Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Čujta fanta, sj nimam nič proti vajinima CX-30 in X propagandi, sem zelo vesel, da vam ugajajo in da je celo @Alex-a transfromirala v pravega šparovnega petrol heada :D
Sam da bojo to kaki biseri čez 20 let, dejmo ga no srat ... SPCCI vs. NA al pa turbo ni kot wankl vs. navadn motor, da bi mel spet tolk dodane vrednosti. Si pa res želim, da bi ti motorji leteli krepko čez 200k km, če ne bo mazdi in ljubiteljem bolj trda predla.

 

Hkrati me pa zanima, zakaj niso v CX-60 dali X motor namesto "starega požrešnega" 2 pa pol litrskega, hm. ...

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je 50keda napisal:

Čujta fanta, sj nimam nič proti vajinima CX-30 in X propagandi, sem zelo vesel, da vam ugajajo in da je celo @Alex-a transfromirala v pravega šparovnega petrol heada :D
Sam da bojo to kaki biseri čez 20 let, dejmo ga no srat ... SPCCI vs. NA al pa turbo ni kot wankl vs. navadn motor, da bi mel spet tolk dodane vrednosti. Si pa res želim, da bi ti motorji leteli krepko čez 200k km, če ne bo mazdi in ljubiteljem bolj trda predla.

 

Hkrati me pa zanima, zakaj niso v CX-60 dali X motor namesto "starega požrešnega" 2 pa pol litrskega, hm. ...

Zastareli in požrešni motorji, sori kolega. Kdaj prodamo?

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je 50keda napisal:

Čujta fanta, sj nimam nič proti vajinima CX-30 in X propagandi, sem zelo vesel, da vam ugajajo in da je celo @Alex-a transfromirala v pravega šparovnega petrol heada :D
Sam da bojo to kaki biseri čez 20 let, dejmo ga no srat ... SPCCI vs. NA al pa turbo ni kot wankl vs. navadn motor, da bi mel spet tolk dodane vrednosti. Si pa res želim, da bi ti motorji leteli krepko čez 200k km, če ne bo mazdi in ljubiteljem bolj trda predla.

 

Hkrati me pa zanima, zakaj niso v CX-60 dali X motor namesto "starega požrešnega" 2 pa pol litrskega, hm. ...

Nas je več... 😀

Mislim, da se še pravzaprav testirajo in zna priti tudi v druge modele, če bo dovolj vzdržljiv. Mene ne skrbi, sam da do 100tke zdrži več pa pri meni ne bo imel.... 😊😉

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Janez007 napisal:

Čez 20 let bo X186 muzejski primerek. :)

Benz Contramotor - Sports Car Digest - The Sports, Racing and Vintage Car  Journal

Verjamem. In to med dosežki v motoroznanstvu. Poleg wanklovega motorja. 😉

pred 56 minutami je 50keda napisal:

Čujta fanta, sj nimam nič proti vajinima CX-30 in X propagandi, sem zelo vesel, da vam ugajajo in da je celo @Alex-a transfromirala v pravega šparovnega petrol heada :D
Sam da bojo to kaki biseri čez 20 let, dejmo ga no srat ... SPCCI vs. NA al pa turbo ni kot wankl vs. navadn motor, da bi mel spet tolk dodane vrednosti. Si pa res želim, da bi ti motorji leteli krepko čez 200k km, če ne bo mazdi in ljubiteljem bolj trda predla.

 

Hkrati me pa zanima, zakaj niso v CX-60 dali X motor namesto "starega požrešnega" 2 pa pol litrskega, hm. ...

Pač ameriški trg zahteva svoje stare motorje, po možnosti turbo variante, kjer jim je poraba in ekologija v drugotnem pomenu. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 8. 2022 ob 15:45 je Janez007 napisal:

Tale M6 G145 MT 45.000 km letnik 2019/1 je bila danes na Avtonetu rezervirana takoj, cena 18.999€. Rezervirala jo je firma, ki jo bo menda prodajala naprej ... Če koga resno zanima, morda lahko lastnico danes še prepriča z nekaj 100€ več gotovine, predno jo ta jutri odpelje na firmo v odkup.😜

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

Evo ga 😉

 

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Brane napisal:

Kaj  je JANEZ  morda zaposlen pri SELMAR DOO,ker je vse na tekočem  naj pove za koliko se prodaja in kam so zginli strešni nosilci.

👍😮😃 Janez trenutno nima drugega hobija, pa si s takimi zgodbami krajša čas.

 

20.500 €. Zanimiva je primerjava zgodbe prodajalke in zgodbe renomiranega preprodajalca - z obema sem govoril. Kot da beseda ni prav dosti vredna. 😔 Ne vem če ni bila prodajalka vsaj tako nabrita kot preprodajalec (slednji skriva še nekje strešne prečke 😄 ). In v torek je bil še letnik 2019/1, danes pa je 2018/12. 

 

Pa še to. Tega avta se spomnim še s konca lanskega leta, ko se je prodajal na Avtonetu za 25.000 € 🙃. Prodajalka je šla z ene sklajnosti v drugo. Ni si pa teh oglasov Mazd težko zapomnit, saj se pojavijo samo kakšne tri šestke bencinarke v celem letu.

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Haha 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čujta fanta, sj nimam nič proti vajinima CX-30 in X propagandi, sem zelo vesel, da vam ugajajo in da je celo @Alex-a transfromirala v pravega šparovnega petrol heada
Sam da bojo to kaki biseri čez 20 let, dejmo ga no srat ... SPCCI vs. NA al pa turbo ni kot wankl vs. navadn motor, da bi mel spet tolk dodane vrednosti. Si pa res želim, da bi ti motorji leteli krepko čez 200k km, če ne bo mazdi in ljubiteljem bolj trda predla.
 
Hkrati me pa zanima, zakaj niso v CX-60 dali X motor namesto "starega požrešnega" 2 pa pol litrskega, hm. ...

Cx-60 prihaja z R6 3,0 literskim X motorjem.

2,5 so pa lahko z atkinsovim ciklom pustili na malem navoru ker mu pomaga elektrika. Hkrati je lahko tudi poraba mala.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ga, spet ena zanimiva Mazda 6, tokrat CD175 letnik 2017. 😮

 

Nov motor in turbina - julija 2021 pri 72124 prevoženih kilometrov

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17573549&display=Mazda Mazda6

 

image.png

 

image.png

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Z M A J napisal:

Pri teh kilometrih nov motor in turbina? :(

Itak. Servisi na 20.000 km in start-stop sistem v akciji. Po možnosti še prekinjene regeneracije. To so pa potem rezultati.

Pa še kak voznik/ca z manj posluha za motor in je to to.

  • Všeč 4
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.