Skoči na vsebino

Gume

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 1 minuto je godlike napisal:

Kdo pa ti je to prodal?

 

Meni dostikrat robo upokojenci prevzamejo, pa ne morem pročakovati, da to preverijo...

Liderpnevmatik iz nemškega skladišča.

  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Napisano

Daš več profila. Meni ne izgleda kot AS5:

image.jpg

Pa tudi ne najbolj AS6, čeprav je bolj podobna:

image(1).jpg

Vse slike so iz uradne strani.

pred 10 minutami je Liuch napisal:

Liderpnevmatik iz nemškega skladišča.

In ravno njih se vedno izogibam. Sploh ko sem našel, da je sedež v Andori.

Ampak žlahti so na srečo prave felne z gumami prišle.

 

Si že kontaktiral?

Napisano

@godlike po tvoje je Goodyear napačno, dal odtis na pnevmatiko...namesto 6 dal 5? 🤔😄

Je tudi mene zbegal sam profil ja...sem potem našel za isto dimenzijo fotko. Žal je 5.

Napisano (urejeno)
pred 20 minutami je Liuch napisal:

@godlike po tvoje je Goodyear napačno, dal odtis na pnevmatiko...namesto 6 dal 5? 🤔😄

Je tudi mene zbegal sam profil ja...sem potem našel za isto dimenzijo fotko. Žal je 5.

Ne, 5-ka ni. Imam assimetric 5 na avtu in nima tega narezanega vzorca v utoru. Po moje je res 6-ka, le vtisnjena je 5(ka.

IMG_20230416_203344.jpg

Tvoje tudi imajo noter ta vzorec,kot ga ima assimetric 6.

IMG_20230416_203148.jpg

IMG_20230416_203258.jpg

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
Pred eno uro je Liuch napisal:

@godlike po tvoje je Goodyear napačno, dal odtis na pnevmatiko...namesto 6 dal 5? 🤔😄

Je tudi mene zbegal sam profil ja...sem potem našel za isto dimenzijo fotko. Žal je 5.

Ne ne. Meni ni izgledalo ne eno in ne drugo. Za to sem te prosil za sliko celega profila.

 

pred 54 minutami je Alex napisal:

Ne, 5-ka ni. Imam assimetric 5 na avtu in nima tega narezanega vzorca v utoru. Po moje je res 6-ka, le vtisnjena je 5(ka.

 

 

Na moji slikah, ga ima 5-ka in ne 6.

To je odvisno od dimenzije.

 

V napačni oddtis skoraj ne verjamem.

Kontaktiraj firmo. Če si plačal s MC/Viso imaš zavarovano. Če ne prideš z njimi skozi, pač vložiš charge back.

Sam sem že to delal 1x v življenju.

Napisano

V vsakem primeru bi bilo zanimivo kontaktirat dobavitelja - čisto iz firbca, kakšna bo uradna razlaga.

 

 

Včasih so odgovori taki, da ne veš a resni mislijo ali se zezajo...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 7 minutami je Slivka napisal:

V vsakem primeru bi bilo zanimivo kontaktirat dobavitelja - čisto iz firbca, kakšna bo uradna razlaga.

 

 

Včasih so odgovori taki, da ne veš a resni mislijo ali se zezajo...

Sem jih kontaktiral in poslal fotografije. Res je, tudi sam pričakujem en bebast odgovor. 

Jutri jih itak grem zmontirat, ker že imam rezerviran termin za premontažo in optiko. Tudi, če bi bili na koncu pripravljeni na zamenjavo vem, da bi trajalo vse skupaj ravno do jeseni.  Se tolažim, da za to ceno niti te 5 ne bi dobil pri nas - v najboljšem primeru za isto. Jbg, vsaka šola nekaj stane. Andora me ne vidi več 😄

 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Napisano

Kolikor sem preverjal, razen da so glasnejše ni neke bistvene razlike. V mokrem so baje celo za odtenek boljše. 

Napisano
pred 5 urami je Liuch napisal:

Kolikor sem preverjal, razen da so glasnejše ni neke bistvene razlike. V mokrem so baje celo za odtenek boljše. 

Tudi, če bi bile ass 5 so to vrhunske gume, brez skrbi. 😊

 

 

Napisano
pred 8 urami je Liuch napisal:

... ... ... ... ... ... ... ... ... Andora me ne vidi več 

 

 

Kaj pa vem? Mi smo enkrat kolovratili tam okoli in ko smo že ravno šli od Montpellierja do Barcelone, smo naredili še ovinek tam čez. Lepi kraji, prijazni ljudje, poceni hrana, poceni nafta,... Nam je bilo pa všeč in bi še kdaj šli v Andoro...

  • Všeč 1
  • Haha 3

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Ne bit tako malenkostni, večina tukaj vozi dobre gume, extremna vožnja pa tako ne gre skupaj z našim gostim prometom in slabimi cestami.... :nevem:

Napisano
dne 13. 4. 2023 ob 21:04 je Matick napisal:

Da vrnemo na temo.

