Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Za nos odma?iti je najbolj?i Nasivin, ki ima poleg razred?ila kakor operil tudi proti vnetne zadeve, a ?al se ga dobi samo v AUT, D,... Pri nas ve? ne pravijo v MB lekarnah

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za nos odma?iti je najbolj?i Nasonex, ki ima poleg razred?ila kakor operil tudi proti vnetne zadeve, a ?al se ga dobi samo v AUT, D,... Pri nas ve? ne pravijo v MB lekarnah

 

 

kak te ne? ?e pa ga jaz redno dobivam. Sicer na recept, ker sem bil na operaciji nosu..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nope, tole ni normalno. To se ?e pri moji 13 let stari 6ki ne dogaja.. ?e te pa kej potola?i se je to dogajalo ?e pri drugi generaciji ?estk, vendar ni bilo nobenih problemov, da bi kej crknilo, pa? samo vizualno se vidi kar pa tudi ?ez ?as izgine, ko se posu?i :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na registraciji vozil znajo mojs3 birokracije zadevo toliko zakomplicirati, da ?e vedno nimam regularno registriranega avta. Sem naletel kot ka?e ravno na neko teto, ki se ?ele privaja na tovrstne zadeve in ?e ne obvlada svojega posla. Iz tega razloga naj sedaj ?akam do srede, heh.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tantum so tudi pastile, kao pri bolecem grlo. Isto kot neo angin, septolete/septabene ipd..

Sem pa vceraj prvic probal pastile Isla... priporocam. Men so super...

 

Olynth je isti smorn kot operil... v kapljicah ali razprsilu.. ja, izsusi/zmanjsa oteceno sluznico, zato ga ni priporocljivo jemati dlje casa. Sem pa zasledil, da obstaja olynth, ki naj bi bil primeren tudi za dolgotrajnejso uporabo. Najbolj zdravo je sigurno z fiziolosko raztopino, ampak... ko mam zabasan nos, razmisljam samo o tem kako mi bo na hitro nekaj pomagalo...

 

Berodual je pa zdravilo, ki se ga uporablja pri kronicnih boleznih (npr astma), bronhodilatator, ki na hitro razsiri dihalno pot. samo na recept seveda.

 

Pa js se kr z alkoholnim propolisom ?pricam pa zaenkrat deluje. :D Bom po?ekiral tole nosu prijazno verzijo olyntha, z berodualom pa se pomoje nebo treba igrat. :D

 

Sam Olynth je zakon!  Ni bolj?ega ko ma? zabasan nos, zabasane sinuse, posledi?no glavobol in potem pred spanjem '?pric' v nos in ..lak?e se di?e..samo bez bronhija :D

 

?e kolegica farmacevtka pravi, da je "behind the scene" konsenzus, da ni bolj?ega. :D Dokler pa? ne gre za kak?ne alergi?ne rinitise in podobno...

 

Pri nas v hribih zdravimo povsem naravno in brez kemije, pa smo bolj zdravi od "dolincev"...

 

To gotov dr?i do neke mere. Mi, ki smo od malega v tem klin?evem ljubljanskem zraku (no, vsaj ko je toplarna ?e obratovala na polno) smo malo nasrkali.

 

Za nos odma?iti je najbolj?i Nasonex, ki ima poleg razred?ila kakor operil tudi proti vnetne zadeve, a ?al se ga dobi samo v AUT, D,... Pri nas ve? ne pravijo v MB lekarnah

 

Dobi? nasonex na recept. Ponavad, ?e gre za kako vnetje al pa alergije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, ko se sonce upre.... Normalno? a5965b19795097ae03f871c343b2a6a0.jpg

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

 

?e te kaj potola?i se tud meni zgodi - ampak to je samo rahla meglica, ki navadno zgine v kaki uri. Dale? od tega, da bi bilo vse mokro notri.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prestavla se ura, sam zato da ja bla lohka ekstra ura, kjer je lahko ?lo vse narobe. Pono? sem se nekaj kregal sam s sabo in orenk prekladal in sevede zletu dol s pojstle (nova pojstla pa ?e orenk visoka).

Potem zmagovalno de?urstvo. In sevede je blo treba letet najbolj Bogu za hrbtom in to 2x. Ker se je blo treba vrnit v LJ in tam narest neko in?talacijo. Sevede pa center zaprt zaradi maratona...

 

Naklepal 450km ve? ali manj po lokalnih cestah, za 101 penzionistom, ki se je cjazil na nedeljski vo?nji in sanjaril okoli.

?ihtn avto pa tak kurac, ne gre nikamor in ropota in ?umi, kot da burjo vozi? v prtlja?niku.

 

Za kej pojest prakti?no ni blo ?asa...

Najbolj me pa jezi, da sem planiral skuhat kosilo za obiske in ne?akinjo, ki danes presenetljivo ni zbe?ala od strica ampak je zjutri celo pritekla v objem. In se glih za?neva fajn igrat, pa sem mogu letetl. 

 

Besn za popizdit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak te ne? ?e pa ga jaz redno dobivam. Sicer na recept, ker sem bil na operaciji nosu..

Sem popravil na  NASIVIN

 

D01170483-p2.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa js se kr z alkoholnim propolisom ?pricam pa zaenkrat deluje. :D Bom po?ekiral tole nosu prijazno verzijo olyntha, z berodualom pa se pomoje nebo treba igrat. :D

 

 

?e kolegica farmacevtka pravi, da je "behind the scene" konsenzus, da ni bolj?ega. :D Dokler pa? ne gre za kak?ne alergi?ne rinitise in podobno...

