Skoči na vsebino

Vlečna kljuka


Pepo1980

Priporočeno sporočilo

Odklon od teme je reklamiranje samoobrambe z vle?no kljuko pred tistimi, ki je nimajo ali pa jo snemamo (ker tisti s stalno montirano kljuko so kao spretni, ostali pa ne).

 

?e bi za obrambo pred kljukarji namontiral en ?elezen profil ki bi iz sprednjega odbija?a ?trlel 2x toliko kot je povpre?na dol?ina kljuke, bi v o?eh vseh izpadel kot kreten, od mili?nikov bi pa pla?ilni nalog fasal ?eprav bi po?el samo to, kar po?no kljujarji. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

namen imam kupit vle?no kljuko za mojo cx3 .

ko gledam pri slo prodajalcih mi jo  vsi ponujajo za zelo lepih 450 -500e ker zadeva gotovo ni iz zlata mi je cena ob?utno previsoka  :blink:  :blink:  :blink:

na ebay-ju jo najde? za kar sansko ceno

https://www.ebay.co.uk/itm/Vertical-Detach-Towbar-7pin-Bypass-Relay-for-Mazda-CX-3-2-4WD-2015-on-22008-H1/112432011507?fits=Car+Make%3AMazda%7CModel%3ACX-3&hash=item1a2d7858f3:m:mXaMAlKRjlQJLNpw5C8WyvA

zanima me kako je z monta?o v lastni re?iji in homologacijo v na?i zbirokratizirani dr?avi  ???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj sem jaz to naredil in opisal v moji temi, glej ko sem imel mazdo5.

 

Tuv pa mora imeti (ce je za tvoj avto potem sigurno ima)

 

Moj strosek 120 kljuka

25 prevoz 40 homologo thats it

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa je z kabli, al obstaja kak konektor na mazdi ali je potrebno posamezne ?i?ke spojiti na zadnje lu?i?

Pri original ti menda ?e odklopi zadnje senzorje, da ne piskajo, ko je prikolica zapeta.

 

lp

Zraven mora priti 'box' ki ka priklopi? na ?i?ke, box skrbi za za??ito in druge stvari - ni vse direktno, obenem piska ?e je kaj narobe (stik, pregorela ?arnica na prikolici itd...) aftermarket pa ne more? vezati s parkingi, razen ?e ima avto posebej funkcijo za 'kljuko' kjer izklopi srednje dva oz vse (vo?nja samo s kljuko ali pa z prikolico). Seat je to imel preko VCSDja, ne preko avto menija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj potem je skoraj bolje, da se vzame originalna kljuka...

 

https://www.mazda.si/kupujem-imam/dodatna-oprema/nova-mazda-cx-3/2015-02/transport/DD2FV3920A/

 

Sicer pri CX-3 nic ne pise glede tega, da se senzorji potem drugace obnasajo... pri CX-5 recimo pise... da je potrebno dokupit se ustrezen kabelski snop... in skupja pride potem okoli 450? ... plus montaza...

 

https://www.mazda.si/kupujem-imam/dodatna-oprema/mazda-cx-5/2012-04/transport/KD45V3920B/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pozdravljeni,

 

najprej se opravi?ujem, ker odpiram temo, staro ?e ve? kot ?tiri leta - lahko odprem novo.

 

Na 6ki 2014 GJ se odlo?am za monta?o kljuke. Ogrevam se za Brink nevidno, pri monta?erju, ki je omenjen zgoraj (pod ?marno goro). Je sicer dra?ji,

mi je pa bli?je na poti.

 

Zmotilo pa me je to, da monta?a ni bila ravno optimalna (opraskan odbija?). Ima ?e kdo podobne izku?nje ?

Poleg tega imam ?e generalni pomislek glede monta?e elektrike, ?e najmanj si ?elim kak?ne novoletne jelke na armaturki.

 

Zanimal sem se tudi v Trzinu in v Kr?kem, oba sta opciji.

 

Vesel bi bil kak?nega dodatnega mnenja.

 

Lep pozdrav in Sre?no 2020!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 2 meseca kasneje...
  • Jest je spremenil naslov v vlečna kljuka cx 3
  • 1 leto kasneje...

Lp...na Mazdo CX3 bi rad montiral kljuko za nosilec koles montirat ..kje bi se to splačalo nabaviti in montirat 

Gledam .. Herenc d. o. o..

Tu na obali ...ne najdem 

Hvala in zoom zoom 

 

Sem mislil Herenc d.o.o mojstra 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno si mislil Hernec d.o.o. iz Pirnič pri Medvodah?

 

Tale se vsaj 30 let ukvarja z vlečnimi kljukami in ima zato verjetno kar dosti izkušenj. Jaz sem že v 90-ih poslovno z njim sodeloval, ko sem imel svojo firmo in je bil že takrat kar zaupanja vreden in je dobro naredil.

 

Sem imal pa zadnjič kljuko namontirano leta 1992 na Wartburgu, tako da ti bo še kdo drug dal kak bolj uporaben nasvet.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksna pa je cena pri Hernecu? Ker na spletni strani ne najdem cene ... Pri Mazdi je cena kompleta z vgradnjo dobrih 600€ ... Komplet vkljucuje snemljivo kljuko in kabelski snop, ki poskrbi, da vsi sneozrji tudi delujejo se naprej oz. da sistem javi, kaj je izklopljeno ... 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Hernec mi je izračunal vse komplet za CX 3 ...za 540€ plus 2 leti garancije  pri Mazdi v kp pa približno 700€...odvisno kje nabavijo kljuko in ostali material :danzoman:

Je za premislit😁😉😉

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Gelipter napisal:

Ja Hernec mi je izračunal vse komplet za CX 3 ...za 540€ plus 2 leti garancije  pri Mazdi v kp pa približno 700€...odvisno kje nabavijo kljuko in ostali material :danzoman:

Je za premislit😁😉😉

Kaj misliš pa vleči okoli? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.