Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

A vas v mrzlih jutrih ?e kej zebe? Jz nikakor ne najdem idealne kombinacije kako se oble?t, ker na soncu pa je na fertig vro?e.  :hudicek:

ej mene ne... :jezicek: ...pol se pa itak sle?em jakno go grem iz  slu?be  :D  B)  lp  :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede dnevnih lu?i. A bi bil to ful velik poseg v elektroniko avta, ?e bi nekje v vezju ali pa programsko rekel, ?e avto preklopi na dnevne (se pravi da kao ugasne vse lu?i) , vseeno pusti pri?gane zadnje? S tem bi to pomanjkljivost odpravil. 

 

Ok na vozniku pa ?e vedno ostane to, da ?e je slaba vidljivost da sam preklopi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidi?. ?e si kej ?tromarja, potem to najbr? lahko doma naredi?. Sicer pa, bo najbr? kmalu kaj takega na kakem oglasu :-)

 

A ma moja zadaj ledice notri?

Gta imitacija je....za luci pa ne vem poglej

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ugotovil,da mi sedaj BC  kar za 1 liter/100 ka?e preve? .Ko je kazalec na tri ?etrt rezervoarja ka?e ?e domet 0.

Kako je mo?no, da se je tako raz?telal, ko pa mi je kazal v nulo to?no po tem, ko sem ga pred leti nastavil v nulo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans pa sm na fertig izmu?en, pa ?e znameniti Mobi?uk mi je ?e v dobr?ni meri odrekel poslu?nost.  :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans pa sm na fertig izmu?en, pa ?e znameniti Mobi?uk mi je ?e v dobr?ni meri odrekel poslu?nost:closedeyes:

 

Jaz sem si za 75? omislil CAT B-25. Mobitel, kot se za gre. ?eprav se jih ve?ina, ki ga vidijo, malo zmrduje, sem jaz nad njim navdu?en in sem s tem mobitelom zelo zadovoljen. Poglej, mogo?e bo pa tudi zate dober...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enina petka ?kripnila. :(

 

Zdaj grem iskat, pa da ugotovim, kaj je sploh narobe. Zaenkrat vem samo to, da mo?no ?kriplje, ko za?ene motor. Sumim na alternator... In ravno zdaj, ko se je vreme skisalo, jaz pa nimam gara?e... :angry2:

Porocaj!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem si za 75? omislil CAT B-25. Mobitel, kot se za gre. ?eprav se jih ve?ina, ki ga vidijo, malo zmrduje, sem jaz nad njim navdu?en in sem s tem mobitelom zelo zadovoljen. Poglej, mogo?e bo pa tudi zate dober...

Zadnji? je kolega to?no takega privlekel iz ?epa in kmal zatem objasnu, da ga ima med drugim tud za podkajlat kak?en drevo, medtem ko ga podira  :aaaaa:

 

 

Pa ?e ene par dobrih primerov je podal, recimo ?e natakar ne sli? ko ga pokli?e?, mu lahko kr to ciglo zabri?e? in ne bo ?kode. Ne na telefonu, ne na natakarju. Ostalih se pa ?al ne spomnm ve?..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e ene par dobrih primerov je podal, recimo ?e natakar ne sli? ko ga pokli?e?, mu lahko kr to ciglo zabri?e? in ne bo ?kode.

 

kaj pa oro?ni list pa to :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem spet pe?. Mi je kar ?al, da smo prodali Hondo.

 

Danes je moja Mazda za?ela ?kripat in je ?kripala vedno mo?neje, dokler nisem ugasnila in poklicala mo?a, da je pri?el ponjo... Jutri gre na servis v Novo Gorico in upam, da bo hitro nazaj.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem spet pe?. Mi je kar ?al, da smo prodali Hondo.

 

Danes je moja Mazda za?ela ?kripat in je ?kripala vedno mo?neje, dokler nisem ugasnila in poklicala mo?a, da je pri?el ponjo... Jutri gre na servis v Novo Gorico in upam, da bo hitro nazaj.

Upam, da bo hitro nazaj in da ne bo denarnica preve? tenka:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, hvala, Jures, a ni potrebno. Se je oglasil napenjalec jermena za pogon alternatorja. Malo WDja, pa je petka pri?la sama domov. Zaenkrat bomo takole re?evali te?avo, dokler se vreme toliko ne umiri, da zadevo razkopljem in zamenjam. Nerodno je, ker do vsega tega pride? le od spodaj, ko sname? za??itni pokrov. Saj ve?, kje ima petka alternator in napenjalca... Jaz sicer imam kanal, nimam pa gara?e nad njim. In v de?ju in mrazu raje delam v kak?ni drugi luknji...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, hvala, Jures, a ni potrebno. Se je oglasil napenjalec jermena za pogon alternatorja. Malo WDja, pa je petka pri?la sama domov. Zaenkrat bomo takole re?evali te?avo, dokler se vreme toliko ne umiri, da zadevo razkopljem in zamenjam. Nerodno je, ker do vsega tega pride? le od spodaj, ko sname? za??itni pokrov. Saj ve?, kje ima petka alternator in napenjalca... Jaz sicer imam kanal, nimam pa gara?e nad njim. In v de?ju in mrazu raje delam v kak?ni drugi luknji...

E sem menjal to. Gre samo za lager ki stane 3eur v napenjalcu. Ne rabis celega menjat.

 

In ja je jeba

 

Eto

http://www.mazda-si.net/topic/5436-vozilca-by-jures-m5m6-mx-5/page-21

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, hvala, Jures, a ni potrebno. Se je oglasil napenjalec jermena za pogon alternatorja. Malo WDja, pa je petka pri?la sama domov. Zaenkrat bomo takole re?evali te?avo, dokler se vreme toliko ne umiri, da zadevo razkopljem in zamenjam. Nerodno je, ker do vsega tega pride? le od spodaj, ko sname? za??itni pokrov. Saj ve?, kje ima petka alternator in napenjalca... Jaz sicer imam kanal, nimam pa gara?e nad njim. In v de?ju in mrazu raje delam v kak?ni drugi luknji...

Slivka: meni se je pred kratkim oglasil pa le?aj na kompresorju klime. Ko sem iskal zvok, sem samo pobral dol samo stranski pokrov in pokrov od blatnika, in pri?el do napenjalca. Mislim da ne neke hudobije menjat, za 6-tko pravim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.