Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 7 urami je Boss napisal:

Se ne strinjam glih najbolj. Edine, ki sem poznal, da so nadaljevali se res niso pretegnili na šihtu in je čist isto al novice, YT filmčke gleda doma al na šihtu. Oziroma na šihtu so še plačani. @Alex ne leti nate, ker ne vem - govorim za moje sodelavce.

 

Pridi k nam pogledat. Ljudje k majo že pogoj, so tu čez vikende in praznike 😀

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 11 urami je Boss napisal:

Se ne strinjam glih najbolj. Edine, ki sem poznal, da so nadaljevali se res niso pretegnili na šihtu in je čist isto al novice, YT filmčke gleda doma al na šihtu. Oziroma na šihtu so še plačani. @Alex ne leti nate, ker ne vem - govorim za moje sodelavce.

 

Kdor je dejansko garal komaj išče izhod in že pri nas je kar 3/4 takih, ki celo za dve leti raje odpravnino poberejo in gredo na čakanje k pa da bi en dan bli dlje na šihtu. Tudi zase lahko takole pravim - če bo tempo pred penzijo enak kot ga mam zdajle bom izkoristil prvo priliko, če pa me bodo pred penzionom razbremenili pa ni rečen, da podaljšam.

Ne gre se zaradi finančne strani. Zaradi tega ne bi podaljšal. Pač v kolektivu smo v glavnem vsi dobri kolegi, gremo tudi velikokrat  skupaj na pijačo. Smo kot ena familija. Prav zato sem se zadnji hip odločil (tudi na prošnjo direktorja, kar seveda prinese dodatne bonuse in nagrade😊) da podaljšam. Hiše nimam, da bi delal okoli nje, zdravje me zaenkrat super služi, dela nimam težkega, tako, da grem z veseljem vsak dan v službo, saj vem, da se bomo imeli dobro. Tako, da dokler ostane na tem nivoju, ne bo problema. 😊

 

 

Napisano

Vsakih dva tedna ga zalaufam in preverim, če lepo prede. :)

IMG_20240215_124318.jpg

  • Všeč 6
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 13 minutami je FuManchu napisal:

Hčerka dobila svoje prvo kolo:jupiii:

 

Woom?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Vnuk se je z Woom zelo hitro naucil vozit brez pomoci ali dodatnih kolesckov ... ker je kolo izredno lahko... Prej je imel samo nek poganjavcek ... Res je sicer precej drag... vendar ga tudi po enem ali dveh letih, ko ga preraste, prodas z minimalno izgubo cene ... Ce imas sreco, ga lahko prodas tudi za vec, kot si kupil... Vsaj med korono je bilo tako, ko jih je bilo tezko dobiti :P ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 8 urami je SpEkTr napisal:

Nabava na zalogo emoji3526.png
3c19dd3db8dac345c8ac076ab74d1d06.jpg

 

Za ostalo se ne bom oglašal, edino filter kabine gledam pa sem malo v dvomih. Mislim, glede na to, da je na njemu slika blondinke - misliš, da bo znal opraviti svoje delo?

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

Vnuk se je z Woom zelo hitro naucil vozit brez pomoci ali dodatnih kolesckov ... ker je kolo izredno lahko... Prej je imel samo nek poganjavcek ... Res je sicer precej drag... vendar ga tudi po enem ali dveh letih, ko ga preraste, prodas z minimalno izgubo cene ... Ce imas sreco, ga lahko prodas tudi za vec, kot si kupil... Vsaj med korono je bilo tako, ko jih je bilo tezko dobiti :P ... 

Ja cene držijo ker so in.

Kak Scott, Specialized ni dosti težji.

Če pa želiš imet res lahkega pa je kak EarlyRider Belter nora zadeva. Lažji kot Woom, kvalitetne komponente, ko jih najdeš pri odraslih. Žal grdo drag.

Napisano

Naročil CTEK polnilnik akumulatorja. Bo prav prišel za motor, mogoče tudi kdaj za avto.

Priporočil mi ga je nekdo iz foruma par mesecev nazaj, tako da hvala.

Cena pri nas okoli 110 eur, na Amazonu pa 75 eur vključno s poštnino.

