Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus, letnik:2021,24700 EUR :: www.Avto.net ::



Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TiEn napisal:

Kvaliteta nimaš kaj. Jaz bi znorel, da mi takole rata po toliko malo kilometrov.

Mislm res zanimiv no, ampak jaz sem mel CX-3 ki je bilo nekako znosno z luplenjem pri 80kkm, pa ko je šlo bolj proti 100kkm je blo vsak dan slabš, isto zdj na 6ki, sem jo kupu z 57kkm je blo čist mal podrajsan, zdj mi že res orngi sivina ratuje pri 77kkm.. Kako ti tega nimaš na 2014 modelu? :o 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je MazdaBoy napisal:

Sej to se lahko obnovi volan a ne. Drgač pa dobra cena a ni, če je vse ok z avtom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nimaš kej obnavljat, lahko ga pa zdrajsaš do amena pa ti ga potem menjajo v garanciji - tako so meni na CX-3.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je MazdaBoy napisal:

Sej to se lahko obnovi volan a ne. Drgač pa dobra cena a ni, če je vse ok z avtom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja, par dni nazaj je bila se na 25.700 nastavljena, zdaj je ze 24.700. Mogoce bo drug teden 23.700, pol bo pa izginila iz oglasov. 😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Sej to se lahko obnovi volan a ne. Drgač pa dobra cena a ni, če je vse ok z avtom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samo to je ta nekatere že znanstvena fantastika. Oblečejo ti volan za cca 80-100€. In to pravo usnje. In imaš mir dvajset let. Ne vem, kako nekaterim uspe tako uničiti volan. Moj je na 6-ki pri 70 Kkm še kot nov. No ja. Nekaterim uspeva nemogoče. 

Če ti je všeč in te zanima ta avto, kar hrabro v nakup. Je top avto. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je MazdaBoy napisal:

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus, letnik:2021,24700 EUR :: www.Avto.net ::

 

 


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Tole je bil verjetno testni avto, mene je enak prišel avgusta  26.500€ +bombončki😊 Takole eni poskusijo prodat, ker je nova cena čez 30k€.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Alex napisal:

Samo to je ta nekatere že znanstvena fantastika. Oblečejo ti volan za cca 80-100€. In to pravo usnje. In imaš mir dvajset let. Ne vem, kako nekaterim uspe tako uničiti volan. Moj je na 6-ki pri 70 Kkm še kot nov. No ja. Nekaterim uspeva nemogoče. 

Če ti je všeč in te zanima ta avto, kar hrabro v nakup. Je top avto. 👍

Alex, ne bo minilo 3 leta, ko boš naredil tistih tvojih 30.000 km in se boš pritoževal nad zguljenim volanom. Stavim. 😀

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Večina opomb sploh ne bere in oglas samo preleti ter gleda letnik in kilometre ter nič drugega potem pa jamra ko jim moraš obrazloževati zadeve.

 

To smo pa imeli v bivšem Taxi Intertours

WWW.AVTO.NET

Mazda Premacy 1.8i Touring, letnik:2001,950 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ali se meni zdi ali so vzmeti nižje in naknadno dodane športne?

WWW.AVTO.NET

Mazda 323 , letnik:1997,0 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-7 CD173 Revolution Luxury XENON NAVI , letnik:2011,11990 EUR :: www.Avto.net ::


Pozna kdo ta avto? Cena se mi zdi mal visoka. Kaj pa ta trgovec, ima kdo morda kake izkušnje z njim? Sprašujem za enga kolega, se malo zanima za nakup in cx-7 je tud v njegovem izboru.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.AVTO.NET

Zastava 101 , letnik:1989,555 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

Zmaju je všeč ker je na plin. 😛

Realno pa res drek od avta, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klasika, moja bivša se tudi po skoraj 3 letih od moje prodaje sedaj prodaja za 2k € več kot sem dobil zanjo sam (trenutno prodajalec jo ima pri planetu tuš Kranj že skoraj eno leto parkirano, hkrati ma pa 50k km več kot takrat. Je pa notri ostala vsaj tista moja aftermarket vzratna kamera) :D

image.png

Popravljeno od 50keda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.