Skoči na vsebino

Mazda CX-60

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 16 urami je Alex napisal:

Se prvi, da bi jaz z mojo debelo denarnico, ki jo nosim vedno v zadnjem žepu (nimam peder tašne) naredil luknjo po kakem letu v teh nobel sedežih? 🤔

@Alexkej takega vzameš

 

moške torbice.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Napisano
pred 33 minutami je MazdaBoy napisal:

@Alexkej takega vzameš

 

moške torbice.jpg

Pa nisem taubi. 😉

 

 

Napisano
pred 42 minutami je SpEkTr napisal:

Toj to, kar smo čakal :D

 

 

 

Par komentarjev:

- plastični auspuh čepki, resno???

- sedež od voznika ima že krepko nakazan razteg usnja, ki ga je zadnjič omenjal @Janez007

- človek se zadaj komaj vsede????

- prtljažnik bolj plitek kot pri m6???

- intervjujer večkrat omeni, da je CX-5 bolj zabavna in bolj športna

 

Mene niso niti prepričali, da bi jo šel probat. Kaj šele kaj drugega. Ne vem, kaj Mazda misli z nami, ki vozimo m6? Na kaj naj menjamo? :( 

 

Je ta tale 3.3 dizel z 6 litri porabe in 200 konji impresivna zadeva. Upam, da naredi še bencinski updejt.

Napisano

6 cilindrski 3.0 bencinski motor pride menda naslednje leto…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 9 minutami je NevLado napisal:

 

- človek se zadaj komaj vsede????

 

 

No model je 190 visok, zic je nastavil zase kot da vozi in se potem zadaj parkiral...mislim da ne sedi tako slabo ko to upoštevaš...bi reku da bi v najinih 6kah sedel slabše..

 

Bencinski bo tud premium tehnologija 3.0 X

Napisano

Ta review sem nalimal dve strani nazaj in smo že neki tole komentiral...

33112_1.png

Napisano
pred 9 urami je SeekK napisal:

 

No model je 190 visok, zic je nastavil zase kot da vozi in se potem zadaj parkiral...mislim da ne sedi tako slabo ko to upoštevaš...bi reku da bi v najinih 6kah sedel slabše..

 

Bencinski bo tud premium tehnologija 3.0 X

V limuzini lažje kot karavanu... kar se tiče sedenja zadaj v šesticah. 

Napisano
pred 3 urami je Shrek napisal:

V limuzini lažje kot karavanu... kar se tiče sedenja zadaj v šesticah. 

8cm je več prostora zadaj pri limuzini, kar je ogromno. Ampak pri tako glomaznem avtu kot je CX-60 pa tolk mal prostora na zadnji klopi. Me je kar presenetilo.

33112_1.png

Napisano (urejeno)

Ja pa ka bi zej radi :D Pod 5 metrov mate lahko samo eno: ali prostor ali pa inline 6 :P

 

PS: Ja se strinjam, na zadnji klopi je za tak avto siromašno, ne samo prostor, tudi ostalo mi je zelo podobno njihovim starim rešitvam. Največja fora bo, ko se bojo vsi materjali začel obrablat. Moja je zdej 3 pa še malo, pa se že pojavla: volan je postal temnejši, vidi  se kako se opiram na vrata, na sredinsko  konzolo. Skratka vse se znuca, pa tut če zmerno šlataš :P

Popravljeno od 50keda
Napisano

Boste moral na kaj takega spredaj makina od motorja zadaj pa lahko ležiš, pri prvi ali drugi varjanti.... :jupiii:

IMG_20220427_173859.jpg

IMG_20220430_144746~2.jpg

Napisano
pred 44 minutami je 50keda napisal:

Ja pa ka bi zej radi :D Pod 5 metrov mate lahko samo eno: ali prostor ali pa inline 6 :P

 

PS: Ja se strinjam, na zadnji klopi je za tak avto siromašno, ne samo prostor, tudi ostalo mi je zelo podobno njihovim starim rešitvam. Največja fora bo, ko se bojo vsi materjali začel obrablat. Moja je zdej 3 pa še malo, pa se že pojavla: volan je postal temnejši, vidi  se kako se opiram na vrata, na sredinsko  konzolo. Skratka vse se znuca, pa tut če zmerno šlataš :P

Ja eto, to znucanje na vratih mam in jst :( 

Napisano

Za tega drugega bi prosil še en review od tegale nemca z youtuba, da lahko ocenimo če ima res dovolj placa na zadnjih zicih, glede na to kako ogromen je... 

