Skoči na vsebino

Mazda ceniki, najdi cenik


Janez007

Priporočeno sporočilo

Cena Mazde 6 G45 je šla v 7 letih (od 2015 do 2022) gor za 22%, oziroma s 26.090 € na 31.790 €. Relativno malo glede na rast (noro rast) cen nepremičnin ... cca 70% od 2015, na drugi strani preveč glede na "rast" moje plače. 😏

 

Cenik 2015:

nullimage.png

Cenik 2022:

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kia je z novim cenikom spet dvignila cene.

Xceed se je od marca do danes podražil za 1400€.

Ko bi še plače šle tako gor, kot se vse draži😵

Popravljeno od kupid
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Mazda ceniki
  • Janez007 je spremenil naslov v Mazda ceniki, najdi cenik
  • Jest pinned this teme
pred 1 uro je Janez007 napisal:

Joj janez, po očala bo treba

 

za kazen sedaj naračunaj koliko bi prišlo s financiranjem v 60 mesecih ekstra, in za koliko presežeš ceno :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je NevLado napisal:

Joj janez, po očala bo treba

 

za kazen sedaj naračunaj koliko bi prišlo s financiranjem v 60 mesecih ekstra, in za koliko presežeš ceno :D 

 

Do sedaj sem vsakič avto kupil z gotovino ... potem kar zajeten €€€ dobijo od obresti ... mene taki na videz ugodni, v resnici pa zelo neugodni pogoji zelo odbijajo, ampak očitno je še veliko 🐑 in pali .. 😃

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je SeekK napisal:

Tele cene s financiranjem tudi meni potegnejo živc...je pa to ratala stalna praksa..

 

Ker povprečen folk ne racuna kolk lizing preplača, samo vidi da na lizing ima pa par jurjov cenejš, pa to kupi.
Ne vem kako imajo pri mazdi, ampak mi je reku kolega ki prodaja škode, da lahko tolk popusta dajo na lizing, ker del preplačila lizing hiša da prodajalcu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej ta popust 😮 20k, kaj si ti nor, super akcija, ponudba... Za CX-60 bi lahko dali kak podoben popust.

 

Screenshot 2024-04-18 at 14.20.27.png

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislem pa saj ni nateg. Je pa res, da vecina ne gre racunat koliko bo na koncu dala za avto. Koliko so obresti, stroski odobritve, zavarovanje, ....

 

Jaz mam na lizing cx30 (takrat je bila akcija brez obresti). Dal v excel, prekalkuliral vse in se na koncu odlocil kako in kaj.

 

Je pa folk, ki samo vidi Audi A4 ze za 130 na mesec, ne vidi pa spodaj teksta predplacilo 40.000 eur, zadnji obrok 30.000 eur :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Bossek napisal:

Mislem pa saj ni nateg. Je pa res, da vecina ne gre racunat koliko bo na koncu dala za avto. Koliko so obresti, stroski odobritve, zavarovanje, ....

 

Jaz mam na lizing cx30 (takrat je bila akcija brez obresti). Dal v excel, prekalkuliral vse in se na koncu odlocil kako in kaj.

 

Je pa folk, ki samo vidi Audi A4 ze za 130 na mesec, ne vidi pa spodaj teksta predplacilo 40.000 eur, zadnji obrok 30.000 eur :D 


 

Predvsem tisti “zadnji obrok” radi spregledajo… Sem nedolgo nazaj nekje bral nek komentar, ko je nekdo jamral, da mu noben ni povedal, da je zadnji obrok nekje cetrtina ali petina cene novega vozila ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa striktno ne kupujem na kredit in fafing. Moj moto je, da če nmam denarja za nakup potem je avto zame predrag in nedostopen. To je pač moja osebna odločitev, ker takoj, ko so financiranja zraven je 100% sigurno, da nisi zmagovalec pa ne glede kolikokrat obrneš zadevo. :nevem:

  • Všeč 7
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bossek napisal:

Mislem pa saj ni nateg. Je pa res, da vecina ne gre racunat koliko bo na koncu dala za avto. Koliko so obresti, stroski odobritve, zavarovanje, ....

 

Jaz mam na lizing cx30 (takrat je bila akcija brez obresti). Dal v excel, prekalkuliral vse in se na koncu odlocil kako in kaj.

 

Je pa folk, ki samo vidi Audi A4 ze za 130 na mesec, ne vidi pa spodaj teksta predplacilo 40.000 eur, zadnji obrok 30.000 eur :D 

Točno tako, bil je lizing brez obresti, na gotovino pa 2.500€ popusta... 😊😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Jaz pa striktno ne kupujem na kredit in fafing. Moj moto je, da če nmam denarja za nakup potem je avto zame predrag in nedostopen. To je pač moja osebna odločitev, ker takoj, ko so financiranja zraven je 100% sigurno, da nisi zmagovalec pa ne glede kolikokrat obrneš zadevo. :nevem:

Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo samo enkrat vzeli "na obroke". So ponujali možnost pol takoj pol pa čez eno leto. In sva z ženo pol plačala takoj, v enem letu pa zbrala še drugo polovico. In tako po enem letu pridem tja z denarjem in nastane problem, kako to zdaj poplačat, ker so pozabili pripisat, da je po enem letu možnost samo kredit ali lizing. In midva sva bila prva, ki sva tja prišla z gotovino za drugi obrok... Je avto ostal dva dni brez registracije, ker je birokracija trajala toliko časa. Te akcije pa kmalu ni bilo več in je kasneje nisem nikjer več zasledil...

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Bini napisal:

Točno tako, bil je lizing brez obresti, na gotovino pa 2.500€ popusta... 😊😉

vem ja, samo meni je bolj odgovarjala tale akcija z lizingom :)

 

Je tudi opcija da bi sedaj vse odplacal, samo glede na to da je 0 obresti ni vredno :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je dvorjan napisal:

Verjetno blažji facelift?

Od zunaj sta enaki. Mislim, da je leta 2020 dobila večji zaslon 8 inčni, prej je bil 7 inčni in G165 z ročnim je dobila deaktivacijo cilindrov. Samo to je bilo mislim komaj junija 2020, na ceniku pa je IPM3 že februarja.    

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Slivka napisal:

Te akcije pa kmalu ni bilo več in je kasneje nisem nikjer več zasledil...

Pisalo se je leto 2007, takrat je bila akcija - mazda 6 6 eur na dan.Polovičko si dal takoj,6 eur na dan pa 3 leta+ zadnji obrok cca3000 eur

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtotehna VIS ima vezano na njihovo financiranje, ki pa niravno ugodno. Drugače pa se sedaj lahko v Mazda AH kar pogajaš za ceno tudi če plačaš z gotovino. 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:

Avtotehna VIS ima vezano na njihovo financiranje, ki pa niravno ugodno. Drugače pa se sedaj lahko v Mazda AH kar pogajaš za ceno tudi če plačaš z gotovino. 

Kje pa bi to lahko bilo.... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.