Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je zubrck napisal:

Menjal verigo!emoji2.png

Poslano z mojega SM-G975F z uporabo Tapatalk
 

Pri koliko km?🤔

pred 5 urami je Deeyan napisal:

Mal sem se igral z motornim prostorom 🙂

 

IMG_20210320_172210.jpg

Malo rdeče še manjka....😃

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

23 hours ago, FuManchu said:

Tud meni. Take farbe sm že prerasel 20 let nazaj.

Barve in barvnih kombinacij ne prerasteš, al ti je všeč al pa ne :)

 

Na temo barv, sem našel zanimiv rek na youtubu, nek avstralc se je preselil na Japonsko in tam hodi po vseh možnih eventih (youtube kanal Noriyaro) in snema tam video kak je na svojem kombiju menjeval felge in da gor srebrne in tam komentira, da ne izpada tak slabo. Pol mu žena od mehanika pove kar mu gre: "Eh srebrna ... to je barva za lene ljudi :D". Pa še prov ma :P

Popravljeno od 50keda
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

58 minutes ago, Alex said:

Ne moreš reči, da ne sekajo ven zavorne čeljusti. 😊

 

Sm bil skeptik kok bo tole pasal glede na barvo avta, ampak sm pozitivno presenecen 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Bini napisal:

Super bo pasalo spomladi k regradovim cvetovom.....😂 

Super so!👍

 

Joooj, upam da nebo tak hudo, regradov cvet se namrec v lucko spremeni, pa ga veter odpihne 😂 

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hodim okrog avta kot mačka okrog vrele kaše, ker ne morem nič dokončati! Samo gledam... :( Je pa menda železje na poti...

Po večkratnem obhodu, sem pa na BJ še izčrpal servo olje. Sem za agregat Briggs&Stratton kupil eno smešno in poceni vakuumsko črpalko za olje/gorivo. Ja, tale B&S agregat nima vijaka za izpust olja. Predno sem to dojel, v skoraj celem letu, sem pregledal in prebral kup (nekoristnih) stvari. Vsak dan nekaj novega :)

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je TiEn napisal:

Aha ker nevem kje naj vzazem olje za menjalnik,.. drugač pa sam furaš naprej al morš bit na kaj pozoren ?

 

Js sm ga kr z autodoca uzel

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.