Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

A pa ima? ti pravo dimenzijo gum, ker tole zgleda ?ist preve? placa od gume do blatnika?

 

Jap je prava 215/50/17, zgleda pa bolj dvignjen ker ga ?e nisem premaknil, se ?e ni vleglo.

Je pa za moj okus itak previsok, samo zni?anje na tem avtu odpade, ker se ve?ino ?asa vozi 4/5 ljudi in pol preve? trpi vse skupaj (takrat pride pr zni?anem vseskupa prenizko in vsepovsod drsa?).

M3 mam zni?ano in lepo pride za 1prst razmaka med gumo in blatnikom, no spredaj malo manj.

?e slikca ko se je mal vleglo.

post-5522-0-95362700-1541104115_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ne; no drone left behind. Sva pa (no, jest sem) pozabila drug quad pod tisto smreko in se je bilo potem v temi treba vra?at na tisti hrib.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je dobila nove prve brisalce Boshc twin.razlika je o?itna..zdaj je super.za menjavo zimskih gum bo treba ?e malo po?akat vsaj pri nas na obali..he he ...danes 20C..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je dobila nove prve brisalce Boshc twin.razlika je o?itna..zdaj je super.za menjavo zimskih gum bo treba ?e malo po?akat vsaj pri nas na obali..he he ...danes 20C..lp

Jap...,ko je sonce, mora? skoraj klimo laufat v avtu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sredinski pokrovcek bi se mogu snet. Iz notranje strani ga samo ven potisni. Drgac pa kot je boss reku bi jest isto naredil in montiral radkape, ker tele zelezne so poraz :D. Jest sem jih pol leta nazaj nesel na zbirni center, ker ni bilo nobenega interesa, da bi jih kdo vzel pa pazi to sem jih ponujal zastonj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sredinski pokrovcek bi se mogu snet. Iz notranje strani ga samo ven potisni. Drgac pa kot je boss reku bi jest isto naredil in montiral radkape, ker tele zelezne so poraz :D. Jest sem jih pol leta nazaj nesel na zbirni center, ker ni bilo nobenega interesa, da bi jih kdo vzel pa pazi to sem jih ponujal zastonj.

Jewt sm pa iskov 16" jeklene feltne... Bom pogledov radkape, sem opazu da so 10 do 15 po komadu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.