Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

4300K je najbolj optimalna svetloba oz. je naboljsa svetilnost. Na zalost je vizualni izgled malo bolj rumenkast, kot pa pri 5000K ali 6000K k je snop bel. Odvisno kaj zelis, cim boljso svetilnost ali kompromis med svetilnostjo in estetiko. Bolj, ko gres proti modri oz. vijolicni svetlobi slabsa je vidljivost oz. slabse sveti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mojo M6 nvm ?e so OEM, vem pa za enako M6 ki jo je pred leti imel kolega, je takrat kupil novo in sem ?e takrat gledal da je imel bolj belo svetlobo kot jst na Accordu. ?e se je pa bolj dale? pripeljal po ulici pa se je ?e mal plavkasto ble??alo.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osram night breaker unlimited bo bolj rumenkaste barve kot OEM, se pa zato oddol?i z bolj?o svetilnostjo. Tako je meni povedal prodajalec, ki ?arnice neposredno uva?a.

?e kdo ?eli enak izgled, kot je prvovgradnja, naj vzame standard original. Pri meni je bila prvogradnja Philips.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem tudi jaz vceraj docakala 250.000 prevozenih kilometrov. In do zdaj brez kakrsnih koli vecjih tezav. Zdej pa sam gasa naprej proti 300 *_*

 

Zoom zoom Mala2308adbdde917646e3c364a6a79ba7d2.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morete enaciti kupljen rabljen avto z nekom ki je tale km navil iz nule kot Boss naprimer.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni, 

 

danes sem tukaj ?isto nov, jutri ve? ne bom.....

 

Upam , da bo lahko kdo pomagal , morda samo z kak?no uporabno informacijo.....

 

Mazda Premacy,2.0 ditd, letnik 2002, zanima me nastavitev ventilov, nekako ne najdem nikjer kak?nega uporabnega podatka...

Prosim, ?e je kdo pri volji potalat kako informacijo....

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni, 

 

danes sem tukaj ?isto nov, jutri ve? ne bom.....

 

Upam , da bo lahko kdo pomagal , morda samo z kak?no uporabno informacijo.....

 

Mazda Premacy,2.0 ditd, letnik 2002, zanima me nastavitev ventilov, nekako ne najdem nikjer kak?nega uporabnega podatka...

Prosim, ?e je kdo pri volji potalat kako informacijo....

 

Hvala

 

Vpra?anje nisi napisal v pravo Temo ;)

Ti bom pa dal odgovor, no odvisno kaj to?no te zanima.

Nastavitev ventilov se izvaja pri ?ist mrzlem motorju.

 

Za motor 2.0 diesel RF-T DI (66KW in 74KW)

Razmak Sesalni ventili: 0,12 - 0,18 mm

Razmak Izpu?ni ventili: 0,32 - 0,38 mm

Moment privijanja pokrova ventilov: 8 - 11 Nm

 

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej, najlep?a hvala za odgovor....

?e vpra?anje ni v pravi temi , se opravi?ujem, sem na hitro pobrskal , pa se mi je nekako zdelo ,da ne bom veliko falil.....

 

Zdaj pa ?e glede nastavitev, gre za 16 ventilski motor, ki ima mosti?ke ?ez oba ventila, se pravi, nastavlja se en ventil in klackalica-- oz. zra?nost je med klackalico ,in mosti?kom, kak?na pa je zra?nost  med mosti?kom in ventilom?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.