Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

54 minutes ago, Alex said:

Moral bi posodobiti navigacijo, ker me je že parkrat narobe vodila in pripeljala v slepo ulico. Sedaj sem v dilemi. Ali plačati za enkratno posodobitev in naj bi bilo za kake dve leti mir ali kupiti triletno posodobitev? 🤔

Najboljša naložba je bla, da sem Carplay v 6-ko dal. Ne vem pa, če v tvojo paše.

 

P.S.: Zimske felne si pa od mene skopiral? ;)

ZOOM ZOOM - ?ivljenje je prekratko za dolgo?asne avtomobile :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je GregorK napisal:

Najboljša naložba je bla, da sem Carplay v 6-ko dal. Ne vem pa, če v tvojo paše.

 

P.S.: Zimske felne si pa od mene skopiral? ;)

Ja. Saj si mi takrat poslal, kak model imaš. Samo se mi zdi, da, si jih ti nabavil v Avstriji? 🤔 Kam si pa 6- ko prodal? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7 minutes ago, Alex said:

Ja. Saj si mi takrat poslal, kak model imaš. Samo se mi zdi, da, si jih ti nabavil v Avstriji? 🤔 Kam si pa 6- ko prodal? 

Hahaha, oprosti. Pozabil sem. 6ko žena vozi. Ma komaj 180.000 km.

ZOOM ZOOM - ?ivljenje je prekratko za dolgo?asne avtomobile :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 8. 11. 2021 ob 16:50 je GregorK napisal:

Najboljša naložba je bla, da sem Carplay v 6-ko dal. Ne vem pa, če v tvojo paše.

 

se strinjam, to je zakon stvar in vredna tega dnarja, sploh ker maš mir za večno! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Po dolgem času sem vklopil navigacijo iz Mb do Moravskih Toplic. Vse je bilo ok do Murske Sobote. Od Murske Sobote do Moravskih Toplic pa cesta ni vrisana in sem se vozil po polju. V glavnem cilja ni najdel😄. Aja pa na avtocesti še vedno kaže vse omejitve zaradi cestninskih postaj, ki jih več ni. 

Popravljeno od kupid
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je kupid napisal:

Po dolgem času sem vklopil navigacijo iz Mb do Moravskih Toplic. Vse je bilo ok do Murske Sobote. Od Murske Sobote do Moravskih Toplic pa cesta ni vrisana in sem se vozil po polju. V glavnem cilja ni najdel😄. Aja pa na avtocesti še vedno kaže vse omejitve zaradi cestninskih postaj, ki jih več ni. 

Mene je junija posodobljena Mazda navigacija 45 minut vozila naokoli po vseh možnih dolenjskih hribih. Na poti od Trebnjega proti Zidanem mostu me je v Mirni usmerila na zahod, potem pa me je po 45 minutah pripeljala 5 km naprej od Mirne. Zahvaljujoč Mazda navigaciji sem se namesto 1 ure vozil 1 uro in 45 minut. Najraje bi jo takrat izpulil ven in vrgel skozi okno. ☹️

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa imam samo dobre izkušnje z njo. Ker pa mi je triletno zastonj posodabljanje preteklo, bom pač plačal teh par evrov to enkratno posodobitev in bo zopet par let mir. Že sedaj pa sem zadovoljen z navigacijo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Bini napisal:

Meni je še vedno googl map zakon čeprav imam Mazdino navigacijo...☹️

 

men isto! :)

Mi je edino Here we go še boljši od google maps, škoda da nima funkcije za android auto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Bini napisal:

Jaz pa imam android avto in je res super....👍

 

ja, ja to mam, ampak Here we go mape ne delajo pod android auto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Imam original kartico, ki ji je potekla naročnina. Zadnja posodobitev Julij 2020. Gledam cenik in je enkratna okoli 115 eur se mi zdi in 3letna 185. Ne eno ne drugi mi ne diši najbolj. 😄 Na bolhi en prodaja za 30 eur kitajsko - mape 2021(enkratna). Bo delovala? Mislim.. vem, da se kartica zaklene na št. šasije in jo ne moreš drugje uporabljati. Ali si navigacija zakodira kartico, da lahko samo to uporabljaš in ne moreš npr. potem te "kitajske" menjavat? 

Je v planu tudi nadgranja na AA, sam je pa tudi  fajn, če ti na hub-u kaže 😇 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje to ne bo slo… Gre menda samo prvic, dokler sploh se nimas kartice… za podaljsanje pa ne gre vec, ker je v sistemu ze tvoj VIN povezan z eno kartico…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Jest napisal:

Pomoje to ne bo slo… Gre menda samo prvic, dokler sploh se nimas kartice… za podaljsanje pa ne gre vec, ker je v sistemu ze tvoj VIN povezan z eno kartico…

Mhm.. sem slutil, da zna bit nekaj takega. Bo treba denarnico odpret 😐 So od Julija 2020 v nadgradnjah poštimal cestninske na AC? Ker drugače bom še počakal. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Liuch napisal:

Mhm.. sem slutil, da zna bit nekaj takega. Bo treba denarnico odpret 😐 So od Julija 2020 v nadgradnjah poštimal cestninske na AC? Ker drugače bom še počakal. 

Jaz sem tudi v dilemi, kaj narediti. Ali enkratna posodobitev ali triletna? 🤔

Po moje je dovolj, če jo vsakih par let nadgradiš enkrat. Itak se ne spreminjajo vsako leto ceste tako drastično, da ne bi bilo dovolj za natančno vodenje. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem podaljsal lani kar za 3 leta… Sem naceloma celo,bolj zadovoljen z vgrajeno navigacijo, kot pa z Google Maps… Ze dvakrat me je Google Maps peljal v neko vukojebino, resila pa me je potem Mazdina navigacija ;) … Vsaka pa ima svoje prednosti in slabosti… Google Maps ima govorna navodila v slovenscini… uposteva tudi promet,… po drugi strani pa Mazdina prikazuje navodila na HUD-u … 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam tud še letos, drugo leto bom pa podaljšal še za tri. Ma če računaš ni tolk drastično na leto. Še za kakšne večje oslarije sem dal tolk al pa še več keša.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Eno vprašanje,sedaj na cx30 imam aktivirano ob nakupu torej jo lahko še 2x podalšam? Na koliko let pa?🤔

 

MAZDA.WELCOME.NAVIEXTRAS.COM


image.thumb.png.c5fda7bbae6584064a3a6e0fdd3ea12c.png

 


Na racunalnik si namesti program za posodabljanje Mazda Toolbox, se vpisi ali registriraj, ce se nisi… in ko vtaknes kasrtico v citalec, ti napise, za koliko casa imas se narocnino… 

 

https://mazda.welcome.naviextras.com/how-to-update.php

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko kar iz Mazda Toolboxa… Samo ti imas drugacno verzijo, kot Bini… Sicer program mislim, da je isti…


https://infotainment.mazdahandsfree.com/navigation-updatemymaps?language=sl-EU

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Jest napisal:

 

MAZDA.WELCOME.NAVIEXTRAS.COM


image.thumb.png.c5fda7bbae6584064a3a6e0fdd3ea12c.png

 


Na racunalnik si namesti program za posodabljanje Mazda Toolbox, se vpisi ali registriraj, ce se nisi… in ko vtaknes kasrtico v citalec, ti napise, za koliko casa imas se narocnino… 

 

https://mazda.welcome.naviextras.com/how-to-update.php

 

To pomeni, da ni omejitev 3x ampak 5 let 2x letno. 😀Kaj pa po 5letih,ostane zadnja verzija ali se blokira? Hvala za odgovore... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.