Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

O?istil notranjost :prstgor:

Jest tudi... pa se opral... tako, da bo slej ko prej dez... sem mislil, da bo ze danes :)

 

post-10-0-04653600-1541951688_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne... bo kar I-stop kriv za to... 

 

Kaj pa je narobe? Se ti i-Stop ne aktivira ker ima akku premalo kapacitete?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrih 5 let je ?lo mimo in je akumulator ?e malo bogi. Pomojem ga prav ta i-stop jebe akumulator. Pa zdaj kratke vo?nje.Aja pa ?e opozorilo za premajhno napetost se mi je ?e prikazalo.

Pa to je dolgo vzdr?al... meni na mazdi 1.gen. ni nikoli zdr?al ve? kot 4 leta.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi mislim, da kar je vec kot 5 let, je ze cisto OK ... So sicer lahko tudi izjeme in jim zdrzi tudi vec kot 7, 8 let... ampak to so res izjeme ... Jaz sem imel na zacetku pri sestici problem, da iStop ni deloval... in so na servisu se mi zdi, da dvakrat menjali akumulator... po zadnji menjavi je bilo potem OK ... Se je pa problem pojavil, ko so temperature sle dol... in kar naenkrat ni vec deloval iStop niti ni polnilo kondenzatorja (iEloop) ... in po polnjenju akumulatorja je potem delovalo nekaj casa, potem pa je spet akumulator ocitno izgubil toliko kapacitete, da sistem ni vec deloval ... Zato sem tudi vprasal, ce ti iStop ni deloval ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prejsnje so original ALU, kakor mi je izgledalo se ne da sneti pokrovcka. Bom pogledov radkape, ampak ce je pa ok, bi pa mogoc kar pustu

Itak da mora pokrov?ek ven ....kak bi pol gume centriral????? Saj na centrirki ponavadi tam skozi pogleda navoj na laterega potem zategnejo da felna ne pade dol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj zamenjal pnevmatike z zimskimi in TPMS lucka ze veselo sveti. Letne 18ke sem pa primerno ocistil in zlozil v klet :). Danes sem pa vse skupaj seenkrat ponovil, ampak tokrat na svoji bivsi sestki, katero si sedaj lasti sodelavec :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.