Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Ej....?estitkeeeee za novo Mazdurino..lepa ..malo testiraj novi x motor ..kako se obnese.glede na 2.5 benz.motor ..zoom zoom

There's no replacement for displacement. Tiste pol litra pri prostornini motorja se bo poznalo pa ?e se vse na glavo postavi. Edino turbina al pa kompresor bi spravil zadevo na vi?ji nivo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tule vpra?al - kaj pomeni naslednji izpis na armaturni plo??i: v trikotniku klicaj in opis: In-vehicle network multifunction have the vehicle inspected. To se mi je v moji Mazdi CX-30 pojavilo ?e dvakrat in po dolo?enem ?asu izgine ter nekaj imam te?av z navigacijo-nastavitvijo iskane lokacije. Na displayu se mi poka?e ?isto drugo podro?je kjer se dejansko nahajam (npr. sem v ?i?ki in mi ka?e ulice v Be?igradu). Zanima me tudi kako se posodablja navigacija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tule vpra?al - kaj pomeni naslednji izpis na armaturni plo??i: v trikotniku klicaj in opis: In-vehicle network multifunction have the vehicle inspected. To se mi je v moji Mazdi CX-30 pojavilo ?e dvakrat in po dolo?enem ?asu izgine ter nekaj imam te?av z navigacijo-nastavitvijo iskane lokacije. Na displayu se mi poka?e ?isto drugo podro?je kjer se dejansko nahajam (npr. sem v ?i?ki in mi ka?e ulice v Be?igradu). Zanima me tudi kako se posodablja navigacija.

Malo sem po?ekiral po netu in izgleda, da ne bo druge, kot da obi??e? uradni servis. Lahko je narobe marsikaj na avtu. To se dogaja izgleda na novih avtih letnik 2019.Nekdo je imel isti izpis pa je na koncu bilo krivo nekaj na izpu?nem sistemu in so morali pod garancijo zamenjati.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pokvarjena antena... na ta je pa vrhunska. Prvi? sli?im da je to mo?no.

Verjetno je made in china varianta.Vedno ve? bo takih ?udnih okvar, ker se kupuje "globalno", da se prihrani.

Kvaliteta pa gre v maloro.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, jao, se peljem AC. Ce-Lj in dohitim, prehitim ?udovito Mazdo CX30 ma?ni?ko sive barve in se vozi za ?leparjem 90 km, potem bo pa pisalo tu kje da kuri 4,5 na 100! Kaj delajo taki na AC ne vem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa mene napadajo, ko omenjam take paciente, ki zavirajo tovornjake. ?koda takih avtov za tak?no vo?njo.

Aja... ziher je bil benzinar, pa se mu pol oprosti, ker je pa? to-to. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo pomembna informacija moram rect  -_-

 

Drugace pa malo spremljam nemski cx30 forum.

 

Nekaj opazk kaj pisejo:

- Tema o 2020 modelu pravijo da naj bi modeli 2020 imeli vsi prilagodljivo dno v prtlaznjiku. Zelo so nejevolni ker so dali ven 150 KM masino (tisti ki so vzeli 122, bi vsi vzeli to).

- My Mazda App na telefonu je v USA precej bolj uporabna kot v EU (omogoca vzig recimo). Pa Japonskem pa se precej bolj saj omogoca precej vec (pregled podatkov recimo)

 

Potem pa zbirajo se napake, ki jih posiljajo uvozniku:

- pri vzratnem ogledalu vedno sveti bela led lucka "Passenger Airbag" in naj bi bila precej moteca. Zakaj ni narejeno obratno in sveti ce izkljucis airbag? Lahko kdo ki si lasti CX30 potrdi to?

- nekatere moti, da recimo mute ne ostane po tem ko ponovno vzges avto (je prejsna glasnost)

- izbira pesmi se vedno zacne na seznamu na crki A (in ne na trenutni pesmi)

- uravnavanje temperature (avtomatsko) dela precej slabo (prevroce) - to smo imeli ze napisano tukaj za mazdo 3 2019

- auto hold si ne zapomni in moras zmeraj pritiskat

- ce gres prehitro stran od vozila se ne zaklene

- nekateri pisejo da se jim prozi alarm ko zelijo odpreti prtlaznjik

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?ez to lu?ko passenger airbag sem tudi sam bentil ampak jaz imam ?e eno zraven, ki skos ka?e, da je tudi airbag off. Ugasne pa ?e se kdo usede zraven. Strange.

Avto hold je tud ena pogruntav??ina... ne samo da ne ostane ON, tudi v tistem trenutku ko ga stisne? in avto ?e stoji ne deluje. Mora? ga vklopiti predno ustavi?...WTF :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto hold je tud ena pogruntav??ina... ne samo da ne ostane ON, tudi v tistem trenutku ko ga stisne? in avto ?e stoji ne deluje. Mora? ga vklopiti predno ustavi?...WTF :ne vem:

Glede Auto hold... pri meni se da aktivirat tudi ko avto stoji... edino se en pogoj je... sofer mora biti pripasan,,. 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest & @Boss: auto-hold mogo?e dela drga? na ro?nem menjalniku, js mam podobne opazke kot jest, dela takoj.

 

@PASSENGER AIRBAG: ta beli napis res ne vem za kaj sploh je .. pri najnovej?i M6, kot pravi @Boss, itak gori rumen indikator za airbag off, ?e sopotnika ni. tak da ne vem zakaj ta napis sploh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa zbirajo se napake, ki jih posiljajo uvozniku:

- pri vzratnem ogledalu vedno sveti bela led lucka "Passenger Airbag" in naj bi bila precej moteca. Zakaj ni narejeno obratno in sveti ce izkljucis airbag? Lahko kdo ki si lasti CX30 potrdi to? Potrjujem, to dr?i a meni ni mote?e.

- nekatere moti, da recimo mute ne ostane po tem ko ponovno vzges avto (je prejsna glasnost) Tega ?e nisem probal.

- izbira pesmi se vedno zacne na seznamu na crki A (in ne na trenutni pesmi) Tega ?e nisem probal, zaenkrat poslu?am samo radio.

- uravnavanje temperature (avtomatsko) dela precej slabo (prevroce) - to smo imeli ze napisano tukaj za mazdo 3 2019. To sem opazil tudi jaz, pri 20,5 stopinj je zelo hitro toplo.

- auto hold si ne zapomni in moras zmeraj pritiskat. To dr?i - imam ro?ni menjalnik.

- ce gres prehitro stran od vozila se ne zaklene. To dr?i (zgodilo 2x) ali pa ga zaklene? ro?no, da rahlo pobo?a? kljuko za odpiranje vrat.

- nekateri pisejo da se jim prozi alarm ko zelijo odpreti prtlaznjik. Tega pri meni ?e nisem zasledil.

 

To so moja opa?anja pri CX-30. Se pa avto sam zaklene po nekaj metrih vo?nje in ko ga ustavi? (avto pri?gan) od zunaj ne more noben noter, ?e ga ne odklene? iz notranje strani - je to mo?no spremeniti in kako ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.