Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ej za ta aditiv reklamo sem tudi jaz videl plakat na mizi v KP ime+830 al neki tazga je oznaka. Lahko pogledam jutri ko peljem avto na vpoklic.

Jaz danes nisem imel ?asa. Dej vpra?aj, ?emu slu?i ta ?auba oz. koktail in kam se to vlije in zakaj je dobra?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha ha - to je 12L nafte, da prisparas 0,5 na 100. Sva?ta res.

To je bolj, da ti ??istiinjektorje. Osledica je zato manj?a poraba. A ni lepo, da ti pije manj?... cena ni va?na, va?en je filing, ko koga vozi? in stalno gleda na ra?unalnik in se ?udi porabi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bolj, da ti ??istiinjektorje. Osledica je zato manj?a poraba. A ni lepo, da ti pije manj?... cena ni va?na, va?en je filing, ko koga vozi? in stalno gleda na ra?unalnik in se ?udi porabi.

:)

Pol rabis se une magnetke za manjso porabo

?e je to za 20000 km potem je vredu, ampak dvomim, da je tako!

Razen ce ne vlivas po 0,5dcl na tank ne more biti, ampak da 0,5 dcl naredi tako razliko, potem poslusajte Labija, celo flaso notri da bo zrl 2L manj :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak to ni ?e vse. Stem pridobi? ve?jo mo? motorja in posledi?no bolj?e pospe?ke :) Zdaj trga gate kot, da bi vozil 300 konjev :)

Dobro jutro, kofe pijem

Dobro jutro vsem... tudi kapu?ino pijem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.