 

 

To gotov dr?i do neke mere. Mi, ki smo od malega v tem klin?evem ljubljanskem zraku (no, vsaj ko je toplarna ?e obratovala na polno) smo malo nasrkali.

 

 

Dobi? nasonex na recept. Ponavad, ?e gre za kako vnetje al pa alergije.

Najbolj pomagajo inhalacije meni:) Sem trenutno tud na tem pa skoz pijem in pijem ?aj seveda

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem se 2x za minimalca izognu prometni. A folk sploh kej pogleda predn zapelje na glavno cesto, jebemu! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem se pretolkel skozi Siluxov sistem naro?anja rezervnih delov. :wacko:

 

S hriba gledam dol na njihove prostore, velikokrat grem mimo njihovih prostorov, a paket mi mora pa po?tar prinesti (ni mo?nosti osebnega prevzema)... Pa to ?e nekako gre, ampak da moram pa posredovati ?isto vse podatke (toliko da niso vpra?ali ?e za ?tevilko ?evljev starih star?ev...), to je pa ?e malo preve?. :vskalo: 

Pri vsem skupaj pa nikjer mo?nosti ozna?it, da sem ?lan Mazda kluba in da bi rad uveljavil Mazdin popust... :(

 

Konec koncev pa, saj Mazda se ne kvari. Dele sem naro?al za sestrinega Forda. Torej popust niti ne pripada... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obolevam model....al dobim za dizla,al za 2.3i ma noro,zdej sm koncno dubu pravo stevilko svojga hladilnika.bi se lohk ze mal prej spomnu poklicat v btc da dobim tocn podatek hladilnika gleda na identifi.stevilko :D

Sam dva modela sta za dizla al pa bencinarja,kateri je mimogrede za vse modele bencinarja enak.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotogalerija, vidim da je voda odnesla cesto pri nasem piknik placu v Beli :(

 

http://m.24ur.com/novice/slovenija/voda-zalivala-kleti-nekatere-ceste-so-zaradi-poplav-zaprte.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi beattla so stlacilu v SUV....katastrofa, to sploh ni vec (bil) razred avta, to je samo se modna muha za kupovanje z o?mi.....

 

Tudi v cx3 sem danes sedel....kaj je namen tega avta razen da je lep? V mestu nobene prednosti, za kaj vec pa za dve osebi.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi beattla so stlacilu v SUV....katastrofa, to sploh ni vec (bil) razred avta, to je samo se modna muha za kupovanje z o?mi.....

Tudi v cx3 sem danes sedel....kaj je namen tega avta razen da je lep? V mestu nobene prednosti, za kaj vec pa za dve osebi.....

1 dan sem gledu najnovejso generacijo Hrosca in se prestraseno spraseval; menda ne bodo ksnega karavana iz njega izvlekli, po receptu vozila Mini? :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 dan sem gledu najnovejso generacijo Hrosca in se prestraseno spraseval; menda ne bodo ksnega karavana iz njega izvlekli, po receptu vozila Mini? :(

glede na to kak?no logiko majo nemci znajo use mo?ne vrjante s?arat iz osnovnega modela ... itak je pa v zadnih 10 letih prevladala logika va?n da je znamka ( nemc najve?krat ), da je lep pa va?n mu je sam da bo sosed fou?ijo zganju, ostalo ljudi ne zanima ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede na to kak?no logiko majo nemci znajo use mo?ne vrjante s?arat iz osnovnega modela ... itak je pa v zadnih 10 letih prevladala logika va?n da je znamka ( nemc najve?krat ), da je lep pa va?n mu je sam da bo sosed fou?ijo zganju, ostalo ljudi ne zanima ...

 

oblikovno so nemci dale? zadaj pred konkurenco, ?e mene upra?a?... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oblikovno so nemci dale? zadaj pred konkurenco, ?e mene upra?a?... :)

ja pa ne pr useh, audi recimo se n? kej ne spreminja, BMW ma neke oblikovne popravke usake kvatre in se nekak mal oblikovno premika ( izjema sta samo i3 in i8 ), Mercedes Benz ... ublikovno se neki trudjo in majo en zlo tak specifi?en slog ki je ?loveku u?e? al pa sploh ne ( jest sm med unimi drugimi ), VW oni so za moje pojme ostal v 90' letih na lovorikah golfa 1, golfa 2 ( tehnolo?ko ) in golfa 3 ( oblikovno )  nobenga pametnega napredka nikjer, ?koda in seat sta se tud kr prjela te VW prakse tko da je use skup ?e srednja ?alost ratala, porsche je itak neka ikona k se jo bojo pa tud dr?al kot pijanec fla?e 

?e na kratko povzame? nemci delajo avtomobile za rajo oz. delajo na kvantiteto ... more bit simpl, more nekak delat, oblika naj bo skos zelo podobna, ker se ljudje bojijo sprememb, pa ?e mene upra?a? ti dajo sporo?ilo bodi isti kot ostali in se ne spreminjaj

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oblikovno so nemci dale? zadaj pred konkurenco, ?e mene upra?a?... :)

Kaj zdej zadaj ali pred?  :blink:

 

Sicer pa itak vemo, da so si okusi razli?ni. ?e se za Nemca smatra Opla, potem so men osebno novej?i modeli precej v?e?no oblikovani, medtem ko Golf pa, no ...  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.