 

Naroču gume, javm kakšne so ko jih montiram.

https://www.euroton.si/avtodeli/letna-pnevmatika-hankook-21545r18-93w-xl-k127-ventus-s1-evo-3-ao-p-1121416.aspx

 

 

 

 

a narediš prosim še kako sliko, kako pridejo na feltno, ko bo zmontirano. me zanima ta rob, koliko ima zaščite.

Napisano

@Slivka evo, dobil mail od predstavnika  GoodYear -SLO.  Sem kontaktiral tudi njih, da se prepričam kdo namešča nalepke. Pnevmatike so asymmetric 5. Napačno nalepko so dali v tovarni v Nemčiji.  Bemti nemško natančnost itd. 🤦‍♂️

  • Žalosten 1
  • Jezen 1
Napisano
pred 39 minutami je Liuch napisal:

@Slivka evo, dobil mail od predstavnika  GoodYear -SLO.  Sem kontaktiral tudi njih, da se prepričam kdo namešča nalepke. Pnevmatike so asymmetric 5. Napačno nalepko so dali v tovarni v Nemčiji.  Bemti nemško natančnost itd. 🤦‍♂️

 

Zamenjaj. Itak imas 14 dni casa da vrnes, pa ti morjo denar dat nazaj

Napisano
pred 43 minutami je Liuch napisal:

@Slivka evo, dobil mail od predstavnika  GoodYear -SLO.  Sem kontaktiral tudi njih, da se prepričam kdo namešča nalepke. Pnevmatike so asymmetric 5. Napačno nalepko so dali v tovarni v Nemčiji.  Bemti nemško natančnost itd. 🤦‍♂️

 

Nekje sem enkrat že omenil, pa ostali niso bili preveč navdušeni nad tem. Ampak JAZ OSEBNO mislim, da vsak 'narod' ima svoje lastnosti. Posameznik lahko deluje drugače, ampak 'narod' ima svoje lastnosti. Od osla pričakovat, da bo paradiral kot lipicanec - pa ne glede na to, kje se je skotil - je bedarija. In 'nemško natančnost' zdaj delajo tisti povabljenci, ki jih je Merklova tako širokogrudno sprejela odprtih rok. In ki so vse drugo prej kot Nemci...

 

Upam, da me ne bodo zaradi takega razmišljanja označili za rasista. V glavnem, 'nemška natančnost' ni več nemška...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Sam zdej, ker se je en Nemec zmotil pa napopal napačno nalepko gor pri kupih gum, ki jih ima pa tudi ne bi celega naroda označeval za nenatančnega.

  • Všeč 1
  • Haha 1

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 10 minutami je g.Wankel napisal:

Sam zdej, ker se je en Nemec zmotil pa napopal napačno nalepko gor pri kupih gum...

Če bi bila samo ena, bi še razumel ...ajd se naredi. Glede na to, da je bila na vseh 4 predvidevam, da je tole popal gor na kar lep kup. To potem ni več smola ampak ornk šlamparija. Me čudi, da ni kakšne kontrole. Ker je koda tudi na pnevmatiki. 

Napisano
pred 2 urama je Liuch napisal:

Če bi bila samo ena, bi še razumel ...ajd se naredi. Glede na to, da je bila na vseh 4 predvidevam, da je tole popal gor na kar lep kup. To potem ni več smola ampak ornk šlamparija. Me čudi, da ni kakšne kontrole. Ker je koda tudi na pnevmatiki. 

Malo sumim,da je to bolj namerno kot naključno,da se znebijo starega modela. Jaz bi zahteval sorazmerni delež denarja nazaj glede razliko v ceni..... :nevem: Ta guma je tako ali tako odlična....👍😀

Napisano
pred 2 urama je Liuch napisal:

Če bi bila samo ena, bi še razumel ...ajd se naredi. Glede na to, da je bila na vseh 4 predvidevam, da je tole popal gor na kar lep kup. To potem ni več smola ampak ornk šlamparija. Me čudi, da ni kakšne kontrole. Ker je koda tudi na pnevmatiki. 

to je tako kot so včasih rekli, da je zelo pomembno v kateri izmeni je bil golf narejen, in bog ne daj da si dobil tistega iz nočne izmene :)

Napisano
dne 16. 4. 2023 ob 9:16 je Alex napisal:

Uf, te bridgestonke na cx30 so res smrtno nevarne v deževnem vremenu. 😕

Vsakokrat, ko dežuje ali so ceste mokre se ponovno lahko prepričam, da to niso  varne gume. Še nikoli nisem imel tako slabih gum v mokrem. Edino Fulda mogoče. 

Da, za suho vrsto so (kakor večina gum) v redu, a dobra guma je dobra, ko nima bočnega splavanja pri nizkih hitrostih v ovinku. Še to sezono bodo gor nato pa gredo v smeti. Močno odsvetujem te gume vsakemu. 

Pa daj že kupi mišelinke preden se ubiješ.!!!

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.