Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Namest na LPG se malo na benz vozu, o razlogu pa si lahko preberete v rubriki Tehni?ne te?ave, vzdr?evanje in stro?ki. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj jo malo predihal do idrije in nazaj nalozen s 4,5 cloveka.

0,5 cloveka je vriskala in se drzala za svoj mini sedez,ostali pa zadzevali bruhkota :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jo dobil nazaj od kleparja. Barvanje odbija?a, barvanje blatnika, popravljen nosilec ?arometa. Ekspresno hitro, v petek ob 16 jo peljal danes ob 18 prevzel :party0035: Edino tega ne vem ?e, kdo bo to pla?al... soudele?enec ni hotel priznati nesre?e, jaz pa tudi ne. Sem klical agenta njegove zavarovalnice, je dejal da se izmika ter da ni dal prave zav. police -_-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V enem ?usu prehitel 3 me?ka?e, ki so v se?tevku ravno malenkost presegali dejansko omejitev hitrosti - 90kmh! :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V enem ?usu prehitel 3 me?ka?e, ki so v se?tevku ravno malenkost presegali dejansko omejitev hitrosti - 90kmh! :ninja:

 

pa js nvem kua je s tem folkom zadne ?ase, vidi sneg okrog sebe cesta sam mal mokra pa ?e rep med noge :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je bila Mazdura pono? izven gara?e in ujeta v ledeni oklep, sem nekako uspel odpret le voznikova vrata, potem pa je laufala na mestu vsaj eno urco, da se je vse stalilo. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal ?arnico meglenke (H3), ker je pregorela.

 

Crknili sta tudi obe H1:

Lucas Premium Xenon H1 sta zdr?ali 3 mesece, zamenjal za Philips Xtreme Vision H1, po 7 mesecih sta fu?.

Naro?il nove ?arnice Osram night braker unlimited H1, pa da vidimo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vetrobransko steklo mi je z nekega drevesa padlo ogromno enih ko??kov ledu in sem zelo vesel, da ni po?ilo. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?tevcu kanar?ka obrnil ?tevilko 250.000, upam pa da ima v seb ?e dost mo?i za ?e en ?etrt miljona :danzoman:

 

stari SUPER :prstgor: kako kaj LPG sistem deluje dobro ... glede na kilometre :D lp ale? B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je bla 6ka predelana na LPG ?ele pred pol leta, tko da je blo prevo?enih od takrat mal manj kot 15.000km, ampak zaenkrat dela kot more.

 

Na miati pa z LPGjem narjenih ?e ?ez 60.000 v 3h letih, tud brez posebnosti :party0035:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je bla 6ka predelana na LPG ?ele pred pol leta, tko da je blo prevo?enih od takrat mal manj kot 15.000km, ampak zaenkrat dela kot more.

 

Na miati pa z LPGjem narjenih ?e ?ez 60.000 v 3h letih, tud brez posebnosti :party0035:

 

stari ok :prstgor: samo redni servisi pa gree lp ale? B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.