Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Haha nevem. Nebi se mogu vozit s strganim ali poskodovanim... nekak enako, kot s telefonom in ovitkom  :D. Ce hoces preooblecti pride 250? na stol in ponavadi je potrebno oba preooblecti, ker v nasprotnem primeru se opazi razlika v materialu, barvi, s cimer pa spet nebi bil zadovoljen, da bi se videla razlika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za svojo bivso sestko dobil LPG NGK svecke. Za svojo sem pa vzel malo boljsi kabinski filter znamke mahle. Je pa filter z aktivnim ogljem, s prot-alergijskim delovanjem in pa s protibakterijskim delovanjem. Malo spremembe :P

 

 

 

post-7623-0-63649300-1539443113_thumb.jpg

 

post-7623-0-21320800-1539443500_thumb.jpg

 

post-7623-0-88472400-1539443838_thumb.jpg

 

post-7623-0-86893200-1539443886_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Si pa zgodn :)

Zdajle ni bilo guzve in sem bil takoj na vrsti... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez teden, dva bo ?e ornk gu?va.

Saj zao... danes so pa 4je mehaniki skakali okoli mojega avta... In je bilo zelo hitro premontirano... Ne sicer tako hitro kot pri formuli... ampak meni se tudi ni tako mudilo kot dirkacem ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj zao... danes so pa 4je mehaniki skakali okoli mojega avta... In je bilo zelo hitro premontirano... Ne sicer tako hitro kot pri formuli... ampak meni se tudi ni tako mudilo kot dirkacem ;)

Jaz jih montiram takoj, ko jih dobim. Lahko da bo to ?e jutri... nikoli ne ve?, kdaj lahko zapade sneg pri nas ma obali.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Alex..pri nas na obali res me ve? to vreme lahko preseneti he he ...jaz imam tudi pripravljene zimske gume na drugih feltnah..ko bo cajt..akcija ..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Alex..pri nas na obali res me ve? to vreme lahko preseneti he he ...jaz imam tudi pripravljene zimske gume na drugih feltnah..ko bo cajt..akcija ..lp

Vidva rabita hoovercraft....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.