Napisano (urejeno)

To imam tudi jaz na buy listi.

Popravljeno od godlike
Napisano
pred 14 urami je Slivka napisal:

 

Za ostalo se ne bom oglašal, edino filter kabine gledam pa sem malo v dvomih. Mislim, glede na to, da je na njemu slika blondinke - misliš, da bo znal opraviti svoje delo?

Bo bo, zato pa je tako zadovoljena gospodična na sliki.

Napisano
pred 20 urami je Jest napisal:

Vnuk se je z Woom zelo hitro naucil vozit brez pomoci ali dodatnih kolesckov ... ker je kolo izredno lahko... Prej je imel samo nek poganjavcek ... Res je sicer precej drag... vendar ga tudi po enem ali dveh letih, ko ga preraste, prodas z minimalno izgubo cene ... Ce imas sreco, ga lahko prodas tudi za vec, kot si kupil... Vsaj med korono je bilo tako, ko jih je bilo tezko dobiti :P ... 

Ista izkušnja z Woom-om tudi  pri nas, hitro učenje, prej je imel mali poganjavčka....Tudi prodal sem ga v enem dnevu z minimalno izgubo.

pred 18 urami je godlike napisal:

Ja cene držijo ker so in.

Kak Scott, Specialized ni dosti težji.

Če pa želiš imet res lahkega pa je kak EarlyRider Belter nora zadeva. Lažji kot Woom, kvalitetne komponente, ko jih najdeš pri odraslih. Žal grdo drag.

Tako je, Scott ni dosti težji, zdej ga ima mali namesto Woom-a.

 

 

Napisano (urejeno)

Smučal na Arehu.

Na poti dol si je Ford zaželel Skittles-e, ker so diski zdaj spet mavričasti, kot lani iz Rogle.

20240217_125738.jpg

20240217_125727.jpg

Kljub očitnim zlorabam, ne tresejo (še).

Popravljeno od godlike
  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano
dne 15. 2. 2024 ob 19:06 je Slivka napisal:

 

Za ostalo se ne bom oglašal, edino filter kabine gledam pa sem malo v dvomih. Mislim, glede na to, da je na njemu slika blondinke - misliš, da bo znal opraviti svoje delo?

Pomojem bo dobro vlekel (filtriral zrak) :)

Napisano

Če bi tista blondinka na eni strani vlekla zrak noter in ga na drugi strani spuščala ven, ne bi bil dolgo časa v njeni bližini.

Če bo tisti filter tako opravljal svoje delo... Ga ne bo heroja, ki bi v tisti kabini upal prižgati vžigalico...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
dne 15. 2. 2024 ob 11:02 je Alex napisal:

 gremo tudi velikokrat  skupaj na pijačo.

 

Zaradi tega bi pa tudi jaz podaljšal.:bravo:

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 16 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

Zaradi tega bi pa tudi jaz podaljšal.:bravo:

 

Sploh, če večinoma častijo ostali 🙃

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Napisano

Prvič zares uporabil strešne prečne nosilce za CX-5...kupil prec pr novem...ker se zgodi,da tu in tam rabim za kaj daljšega...

Sem moral lih kupiti dva UW-75 3m profila za kopalnico,pa se mi ni dalo ubadati,da bi v avto tlačil...mah,k sem ga par dni nazaj tudi znotraj orng očistil,in ker lih ko ni treba,kaj rajsneš itd...mi je škoda usnja al česa drugega...pol pa moraš to gledati,in se skoz po glavi tolčeš...

Ma,če je pr bajti,bom uporabil.

So pa res lepo za montirati ti Mazdini...oz. mislim🤔,da za Mazdo dela Thule...res hitro gor in hitro dol...veliko lazje kot pr C-Maxu....se posebej mi pa je všeč,ker je vsepovsod gumirano ali vsaj pidloženo z gumo...ni šanse,da rajsneš lak na avtu🧐

Samo škoda,ker ni nosilnost večja...če bi bila vsaj 200kg,bi mogoče kupil stresni šotor🙄...tako pa lahko samo pozabiš....ali ima kdo kako drugo idejo....?

