Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Vprašanje za lastnike CX-30. Ali imajo slovenske Mazde CX-30 funkcijo, da se pri prestavljanju v vzvratno desno ogledalo spusti? Če nimajo, se da nadgradit?

Za angleški trg očitno imajo. Zelo koristna funkcija, še posebej blizu robnikov. :)

Popravljeno od etcho
  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je etcho napisal:

Evo vprašanje za lastnike CX-30. Ali imajo slovenske Mazde CX-30 funkcijo, da se pri prestavljanju v vzvratno desno ogledalo spusti? Če nimajo, se da nadgradit?

Za angleški trg očitno imajo. Zelo koristna funkcija, še posebej blizu robnikov. :)

 

Imajo (moja ima tocno tako kot na posnetku). Ne vem pa ce vsi paketi opreme.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To tko naredijo, da ti fajn prodajo boljši, višji paket opreme in posledično seveda tudi dražji 🤨 Ne vem kako ne morjo dati samo to opcijo ogledal. Sej verjetno je povsod tko, morš pol naročit cel paket da npr. dobiš eno zadevo, katero bi rad imel. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsepovsod je tak, žal.

 

Tukaj če se spomnim iz Ford Mondeota 2008, je pogojeno s spominsko funkcijo sedežev. Ker se glede na spomin sedeža, shrani tudi koliko se naj da ogledalo dol....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je etcho napisal:

Vprašanje za lastnike CX-30. Ali imajo slovenske Mazde CX-30 funkcijo, da se pri prestavljanju v vzvratno desno ogledalo spusti? Če nimajo, se da nadgradit?

Za angleški trg očitno imajo. Zelo koristna funkcija, še posebej blizu robnikov. :)

 

Tega še nisem zasledil na moji Mazdi CX-30 z najboljšo opremo (letnik 2019), mogoče imajo novejši letniki........tudi ne vem ali je potrebno to kako nastaviti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mi deluje, samo mora goreti lučka na stikalu za vzvratna ogledala, moraš prej vklopit, super, za to "foro" pa res nisem vedel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 2. 2024 ob 14:45 je etcho napisal:

Sem dobil odgovor od uradnega prodajalca. Samo oprema z usnjenimi sedeži in spominsko varianto ima to funkcijo, naknadna vgradnja ni možna.

Lp...jaz na moji CX30 l.2022 benz.X motor max.oprema imam to funkcijo 😉👍..zelo uporabna funkcija..lahko nastavljam na voznikovo ogledalo ali sovoznikovo ogledalo 😉..zoom zoom 😁😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Gelipter napisal:

Lp...jaz na moji CX30 l.2022 benz.X motor max.oprema imam to funkcijo 😉👍..zelo uporabna funkcija..lahko nastavljam na voznikovo ogledalo ali sovoznikovo ogledalo 😉..zoom zoom 😁😁😁

Seveda imaš to funkcijo pa saj imaš bomba avto.... 👌😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja cx30 te funkcije nima. Pa tudi pogrešam je ne. Verjetno še ena stvar, ki lahko zašteka s časom. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Mazdi CX-30, lahko menda že po defaultu zaštekajo zunanja ogledala tudi, če nimajo te funkcije.

Jaz pa pogrešam to funkcijo. Mi je pri VW Sportsvanu lepo služila 8 let.

 

 

 

33871_1.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Moja cx30 te funkcije nima. Pa tudi pogrešam je ne. Verjetno še ena stvar, ki lahko zašteka s časom. 

Tudi jaz je nimam in jo niti malo ne pogrešam, če imaš ogledala pravilno nastavljena vidiš vse kar moraš... 👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premium??? 🤪😂
 

Jaz to funkcijo v CX-60 imam… a je tudi prakticno nikoli ne uporabljam… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Bini napisal:

Seveda imaš to funkcijo pa saj imaš bomba avto.... 👌😉

Res jeee hvalaaaaa tudi tvoj cx30  je TOP😉😉😁

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta funkcija je za .......ne bom napisal, kar se je včasih lahko brez težave napisalo (gdpr in zvop in vse ostalo sranje :))......kdor zna uporabljati špegle tega ne rabi, enako, kdor ima filing za avto ne rabi senzorjev in kamer, itd.....vse je fajn imeti, ampak če nimaš 2 levih rok/nog tega res ne rabiš....lahko pa doplačaš in imaš :), ampak za ta denar greš raje za 1 teden na dopust :)

  • Všeč 4
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je sportman333 napisal:

ta funkcija je za .......ne bom napisal, kar se je včasih lahko brez težave napisalo (gdpr in zvop in vse ostalo sranje :))......kdor zna uporabljati špegle tega ne rabi, enako, kdor ima filing za avto ne rabi senzorjev in kamer, itd.....vse je fajn imeti, ampak če nimaš 2 levih rok/nog tega res ne rabiš....lahko pa doplačaš in imaš :), ampak za ta denar greš raje za 1 teden na dopust :)

Avto je za ..... kdor zna uporabljat noge ne rabi, saj je fajn imet, sam ce nimas lih cist svoh nog bos pa ze su pes.

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je sportman333 napisal:

ta funkcija je za .......ne bom napisal, kar se je včasih lahko brez težave napisalo (gdpr in zvop in vse ostalo sranje :))......kdor zna uporabljati špegle tega ne rabi, enako, kdor ima filing za avto ne rabi senzorjev in kamer, itd.....vse je fajn imeti, ampak če nimaš 2 levih rok/nog tega res ne rabiš....lahko pa doplačaš in imaš :), ampak za ta denar greš raje za 1 teden na dopust :)

Res je,kamero takoj prodam za en dopust,če znaš na špegle vozit ne rabiš nič drugega....:nevem:

Tretjino stvari v mojem paketu  prodam,če koga zanima.....😋🤭😁😉

Je pa zaradi teh stvari PREMIUM....😆

  • Všeč 2
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je g.Wankel napisal:

Sej kogar so v avtošoli naučili kako se nastavlja ogledala, potem menda ne rabi te funkcije?

Odvisno je tudi kak avto voziš,eni imajo tudi premala ogledala.....🤩

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja… kamera je fajn… ravno zato, ker so 4 kamere in 360 stopinjski pogled, ne uporabljam te funkcije, da ogledalo obrne navzdol. Ce bi bilo vsaj tako, da oba ogledala obrne… tako moras pa prekljapljati med levim in desnim rocno… 

  • Všeč 2
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Po mojih informacijah se od poletja ne bo dalo vec dobiti 2,0 motorja 122 in 150 km.

Prihaja namrec dinozaver v okrnjeni varianti 137 km (Tudi v Mazdi 3j

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je mazdaman napisal:

Po mojih informacijah se od poletja ne bo dalo vec dobiti 2,0 motorja 122 in 150 km.

Prihaja namrec dinozaver v okrnjeni varianti 137 km (Tudi v Mazdi 3j

To je normalo, tak premium avto res ne more imeti pod pokrovom teh 122 konjičkov.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:

Po mojih informacijah se od poletja ne bo dalo vec dobiti 2,0 motorja 122 in 150 km.

Prihaja namrec dinozaver v okrnjeni varianti 137 km (Tudi v Mazdi 3j

Čakaj čakaj, hočeš povedat, da bo imela Mazda3 2.5 motor pri nas? :D Hm .... to me bo pa mikalo majkemi :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.