Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

A ?e kdo pri kombi izvedenki vidi veliko podobnosti z najnovej?im modelom Passata?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi renault ki mi je zunaj v?e?. Znotraj pa obup, kot da bi tablico nalimal na centralno konzolo!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem "tamestnih". Vedno jo?ejo, da nimajo ?asa. V resnici se jim pa ?isto ni? ne da in so povsem flegme...

 

Pri nas v hribih hitimo. In se z avtomobili vozimo, kamor smo namenjeni. Danes pa sem bil spet v Gode?i?u. Pa se od tam odpravim proti Ljubljani. Vsi lepo po?asi, se premaknejo za par metrov, potem pa ustavijo in po?ivajo, pa spet premaknejo par metrov... Ne vem, a porivajo avtomobile, da morajo toliko po?ivati al kako? Od Gode?i?a do Mednega smo se "vozili" 25 minut. Nato sem pri?el na obvoznico. Samo dobro smo pri?li iz tunela, pa so se na avtocesti skoraj ustavili. In lepo po?asi, prav flegme, briga njih, da je na obvoznici omejitev 100 km/h, vozili smo se kve?jemu 40... Mislim, teli ta mestni so pa res flegmatiki. Lepo skalmirano, eden ni da bi kaj na hitro zganil. In potem jo?ejo, da nimajo ?asa... Jaz sem do Vrhnike skoraj volan pre?ve?il. Tam se je nato ?ele malo odprlo in sem lahko vozil tako, po hribovsko - gas pa gremo! Ta mestni se pa vle?ejo kot megla, ?isto brez ?ivljenja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niso vedno tamestni za vse krivi, to bi pa ?e lahko vedel ;) Tokrat so krivi doj?lenderji in heimatdienstovci, ki imajo spet neke verske praznike in se zato mno?i?no selijo skozi na?o de?elo proti jugu. In ker je teh migrantov ogromno pol ma? pa zastoje vsepovsod od AC do vzporednih cest.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, se moram kar precej strinjat s teboj, matrvola, pa sej jih ve? kot pol niti speljat ne zna oz. so tako faking a?urni, da je na semaforju ?e spet rde?e, preden se tretji v koloni premakne. V tem primeru ne var?ujem z napravo, ki je primerna za zvo?no opozorilo!  :ph34r:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem "tamestnih". Vedno jo?ejo, da nimajo ?asa. V resnici se jim pa ?isto ni? ne da in so povsem flegme...

 

Pri nas v hribih hitimo. In se z avtomobili vozimo, kamor smo namenjeni. Danes pa sem bil spet v Gode?i?u. Pa se od tam odpravim proti Ljubljani. Vsi lepo po?asi, se premaknejo za par metrov, potem pa ustavijo in po?ivajo, pa spet premaknejo par metrov... Ne vem, a porivajo avtomobile, da morajo toliko po?ivati al kako? Od Gode?i?a do Mednega smo se "vozili" 25 minut. Nato sem pri?el na obvoznico. Samo dobro smo pri?li iz tunela, pa so se na avtocesti skoraj ustavili. In lepo po?asi, prav flegme, briga njih, da je na obvoznici omejitev 100 km/h, vozili smo se kve?jemu 40... Mislim, teli ta mestni so pa res flegmatiki. Lepo skalmirano, eden ni da bi kaj na hitro zganil. In potem jo?ejo, da nimajo ?asa... Jaz sem do Vrhnike skoraj volan pre?ve?il. Tam se je nato ?ele malo odprlo in sem lahko vozil tako, po hribovsko - gas pa gremo! Ta mestni se pa vle?ejo kot megla, ?isto brez ?ivljenja...

Blagor tebi ce si dane vozil 40 na omenjenem odseku....meni je se avtomatik v prvi vozil...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se zmeri prehlajen, ko je cez wikend Schurda na fertig zalaufu klimo v Mazduri po bratski republiki. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, jaz pravim, da vsake zadeve se treba lotit s pravo mero, tako kot ne gremo na krem?nito z lopato in krampom. Skratka ne gre pretiravat z nobeno zadevo/intenzivnostjo.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj tabornik ima pa nov senzor tlaka olja :jupiii: . Trikrat se je zgodilo, da je po zagonu hladnega motorja in po ene 100-200m vo?nje javljal napako, po ustavitvi in ponovnem zagonu motorja pa vse OK.

To kar mi ne gre ?isto v ra?un je, da si komfjuter v avtu napake ni zapomnil in da pri prvem obisku servisa tester ni na?el nobenega zapisa da bi bilo karkoli narobe. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar ne morem verjet, da sem slabe volje ob zmagi (mojega) RM v Ligi prvakov.  :zvizga:

 

(ampak res sem si ?elel, da ATM kon?no dobi ta pokal, nekaj seveda tudi zaradi na?ega ?uvaja mre?e).  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.