Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je Alex napisal:

Neglede na nekatere bedaste komentatorje in njihovih še bolj bedastih komentarjev, se bomo nekateri vozili tako v super dizel rdeči raketi, kot tudi z super benzinarjem. 😉

 

Ja res so eni komentarji bolj tako, tako in očitno bi te radi malo ujezili a nič zato, časi se spreminjajo in mi z njim.... 😊👍

V teh časih je vse mogoče, nikoli ne reci nikoli a važno je samo to, da je človek zadovoljen in uživa, vse ostalo ni pomembno..... :bravo:

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Ja res so eni komentarji bolj tako, tako in očitno bi te radi malo ujezili a nič zato, časi se spreminjajo in mi z njim.... 😊👍

V teh časih je vse mogoče, nikoli ne reci nikoli a važno je samo to, da je človek zadovoljen in uživa, vse ostalo ni pomembno..... :bravo:

V bistvu se prilagajaš sproti. Kar je dobro zame tisti hip, ko stvar kupujem, je pač najboljša opcija. In verjetno tisti hip najboljša rešitev. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je dvorjan napisal:

Tudi sam ne vidim smisla, da se v letu 2022 pri kateremkoli novem vozilu kupuje ročni menjalnik.

Raje kak kos "nepotrebne" opreme manj pa avtomatik, kot pa na roke šaltat ne vem koliko let še ... Čemu?

+1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@alex in @Biniče bi se vidva pacienta le držala tega kar občsno napišeta bi bilo vse Ok tako pa izpadeta ko 2 največja b....... @Binikaj mu pri vsem tako stojiš ob strani in ga podpiraš pri njegovih neumnostih???

pred 10 urami je Alex napisal:

Neglede na nekatere bedaste komentatorje in njihovih še bolj bedastih komentarjev, se bomo nekateri vozili tako v super dizel rdeči raketi, kot tudi z super benzinarjem. 😉

 

Bedast je samo tisti ki bo pojedel ves ta zarečeni kruh.....pa super vožnjo z nepremičnino na cesti želim. 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je robertk6 napisal:

@alex in @Biniče bi se vidva pacienta le držala tega kar občsno napišeta bi bilo vse Ok tako pa izpadeta ko 2 največja b....... @Binikaj mu pri vsem tako stojiš ob strani in ga podpiraš pri njegovih neumnostih???

Bedast je samo tisti ki bo pojedel ves ta zarečeni kruh.....pa super vožnjo z nepremičnino na cesti želim. 🤣

Drugače takim pacientom kot si ti niti nima smisla odgovarjati. Na tem forumui pa ti itak največji pacient 😉 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je robertk6 napisal:

@alex in @Biniče bi se vidva pacienta le držala tega kar občsno napišeta bi bilo vse Ok tako pa izpadeta ko 2 največja b....... @Binikaj mu pri vsem tako stojiš ob strani in ga podpiraš pri njegovih neumnostih???

Bedast je samo tisti ki bo pojedel ves ta zarečeni kruh.....pa super vožnjo z nepremičnino na cesti želim. 🤣

Ne vem sicer kaj sem ti naredil, bi pa lahko tole kar si napisal za mene malo podkrepil 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Ne vem sicer kaj sem ti naredil, bi pa lahko tole kar si napisal za mene malo podkrepil 🥴

Ta itak samo nabija neumnosti. Sploh ga ne jemlji resno. Je pa baje glavni na korejskem forumu. 😊

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Ne vem sicer kaj sem ti naredil, bi pa lahko tole kar si napisal za mene malo podkrepil 🥴

Nič mi nisi naredil  saj tudi nisem napisal nič žaljivega. Podkrepil??? Ja podpiraš ga kot njegov najhujši zagovornik v vsem kar napiše se popolnoma strinjaš , kljub temu da vse to kar sem napisal drži. Nič si nisem izmislil to so samo njegove besede , ki jih je stresal tu po forumu na račun  novih avtov, bencinarjev in SUV-vov. 

pred 32 minutami je Alex napisal:

Ta itak samo nabija neumnosti. Sploh ga ne jemlji resno. Je pa baje glavni na korejskem forumu. 😊

Dokler nabijam neumnosti si miren , ko bom nabil tebe potem se zamisli. Korejski forum tud obstaja??? No ti že veš kot kaže dosti sodeluješ tam.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je robertk6 napisal:

Nič mi nisi naredil  saj tudi nisem napisal nič žaljivega. Podkrepil??? Ja podpiraš ga kot njegov najhujši zagovornik v vsem kar napiše se popolnoma strinjaš , kljub temu da vse to kar sem napisal drži. Nič si nisem izmislil to so samo njegove besede , ki jih je stresal tu po forumu na račun  novih avtov, bencinarjev in SUV-vov. 

Dokler nabijam neumnosti si miren , ko bom nabil tebe potem se zamisli. Korejski forum tud obstaja??? No ti že veš kot kaže dosti sodeluješ tam.

