Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 6 minutami je Janez007 napisal:

Kako pa veš, da je to res? 😁

Ker je ta isti baje klical že v petek, a je nekaj  cincal in filozofiral. Vsaj tako mi je takrat rekel šef prodajalcev. 😉

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex ... take zgodbice sem tudi sam poslušal. Tudi Močnik mi ni hotel znižat rabljeno testno šestko, češ da že ima kupca za ta denar in še enega, če ta ne bo kupil. No pol sem pa gledal ta oglas in se je valjal po avto.netu še eno leto in samo ceno so mu nižal. Pol sem se pa naveličal to spremljat, mislil sem si pa svoje.😜

  • Všeč 6
  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

@Alex ... take zgodbice sem tudi sam poslušal. Tudi Močnik mi ni hotel znižat rabljeno testno šestko, češ da že ima kupca za ta denar in še enega, če ta ne bo kupil. No pol sem pa gledal ta oglas in se je valjal po avto.netu še eno leto in samo ceno so mu nižal. Pol sem se pa naveličal to spremljat, mislil sem si pa svoje.😜

Kaj pa ona druga zgodba z nabavo nove 6tke,upam,da se @Alex-u ne ponovi.....🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je samSimon napisal:

Sej v osnovi se avtohišam bolj dopade nakup preko financiranja. Ko konec leta potegnejo črto... manj dobička = manj davka.

Ko so naši kupovali nov avto par let nazaj je vem da mama prinesla okoli 20K€ v torbici 🤣

Komaj komaj so ji prodali avto za gotovino.

Raje vidijo razne fafinge in lizinge.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je samSimon napisal:

Sej v osnovi se avtohišam bolj dopade nakup preko financiranja. Ko konec leta potegnejo črto... manj dobička = manj davka.

 

Saj prodajalec oz. avtohisa dobi ves denar takoj ob izdobavi (oz. pred izdobavo) nakazan s strani leasingodajalca oz. kreditodajalca ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, z leasingi in podobnim načinom možganskega fafinga ti pač zvlečejo še nekaj tisočakov več iz žepa. Zato tistim, ki avte kupimo takoj, ne marajo tolk kot lizingaše. To je dejstvo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Kaj pa ona druga zgodba z nabavo nove 6tke,upam,da se @Alex-u ne ponovi.....🤔

Katero zgodbo si mel v mislih? A to, da zaradi SUV-ov nisem našel limuzine?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Hja, z leasingi in podobnim načinom možganskega fafinga ti pač zvlečejo še nekaj tisočakov več iz žepa. Zato tistim, ki avte kupimo takoj, ne marajo tolk kot lizingaše. To je dejstvo.

Meni tudi tukaj veš čas nek lizing ponujajo. Pa sem jim že parkrat povedal, da ga ne rabim. Pa so kar nekaj čemerni in znova in znova načenjajo to temo. Sem jim danes rekel po telefonu, da pridem jutri v Ljubljano in bomo vse dorekli. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Težave je imel Cosmos s plačevanjem MMS-u. In sem se bolj hotel zaščitit, da ne bi slučajno zvisel, ko bi jim že plačal avto. Včasih je bilo to, da te je avto čakal in si šele pol plačal. Zaradi težav Cosmosa jim MMS ni dal papirjev predno niso imeli plačan avto.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

Težave je imel Cosmos s plačevanjem MMS-u. In sem se bolj hotel zaščitit, da ne bi slučajno zvisel, ko bi jim že plačal avto. Včasih je bilo to, da te je avto čakal in si šele pol plačal. Zaradi težav Cosmosa jim MMS ni dal papirjev predno niso imeli plačan avto.

Mene avto že čaka, tako, da ne bi smelo biti problemov pri prevzemu. 

Vseeno moraš počakati na avto par dni, preden vse uredijo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Mene avto že čaka, tako, da ne bi smelo biti problemov pri prevzemu. 

Vseeno moraš počakati na avto par dni, preden vse uredijo. 

E..ja res je 😁😁homologaciski kartonček 😉😄🙃🙂2do3dni 😅😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evola, to smo nekako rešili. 👍

Sedaj pa me zanima, kako imate kaj rešeno z nosilci za kovček? 

Moja nima sani montiranih.

Obstajata dva sistema :

1. Da kupiš dodatno te sani, ki stanejo 530€ in jih imaš stalno montirane gor. Nato kupiš še prečne nosilce, ki pašejo na te sani in stanejo 240€.

2. Da se voziš brez teh sani in kupiš take nosilce, ki jih montiraš direkt v že pripravljene navoje (drugi nosilci + druge lajštice) in jih uporabljaš le tedaj, ko rabiš kovček na strehi. 