Napisano

Ma ni ogromen, "komaj" 189cm ima. Jaz mam 192 pa se smatram za dokaj normalno raščenega. :nevem:

33112_1.png

Napisano
pred 8 minutami je Boss napisal:

Ma ni ogromen, "komaj" 189cm ima. Jaz mam 192 pa se smatram za dokaj normalno raščenega. :nevem:

Uf, pa ti se ne moreš skobacati v noben kabrio. 🤔 Še, ko daš svoj vozniški sedež nazaj, da normalno sediš, ima tisti za teboj že kar probleme z koleni. 

Jaz sem visok 184, pa se sin, ki je 183cm včasih, ko sedi za menoj v 6-ki buni, da kaj sem dal sedež tako nazaj. 😊

 

 

Napisano
pred 6 minutami je 50keda napisal:

Opala @Boss 192 pa ni ne mediana ne povprečje, pa veš da nimam nič proti tebi :D

Vrjamem pa, da je na Nizozemskem malo drugače, si ziher da nimaš holandskih korenin?


https://www.stat.si/statweb/News/Index/6541 - 178cm + 85kg ;)

 

se nič ne pritožujem, ker sem tud pri kilah nadpovprečen sramezljiv 😅

pred 3 minutami je Alex napisal:

Uf, pa ti se ne moreš skobacati v noben kabrio. 🤔 Še, ko daš svoj vozniški sedež nazaj, da normalno sediš, ima tisti za teboj že kar probleme z koleni. 

Jaz sem visok 184, pa se sin, ki je 183cm včasih, ko sedi za menoj v 6-ki buni, da kaj sem dal sedež tako nazaj. 😊

Zato pa je zame vedno en od poglavitnih parametrov kako se sedi v avtu, ki ga kupujem.

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano

Dobro, mene zadaj prostor spet ne gane toliko. 99% se vozita zadaj (če se) otroka, tako da za otroke je placa dovolj.  Mislim, a se boš kaj bolje peljal, če bo zadaj par cm več prostora za kolena. Pomoje ga tako malo pa spet ni. 

 

Isto prtljažnik, večinoma ga vozimo na pol praznega. Ampak ok, recimo da je še vedno bolj pomemben podatek kot pa zadnja klop :) Itak pa noben SUV nima nekega blaznega prostora zadaj, za take je superb in . :)

Napisano

So se smejali BMWju in njegovi resnično ogromni sprednji maski...

IMG_20230222_082502023.jpg

 

Pri Mazdi je tako velika, da so komaj še dobili prostor za luči in tablico...

  • Všeč 2
  • Haha 4
  • Zmeden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 5 minutami je Slivka napisal:

So se smejali BMWju in njegovi resnično ogromni sprednji maski...

IMG_20230222_082502023.jpg

 

Pri Mazdi je tako velika, da so komaj še dobili prostor za luči in tablico...

Res je. Grdo kot spaka. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Napisano

Sploh ni tako velika,če jo pravilno - normalno gledaš.....😊

Ta tvoj zorni kot na sliki je po tistem,ko te podre......😊

 

Napisano
pred 1 minuto je Bini napisal:

Sploh ni tako velika,če jo pravilno - normalno gledaš.....😊

Ta tvoj zorni kot na sliki je po tistem,ko te podre......😊

 

Maš prov, dejmo kako sliko nardit še z drugega zornega kota, bo občutek takoj boljši 🙂

 

 

Napisano
pred 37 minutami je Bini napisal:

Sploh ni tako velika,če jo pravilno - normalno gledaš.....😊

Ta tvoj zorni kot na sliki je po tistem,ko te podre......😊

 

 

Ko te podre, je sploh grozljiv pogled...

 

 

IMG_20230222_091539342.jpg

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
    • Še enga pred spanjem.... 🫣😉 
    • Razumem.   Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.