 

Aja...sicer rabim le bolj za "strešne prevoze",a zmeraj pomislim-tisti,ki si je izmislil te gurtne z šponarji-vsa čast genialcu...zasluži,da se mu postavi spomenik!!!😃👍

IMG_20240220_145043.jpg

IMG_20240220_141019.jpg

Napisano
dne 15. 2. 2024 ob 11:02 je Alex napisal:

Ne gre se zaradi finančne strani. Zaradi tega ne bi podaljšal. Pač v kolektivu smo v glavnem vsi dobri kolegi, gremo tudi velikokrat  skupaj na pijačo. Smo kot ena familija. Prav zato sem se zadnji hip odločil (tudi na prošnjo direktorja, kar seveda prinese dodatne bonuse in nagrade😊) da podaljšam. Hiše nimam, da bi delal okoli nje, zdravje me zaenkrat super služi, dela nimam težkega, tako, da grem z veseljem vsak dan v službo, saj vem, da se bomo imeli dobro. Tako, da dokler ostane na tem nivoju, ne bo problema. 😊

Dobro si se odločil, narediš kot ti najbolj paše. 👌Čestitke iz Dohe... IMG_20240220_165103.jpg

 

Napisano
dne 20. 2. 2024 ob 16:15 je skritikrt napisal:

... ... ... ...

🤔.... ... ... ... u🧐

Samo škoda,ker ni nosilnost večja...če bi bila vsaj 200kg,bi mogoče kupil stresni šotor🙄...tako pa lahko samo pozabiš....ali ima kdo kako drugo idejo....?

 

... ... ... ...!😃👍

IMG_20240220_145043.jpg

IMG_20240220_141019.jpg

 

Da bi na streho naložil 200 kg in vozil naokoli? Saj bi se kaj oglasil glede tega, ampak moram biti lepo tiho. Ker jaz sem jih vozil 300 kg... Je pa res, da na BTjki, ki je v bistvu tovorno vozilo, pa je namenjena tovorjenju...

 

Kar se pa strešnega šotora tiče, se pa ne sekiraj. Šotor sam po sebi tehta 40 kg (tavečji, manjši so lažji) in jih lahko lepo prevažaš. Ko pa se ustaviš, pa lahko mirne duše zlezeš na streho. Avto na mestu zdrži še en enak avto na svoji strehi. Drugo je med vožnjo, kjer so udarne jame, ležeči policaji, ovinki, ... Ko pa je parkiran na mestu, pa zdrži. Če torej ne boš ponoči prav divje obdeloval žene, se nimaš česa bati.

So pa strešni šotori kar draga zadeva. Jaz sem že premišljeval, da bi se ga lotil v "samogradnji"...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

 

Da bi na streho naložil 200 kg in vozil naokoli? Saj bi se kaj oglasil glede tega, ampak moram biti lepo tiho. Ker jaz sem jih vozil 300 kg... Je pa res, da na BTjki, ki je v bistvu tovorno vozilo, pa je namenjena tovorjenju...

 

Kar se pa strešnega šotora tiče, se pa ne sekiraj. Šotor sam po sebi tehta 40 kg (tavečji, manjši so lažji) in jih lahko lepo prevažaš. Ko pa se ustaviš, pa lahko mirne duše zlezeš na streho. Avto na mestu zdrži še en enak avto na svoji strehi. Drugo je med vožnjo, kjer so udarne jame, ležeči policaji, ovinki, ... Ko pa je parkiran na mestu, pa zdrži. Če torej ne boš ponoči prav divje obdeloval žene, se nimaš česa bati.

So pa strešni šotori kar draga zadeva. Jaz sem že premišljeval, da bi se ga lotil v "samogradnji"...

Hvala za info...se mi je zdelo,ker sem že zasledil sliko CX-5 z strešnim šotorom...je pa res,da takih slik drugače sploh ni za najti😟...pa sem si mislil,ker ko ga odpreš,imaš vsaj dve noge,da podpirata tisto odprto cca. polovico.

 

Drago ja😬...dva jurja ni nič🥺....sam sem razmišljal...tako za kdaj malce v naravo....dokler še lahko migamo in nismo preveč "rahitični"😄

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.