Jaz se bolj nagibam k tej ta drugi varianti, ki je cenejša pa končno se bom znebil teh sani na strehi. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce so ze pripravljeni navoji, je verjetno boljsa druga varianta... Ce pa so nosilci taki, da pridejo zataknjeni za pleh nad vrati... tisto mi pa ni prevec vsec... in bi raje vzel sanke ... 

 

Edit: Vidim, da je za CX-30 tako, da ima predpripravljena sidra ... >> https://www.mazda.si/lastniki/dodatna-oprema/podrobnosti/stresni-prtljaznik/DFR5V3840A/MAZDA CX-30/2021-11-17/

 

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Jest napisal:

Ce so ze pripravljeni navoji, je verjetno boljsa druga varianta... Ce pa so nosilci taki, da pridejo zataknjeni za pleh nad vrati... tisto mi pa ni prevec vsec... in bi raje vzel sanke ... 

Kot sem razumel, kupiš druge zaščitne letve, ki imajo tako narejeno, da te luknje zakrijejo, ko nimaš montiranih nosilcev. Ja, naj bi se privijačili na mesto, kjer so privijačene drugače sani na streho. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil danes v Kopru in iskal Alexa, da se z njim malo pogovorim, kaj je zdaj to: bencinar in SUV. Pa možakarja nisem dobil. Mi je pa sonce ves čas nažigalo v glavo. Potem sem šel na črpalko, pa kmalu natočil napačno gorivo. V Kopru res sonce divje nažiga. Pa namesto v Šalaro sem šel v Semedelo. Če si tam ob dveh popoldan, sonce tako nažiga, da se ti skisajo možgani. Nato sem namesto piva kupil vodo z okusom. Pa ko bi jo vsaj iz hladilnika vzel, ne, jaz jo kar s police. V Kopru je res močno sonce. Tako da zdaj počasi razumem Alexa in njegovo odločitev... 

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Slivka napisal:

Sem bil danes v Kopru in iskal Alexa, da se z njim malo pogovorim, kaj je zdaj to: bencinar in SUV. Pa možakarja nisem dobil. Mi je pa sonce ves čas nažigalo v glavo. Potem sem šel na črpalko, pa kmalu natočil napačno gorivo. V Kopru res sonce divje nažiga. Pa namesto v Šalaro sem šel v Semedelo. Če si tam ob dveh popoldan, sonce tako nažiga, da se ti skisajo možgani. Nato sem namesto piva kupil vodo z okusom. Pa ko bi jo vsaj iz hladilnika vzel, ne, jaz jo kar s police. V Kopru je res močno sonce. Tako da zdaj počasi razumem Alexa in njegovo odločitev... 

Uh, škoda, da me ni bilo doma. 😊 Pa še v Semedeli si bil, kjer se običajno nahajam. 😊 No, sedaj razumeš nas z obale, zakaj čudne odločitve,ko v bistvu čez dan ne moreš hoditi okoli. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Kot sem razumel, kupiš druge zaščitne letve, ki imajo tako narejeno, da te luknje zakrijejo, ko nimaš montiranih nosilcev. Ja, naj bi se privijačili na mesto, kjer so privijačene drugače sani na streho. 🤔

Ja to je to jaz imam to varianto..prečne nosilne pol gor kovček 👍..to sem tudi dobil ob nakupu cx30..zoom zoom 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Evola, to smo nekako rešili. 👍

Sedaj pa me zanima, kako imate kaj rešeno z nosilci za kovček? 

Moja nima sani montiranih.

Obstajata dva sistema :

1. Da kupiš dodatno te sani, ki stanejo 530€ in jih imaš stalno montirane gor. Nato kupiš še prečne nosilce, ki pašejo na te sani in stanejo 240€.

2. Da se voziš brez teh sani in kupiš take nosilce, ki jih montiraš direkt v že pripravljene navoje (drugi nosilci + druge lajštice) in jih uporabljaš le tedaj, ko rabiš kovček na strehi. 

Jaz se bolj nagibam k tej ta drugi varianti, ki je cenejša pa končno se bom znebil teh sani na strehi. 😊

@Alex dobrodošel med lastnike visokoturažnih mašin s športnim pridihom in samo uživaj v prijetnem zvoku......:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je že kdo mogoče nabavljal filter notranjega zraka? Kje ste ga kupili? Jaz sem ga naročil na AUTODOC pa ni bil pravi pa čeprav piše, da je za CX-30 😠...na škatli pa je pisalo CX-3...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Bini napisal:

@Alex dobrodošel med lastnike visokoturažnih mašin s športnim pridihom in samo uživaj v prijetnem zvoku......:bravo:

...... in dizlaši so obmolknili.... :ouje:

.... hec😁

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.