Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 15 minutami je Jest napisal:

Pazi na izjave… vidis, koliko zarecenega kruha si ze pojedel samo v zadnjem obdobju ;) 😆

Saj cx 30 bo vozila večinoma žena. 

Meni ga bo občasno posodila. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Aless napisal:

 

Pol je odločitev  za CX30 že padla?! A bo dizel? 😁

Je padla. V ponedeljek me pokličejo, kakšno ceno so mi pripravili in kakšne "bombončke mi lahko dajo zraven (tepihi, nosilci prtljažnika...). 

Bo pa oprema GT plus. 

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Američan težko🤣

 

Zato sem pa napisal, da v eni od teh kategorij ... 😆

pred 23 minutami je Alex napisal:

Je padla. V ponedeljek me pokličejo, kakšno ceno so mi pripravili in kakšne "bombončke mi lahko dajo zraven (tepihi, nosilci prtljažnika...). 

Bo pa oprema GT plus. 

 

 

 

Pa je tak, kot ga zelis (barva, oprema, motorizacija,...), tudi na zalogi kje v SLO? Ker drugace bo kar nekaj cakanja ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

 

Zato sem pa napisal, da v eni od teh kategorij ... 😆

 

 

Pa je tak, kot ga zelis (barva, oprema, motorizacija,...), tudi na zalogi kje v SLO? Ker drugace bo kar nekaj cakanja ... :) 

Dve sta v Sloveniji na zalogi. Sedaj se cenkajo, da bi kateri od teh dveh prodajalcev poslal vozili v Kp. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

AT je narejen za penzioniste in lene Američane. 🤪

 

a mi hočeš kej povedat? 🤔😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je sportman333 napisal:

Testirat spet mal v vrhniški in kozinski klanc, da preveriš če še gre za kaj😉😁👍, dobro da si uredil...

O gre, gre. Trenutno leti kot prej. 😊

Edino jutri se ne upam z njo v Udine na koncert, ker nisem še 100% prepričan, da bo ok. 🤔 Raje jo bom stestiral tu pri nas, če se pojavi zopet lučka, da bo mehanik "pri roki". 😊

Smo se pa družno v famoliji odločili, da gremo na dopust v Francijo z novo Cx30 z thuletom na strehi. Ni vrag, da ne bo dovolj prostora za prtljago. Pa še tak dolg test ji bomo privoščili. 😊

Popravljeno od Alex
  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

Smo se pa družno v famoliji odločili, da gremo na dopust v Francijo z novo Cx30 z thuletom na strehi. Ni vrag, da ne bo dovolj prostora za prtljago.


🤪

 

image.png

  • Haha 3
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Alex napisal:

Thule je del avta. 😉

 

 

Kljuka je bolj del avta kot Thule... Za Thule ne rabis nobene homologacije, za kljuko jo rabis :) :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Alex napisal:

O gre, gre. Trenutno leti kot prej. 😊

Edino jutri se ne upam z njo v Udine na koncert, ker nisem še 100% prepričan, da bo ok. 🤔 Raje jo bom stestiral tu pri nas, če se pojavi zopet lučka, da bo mehanik "pri roki". 😊

Smo se pa družno v famoliji odločili, da gremo na dopust v Francijo z novo Cx30 z thuletom na strehi. Ni vrag, da ne bo dovolj prostora za prtljago. Pa še tak dolg test ji bomo privoščili. 😊

To bo dogodivščina; nov avto, ki diši po novem, popolna tišina ob pogovoru, miren tek motorja, mala poraba in nič črnega dima zadaj.... 😁😉👍

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Smo se pa družno v famoliji odločili, da gremo na dopust v Francijo z novo Cx30 z thuletom na strehi

Toliko zarečenega kruha kot bodo pa tule eni pojedli pa še ne🤣  Pred časom je tukaj neldo suvereno nabijal , da nov avto to pa že ne ....se ne splača. Raje 2 leti star uvožen tako kot je že naredil. BENCINAR.......nikoli to je nepremičnina na cesti  ni dinamike ni navora  . SUV to je za penzioniste ... ne moreš dinamično v krožni promet. Za češnjo na torti bomo pa še THULE montirali, ja ker nimamo kombija ga pač rabimo🤣. No potem bo pa še sledilo servisiranje na uradnem servisu in je mera polna čeprav so besede nekoga bile; jaz na uradni servis nikoli je predrago mam svojega zaupanja vrednega mehanika 🤣🤣🤣

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

To bo dogodivščina; nov avto, ki diši po novem, popolna tišina ob pogovoru, miren tek motorja, mala poraba in nič črnega dima zadaj.... 😁😉👍

 

Heheh, ja bo full tih motor ja, ko ga bo čez Alpe vrtel v obrate in drkal menjalnik gor dol🙄

 

P.s.: tudi dizel z Dpf nima nič črnega dima zadj😉

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo a ni rdeca raketa ravno pred kratkim ostala brez DPF? 😜

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je dvorjan napisal:

Tudi sam ne vidim smisla, da se v letu 2022 pri kateremkoli novem vozilu kupuje ročni menjalnik.

Raje kak kos "nepotrebne" opreme manj pa avtomatik, kot pa na roke šaltat ne vem koliko let še ... Čemu?

Sem ravno nasprotnega mnenja. Zakaj dajati dodatnih 2000€ za avtomatski menjalnik? 🤔 Pa še slabše je vse skupaj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neglede na nekatere bedaste komentatorje in njihovih še bolj bedastih komentarjev, se bomo nekateri vozili tako v super dizel rdeči raketi, kot tudi z super benzinarjem. 😉

 

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Sem ravno nasprotnega mnenja. Zakaj dajati dodatnih 2000€ za avtomatski menjalnik? 🤔 Pa še slabše je vse skupaj. 

 

Brez AT je veliko manj uporaben tempomat. Če te ne mika oz. uživaš v ročnem, potem vzemi ročnega. A barva je že izbrana?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Janez007 napisal:

 

Brez AT je veliko manj uporaben tempomat. Če te ne mika oz. uživaš v ročnem, potem vzemi ročnega. A barva je že izbrana?

Ja. Ročni menjalnik je izbran. Barva tudi-najlepša. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.