Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zmego, a ni boljse bit aktiven krmar svoje barke/zivljenja/usode, kot da te nese tok in barka lahko trci ob ceri? :)

 

Zame se 6 dni in sledi dopust, obenem pa menjava avta. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Woody ma najbolj?i recept

 

https://youtu.be/amPf3bxn-to

 

True Detective 1 sezona (ostale so dost shit); fenomenalna serija!

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dolgem casu naredil eno malo bolj konkretno MTB turo...

 

Lj-golovec-orle-sv.urh-sadinja vas-debni vrh-podgrad-besnica-jance-volavlje-ravno brdo-orle-sv.urh-orle-golovec-lj...

 

80km,5h plus 2kavi vmes...

 

Res mi je cedalje bolj vsec MTB v primerjavi s specialko, kjer samo gledas povprecno hitrost in ne opazis lepih malenkosti okoli sebe na poti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 a ni boljse bit aktiven krmar svoje barke/zivljenja/usode, kot da te nese tok in barka lahko trci ob ceri? :)

Res ma?. Se lahko pohvalim, tudi jaz sem aktiven krmar, vedno izklju?no sam obra?am krmilo (kamor zauka?e moja najdra?ja) :zvizga: 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En dana?nji skalnati podvig; v?eraj vstal dobesedno sredi no?i, oddelal 10-urni in nadurni delovnik, kmalu zatem od?el na 480km poti ter preko Pavlli?evega sedla pri?el do Logarske doline. Tam po?akal, da se je pri?elo daniti, ter mimo slapa Rinke, Okre?lja prikorakal na Kamni?ko sedlo in to za moje pojmovanje s precej dobrim tempom. Urco in 25min gor grede, s tem da imam nekaj te?av s kolenom ter vajen uporabljati palice, ki jih tokrat nisem imel pri roki. Ker sem imel na KS ?e ogromno energije (ura pa niti ?e ne sedem), sem gledal ?e ali naj grem od tu ?e na Planjavo ali Brano, pa sem se glede na ne najbolj primerno obutev (?portne copate), odlo?il da ne ?elim izzivati kak?nih te?av, npr. zvitega gle?nja ali kaj podobnega. Skratka tak je bil moj dan, pravzaprav dva dneva v enem, zdej pa ?imprej dremat, ker sem total kaputt in moram zgodaj vstat.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En dana?nji skalnati podvig; v?eraj vstal dobesedno sredi no?i, oddelal 10-urni in nadurni delovnik, kmalu zatem od?el na 480km poti ter preko Pavlli?evega sedla pri?el do Logarske doline. Tam po?akal, da se je pri?elo daniti, ter mimo slapa Rinke, Okre?lja prikorakal na Kamni?ko sedlo in to za moje pojmovanje s precej dobrim tempom. Urco in 25min gor grede, s tem da imam nekaj te?av s kolenom ter vajen uporabljati palice, ki jih tokrat nisem imel pri roki. Ker sem imel na KS ?e ogromno energije (ura pa niti ?e ne sedem), sem gledal ?e ali naj grem od tu ?e na Planjavo ali Brano, pa sem se glede na ne najbolj primerno obutev (?portne copate), odlo?il da ne ?elim izzivati kak?nih te?av, npr. zvitega gle?nja ali kaj podobnega. Skratka tak je bil moj dan, pravzaprav dva dneva v enem, zdej pa ?imprej dremat, ker sem total kaputt in moram zgodaj vstat.  sramezljiv

Ej.....stari to je bla turaaaa...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En dana?nji skalnati podvig; v?eraj vstal dobesedno sredi no?i, oddelal 10-urni in nadurni delovnik, kmalu zatem od?el na 480km poti ter preko Pavlli?evega sedla pri?el do Logarske doline. Tam po?akal, da se je pri?elo daniti, ter mimo slapa Rinke, Okre?lja prikorakal na Kamni?ko sedlo in to za moje pojmovanje s precej dobrim tempom. Urco in 25min gor grede, s tem da imam nekaj te?av s kolenom ter vajen uporabljati palice, ki jih tokrat nisem imel pri roki. Ker sem imel na KS ?e ogromno energije (ura pa niti ?e ne sedem), sem gledal ?e ali naj grem od tu ?e na Planjavo ali Brano, pa sem se glede na ne najbolj primerno obutev (?portne copate), odlo?il da ne ?elim izzivati kak?nih te?av, npr. zvitega gle?nja ali kaj podobnega. Skratka tak je bil moj dan, pravzaprav dva dneva v enem, zdej pa ?imprej dremat, ker sem total kaputt in moram zgodaj vstat.  sramezljiv

Bravo! 

 

Meni je bilo v?eraj dovolj po Hanzovi na Malo Mojstrovko in po ju?ni dol. V Bovcu pa na pico in pivo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sva z ?eno vstala, ko se je za?elo svitat, pustila otroke na?i noni, pognala BTjko in od?la v gozd. Tam sva pognala ?e vso drugo mehanizacijo in do ve?era sva iz nekaj dreves naredila okoli 15 prostorninskih metrov polen.

 

post-5658-0-01515000-1500842105_thumb.jpg

 

post-5658-0-63027700-1500842138_thumb.jpg

 

post-5658-0-58642000-1500842147_thumb.jpg

 

post-5658-0-91507700-1500842154_thumb.jpg

 

Toliko naj ?e sneg po?aka, da to zvozimo domov, potem se pa zima lahko za?ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sva z ?eno vstala, ko se je za?elo svitat, pustila otroke na?i noni, pognala BTjko in od?la v gozd. Tam sva pognala ?e vso drugo mehanizacijo in do ve?era sva iz nekaj dreves naredila okoli 15 prostorninskih metrov polen.

 

attachicon.gifDiapozitiv1.JPG

 

attachicon.gifDiapozitiv2.JPG

 

attachicon.gifDiapozitiv3.JPG

 

attachicon.gifDiapozitiv4.JPG

 

Toliko naj ?e sneg po?aka, da to zvozimo domov, potem se pa zima lahko za?ne...

Kaj bo zadosti za eno zimo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kaj pa je zdaj narobe? :ne vem:

V bistvu ni ?e ampak ?e k z zapleti,zadnji je ena faking bakterija zaradi katere sem podaril ?e 13 dni svojega dragocenega ?ivljenja ?asu prebitem v bolnici. Kjer mi mimogrede ni ni? hudega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu ni ?e ampak ?e k z zapleti,zadnji je ena faking bakterija zaradi katere sem podaril ?e 13 dni svojega dragocenega ?ivljenja ?asu prebitem v bolnici. Kjer mi mimogrede ni ni? hudega.

Bakterije so jeba (razen tistih ki delajo jogurt) .

?imprej okrevaj.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar, to leto bo? pokorisil vse kaj si vpla?al do sedaj v Zdravstveno blagajno. Glej, da ?imprej za?ne? spet vpla?evat in ne koristit. 

 

A to pomeni, da letos ne bo mivke v vseh luknjah?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvalim nemce in prodajo preko interneta. V sredo pop narocil sotor.

 

02.08.2017

 

DE-08496 -

 

Oddaja po?iljke / prevzem po?iljke ob sprejemu

 

 

03.08.2017

 

DEREGA -

 

Odprava iz izvozne izmenjalne po?te

 

 

03.08.2017

 

SILJUA -

 

Prispetje na uvozno izmenjalno po?to

 

 

03.08.2017

 

SILJUA -

 

Odprava iz uvozne izmenjalne po?te

 

 

04.08.2017

 

1215 - Medvode

 

Po?iljka predana v dostavo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.