Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je SpEkTr napisal:

Lahko da se bo moj projekt predčasno zaključil. Na sovoznikovi strani ne najdem 12v,ki bi se izklopil ko avto miruje emoji849.png

Kaj si to mislil narediti? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Danes pa super vreme za pranje avta. :prstgor:

IMG_20200924_125611.jpg

Meni ga je pa včeraj naliv opral u nulo. Neverjetno, kaj naredi vosek na avtu, vsa umazanija odteče z avta skupaj z vodo.👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Meni ga je pa včeraj naliv opral u nulo. Neverjetno, kaj naredi vosek na avtu, vsa umazanija odteče z avta skupaj z vodo.👍

Kaj pa kapljice? Verjetno se na rdeči ne vidijo toliko kot na moji sivi. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 hours ago, Bini said:

Kaj pa kapljice? Verjetno se na rdeči ne vidijo toliko kot na moji sivi. :whatever:

Ga ni voska, ki bi ti skril potem tiste zasušene dežne kaplje. Pa je lahko frjolčasta :D

 

Jaz sem ga pa danes posesal in obrisal v detajle. Priprava na sezono zarošenih šip pa to. :D Res priporočam, da si vsi spucate šipe pred zimo. Klima prej pobere vlago dol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je NevLado napisal:

Ga ni voska, ki bi ti skril potem tiste zasušene dežne kaplje. Pa je lahko frjolčasta :D

 

Jaz sem ga pa danes posesal in obrisal v detajle. Priprava na sezono zarošenih šip pa to. :D Res priporočam, da si vsi spucate šipe pred zimo. Klima prej pobere vlago dol.

Ni zasušenih kapljic, ker odtečejo in tudi ni vodnega kamna v dežju, da bi se poznalo. Je pa res, da je tako lil dež, da je spral vso umazanijo dol. Je pa tudi res. da je to specialna barva. 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Alex napisal:

Ni zasušenih kapljic, ker odtečejo in tudi ni vodnega kamna v dežju, da bi se poznalo. Je pa res, da je tako lil dež, da je spral vso umazanijo dol. Je pa tudi res. da je to specialna barva. 😛

Na sol si pozabo.....:o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredili servis
Zamenjali olje original nazaj nalili seveda, zamenjali vse filtre, zamenjali antifriz saj je prejsni lastnik ocitno neke mesance notr nalival, zamenjali se svecke in pogledali kaj se dogaja z sklopko saj pedalo notri vstaja pa je od kar so mi jo menjali samo 15k :'(7e495f52bcbf1c44bb4c544766844a88.jpg48adc16340725d61e877b3f2ce3ae055.jpg

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spoliral luči na stari 6-ki.Sedaj so prozorne kot nove. Edino xenonke bi moral še zamenjati.Ali ima kdo kako idejo, kako očistiti reflektorsko lečo od znotraj? 

So namreč ful motne in posledično slabše svetijo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je koroska18 napisal:

Naredil mali servis zamenjano olje in filter olja , sevede sam slaba urica dela :jupiii::party0035:👍 .

Kaj pa filter zraka in kabine? Kabinski filter je dobro menjat pred zimo, ker se potem šipe manj rosijo! :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je koroska18 napisal:

Filter zraka je športni ga moram oprati pa tudi kabinskega se opere z lahkoto lahko  , samo še počakam na kakšni sončni dan da se oba lepo posušita :jupiii:.

 

Hmh, avto za 20jurjev, filter kabine za 5€ pa bi prali, svašta 🙄

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.