Pametnjakovič-Bu... 😊😊

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Kaj to pomeni? Da imaš tri avte z avtomatskim menjalnikom? 

Ne še, ker imajo tudi kakšno slabost (cena, požrejo del moči, so kdaj samosvoji, če avto ni prižgan, ga ne moreš premaknit,.. ). Me pa nervira tudi kombinacija z i-stop, nisem se še navadil ... se ustavim na parkirišču, pritisnem tipko, da bi ugasnil avto, pa ga že prej ugasni i-stop, tako da ga dejansko prižgem in potem še enkrat s tipko ugasnem. 🙃

 

Palci pa so bili namenjeni izbiri barve, predvidevam po ženinem okusu (za 800 evrov je sicer po ceniku ni, najbližje je kristalno rdeča za dobrih 700), kar je dobra naložba v zakonu. 😉😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Janez007 napisal:

Ne še, ker imajo tudi kakšno slabost (cena, požrejo del moči, so kdaj samosvoji, če avto ni prižgan, ga ne moreš premaknit,.. ). Me pa nervira tudi kombinacija z i-stop, nisem se še navadil ... se ustavim na parkirišču, pritisnem tipko, da bi ugasnil avto, pa ga že prej ugasni i-stop, tako da ga dejansko prižgem in potem še enkrat s tipko ugasnem. 🙃

 

Palci pa so bili namenjeni izbiri barve, predvidevam po ženinem okusu (za 800 evrov je sicer po ceniku ni, najbližje je kristalno rdeča za dobrih 700), kar je dobra naložba v zakonu. 😉😀

Tisto o premikanju avta, ko je ugasnjen tudi mene jezi, ker mi ročno zategne in je sranje v garaži, ko ga hočeš na roke porinat kake pol metra naprej, nazaj.... 🥴

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Ne še, ker imajo tudi kakšno slabost (cena, požrejo del moči, so kdaj samosvoji, če avto ni prižgan, ga ne moreš premaknit,.. ). Me pa nervira tudi kombinacija z i-stop, nisem se še navadil ... se ustavim na parkirišču, pritisnem tipko, da bi ugasnil avto, pa ga že prej ugasni i-stop, tako da ga dejansko prižgem in potem še enkrat s tipko ugasnem. 🙃

 

Palci pa so bili namenjeni izbiri barve, predvidevam po ženinem okusu (za 800 evrov je sicer po ceniku ni, najbližje je kristalno rdeča za dobrih 700), kar je dobra naložba v zakonu. 😉😀

I stop, ali ga s tipko isklopis aliiii trajna resitev amapak takrat ne dela alarm je da odvijes stikalo pri zaklepu pokrova motorja in ga obrnes za 180stopinj.

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Janez007 napisal:

Ne še, ker imajo tudi kakšno slabost (cena, požrejo del moči, so kdaj samosvoji, če avto ni prižgan, ga ne moreš premaknit,.. ). Me pa nervira tudi kombinacija z i-stop, nisem se še navadil ... se ustavim na parkirišču, pritisnem tipko, da bi ugasnil avto, pa ga že prej ugasni i-stop, tako da ga dejansko prižgem in potem še enkrat s tipko ugasnem. 🙃

 

Palci pa so bili namenjeni izbiri barve, predvidevam po ženinem okusu (za 800 evrov je sicer po ceniku ni, najbližje je kristalno rdeča za dobrih 700), kar je dobra naložba v zakonu. 😉😀

Če malo bolj grobo pritisneš na zavoro ti ne bo užgalo istop-a.

Jaz sem 99% na ugasnjenem istop ker me nervira.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je NevLado napisal:

Če malo bolj grobo pritisneš na zavoro ti ne bo užgalo istop-a.

Jaz sem 99% na ugasnjenem istop ker me nervira.

Tudi jaz. Še posebej, ko sem v kakem velikem mestu, je prvo, ko prižgem avto, da to ugasnem. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Tisto o premikanju avta, ko je ugasnjen tudi mene jezi, ker mi ročno zategne in je sranje v garaži, ko ga hočeš na roke porinat kake pol metra naprej, nazaj.... 🥴

Jaz ponavadi, ko ga v garaži parkiram, pritisnem tipko za ročno za 3 sekunde in se ročna izklopi, potem pa ga ugasnem :)

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je tommaazz napisal:

Jaz ponavadi, ko ga v garaži parkiram, pritisnem tipko za ročno za 3 sekunde in se ročna izklopi, potem pa ga ugasnem :)

Kolk je še tega, kar sploh ne znam uporabljat. 😮 Pri M6 G194 je menda 6 različnih programov-režimov zaklepanja vrat. Mislim, da že pretiravajo in nas večina tega ne uporablja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Kolk je še tega, kar sploh ne znam uporabljat. 😮 Pri M6 G194 je menda 6 različnih programov-režimov zaklepanja vrat. Mislim, da že pretiravajo in nas večina tega ne uporablja.

mogoče lahk programiraš katero musko ti zašpila :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.