dela kot je treba. Nic ne trese med zaviranjem *_*

 

Edino amortizerje moram se pozamenjati spredaj ker mi je desni pocil :'(

 

Se malo slik prej in potem

 

Zoom zoom pozdrav

Mala549748f1adb2e0de7e8985f3cb52bf8a.jpg96c00d7d67cad9e02226d704fc8c97d0.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pocil je verjetno feder (vzmet) ... amortizer ponavadi samo spusti (olje)  :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno tako je meni pocila na prvi generaciji. Vozne lastnosti so bile nespremenjene in sem slucajno opazil, ko sem menjal gume. Mazda ima tovarnisko KYB vzmeti. Na uradnemu servisu je 200?/kos, na bartogu pa 75?. Jest sem identicne narocil na autodocu za 35?/kos. Sem pa menjal obe (leva in desna). Sepravi 70? vse skupaj + delo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno tako je meni pocila na prvi generaciji. Vozne lastnosti so bile nespremenjene in sem slucajno opazil, ko sem menjal gume. Mazda ima tovarnisko KYB vzmeti. Na uradnemu servisu je 200?/kos, na bartogu pa 75?. Jest sem identicne narocil na autodocu za 35?/kos. Sem pa menjal obe (leva in desna). Sepravi 70? vse skupaj + delo.

Ja ja js bom dala 70? za obe pri bartogi tako da cena kr drzi hehe

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se ni cisto nic posedel. Tudi vozil se je v nulo in se sploh ni videlo, da je pocila vzmet, ker je cisto na vrhu pocila in je vsa teza pritiskala. Opazil sem sele ko sem dal avto na dvigalko k sem menjal gume, saj se je takrat vzmet sprostila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.