Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
Napisano
pred 31 minutami je Z M A J napisal:

Nespremenjeno.

Vlada je zmanjšala trošarino, kar se že dolgo let  ni zgodilo. Lepo. Tako, da, cena ostaja enaka. 👍

 

 

Napisano
pred 11 minutami je Alex napisal:

Vlada je zmanjšala trošarino, kar se že dolgo let  ni zgodilo. Lepo. Tako, da, cena ostaja enaka. 👍

Nazadnje se je trošarina za dizel zmanjšala 22.05.2018...

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Vlada je zmanjšala trošarino, kar se že dolgo let  ni zgodilo. Lepo. Tako, da, cena ostaja enaka. 👍

Ja, 1 mesec nazaj jo je pojačala za več kot 10krat, zdej jo bo pa očitno tok cajta zmanjševala, dokler bo pozitiva in držala na 1 eur.

Napisano
pred 52 minutami je NevLado napisal:

Ja, 1 mesec nazaj jo je pojačala za več kot 10krat, zdej jo bo pa očitno tok cajta zmanjševala, dokler bo pozitiva in držala na 1 eur.

Tak mamo.......

Napisano
pred 10 urami je NevLado napisal:

Ja, 1 mesec nazaj jo je pojačala za več kot 10krat, zdej jo bo pa očitno tok cajta zmanjševala, dokler bo pozitiva in držala na 1 eur.

 

No to seveda ni glih res... pa da ne bomo ribarili v kalnem je tukaj taka mala tabelica za dizel.

 

Datum veljavnosti cene

 

Cena brez dajatev

Taksa CO2

 

 

 

Dodatek za zagotavlj. prihrankov energije

 

Trošarina

Prispevek za zagotavlj.

 

podpor proizvodnji el. energije

 

DDV

 

(od 1.7. 2013 -

 

22%)

Drobnoprod. cena

 

v €/liter

 

18.05.2020

0,32227

0,04671

0,00800

0,43279

0,00990

0,18033

1,000

05.05.2020

0,28803

0,04671

0,00800

0,46703

0,00990

0,18033

1,000

21.04.2020

0,33627

0,04671

0,00800

0,41879

0,00990

0,18033

1,000

07.04.2020

0,34975

0,04671

0,00800

0,40531

0,00990

0,18033

1,000

24.03.2020

0,37628

0,04671

0,00800

0,39272

0,00990

0,18339

1,017

10.03.2020

0,48201

0,04671

0,00800

0,39272

0,00990

0,20666

1,146

25.02.2020

0,52874

0,04671

0,00800

0,39272

0,00990

0,21693

1,203

11.02.2020

0,52054

0,04671

0,00800

0,39272

0,00990

0,21513

1,193

 

pa še za benz, kjer je zdajle celo nižja trošarina kot je bila zadnji dve leti ... res da za pol centa.

 

Datum veljavnosti cene

 

Cena brez dajatev

Taksa CO2

 

 

 

Dodatek za zagotavlj. prihrankov energije

 

Trošarina

Prispevek za zagotavlj.

 

podpor proizvodnji el. energije

 

DDV

 

(od 1.7. 2013 - 22%)

Drobnopr. cena

 

v €/liter

 

18.05.2020

0,29036

0,03979

0,00736

0,47305

0,00911

0,18033

1,000

05.05.2020

0,24920

0,03979

0,00736

0,51421

0,00911

0,18033

1,000

21.04.2020

0,26213

0,03979

0,00736

0,50218

0,00911

0,18033

1,000

07.04.2020

0,25252

0,03979

0,00736

0,51089

0,00911

0,18033

1,000

24.03.2020

0,30889

0,03979

0,00736

0,47829

0,00911

0,18556

1,029

10.03.2020

0,45315

0,03979

0,00736

0,47829

0,00911

0,21730

1,205

25.02.2020

0,50234

0,03979

0,00736

0,47829

0,00911

0,22811

1,265

11.02.2020

0,49414

0,03979

0,00736

0,47829

0,00911

0,22631

1,255

33112_1.png

Napisano
pred 14 urami je Boss napisal:

 

No to seveda ni glih res... pa da ne bomo ribarili v kalnem je tukaj taka mala tabelica za dizel.

 

Datum veljavnosti cene

 

Cena brez dajatev

Taksa CO2

 

 

 

Dodatek za zagotavlj. prihrankov energije

 

Trošarina

Prispevek za zagotavlj.

 

podpor proizvodnji el. energije

 

DDV

 

(od 1.7. 2013 -

 

22%)

Drobnoprod. cena

 

v €/liter

 

18.05.2020

0,32227

0,04671

0,00800

0,43279

0,00990

0,18033

1,000

05.05.2020

0,28803

0,04671

0,00800

0,46703

0,00990

0,18033

1,000

21.04.2020

0,33627

0,04671

0,00800

0,41879

0,00990

0,18033

1,000

07.04.2020

0,34975

0,04671

0,00800

0,40531

0,00990

0,18033

1,000

24.03.2020

0,37628

0,04671

0,00800

0,39272

0,00990

0,18339

1,017

10.03.2020

0,48201

0,04671

0,00800

0,39272

0,00990

0,20666

1,146

25.02.2020

0,52874

0,04671

0,00800

0,39272

0,00990

0,21693

1,203

11.02.2020

0,52054

0,04671

0,00800

0,39272

0,00990

0,21513

1,193

 

pa še za benz, kjer je zdajle celo nižja trošarina kot je bila zadnji dve leti ... res da za pol centa.

 

Datum veljavnosti cene

 

Cena brez dajatev

Taksa CO2

 

 

 

Dodatek za zagotavlj. prihrankov energije

 

Trošarina

Prispevek za zagotavlj.

 

podpor proizvodnji el. energije

 

DDV

 

(od 1.7. 2013 - 22%)

Drobnopr. cena

 

v €/liter

 

18.05.2020

0,29036

0,03979

0,00736

0,47305

0,00911

0,18033

1,000

05.05.2020

0,24920

0,03979

0,00736

0,51421

0,00911

0,18033

1,000

21.04.2020

0,26213

0,03979

0,00736

0,50218

0,00911

0,18033

1,000

07.04.2020

0,25252

0,03979

0,00736

0,51089

0,00911

0,18033

1,000

24.03.2020

0,30889

0,03979

0,00736

0,47829

0,00911

0,18556

1,029

10.03.2020

0,45315

0,03979

0,00736

0,47829

0,00911

0,21730

1,205

25.02.2020

0,50234

0,03979

0,00736

0,47829

0,00911

0,22811

1,265

11.02.2020

0,49414

0,03979

0,00736

0,47829

0,00911

0,22631

1,255

Okej tuki sem pa res ustrelil v prazno. Ni mi jasno od kje sem zadnjič videl 10kratnik razlike ampak ko gledam tole tabelo sem očitno prvič gledal takso co2, drugič pa trošarino. :unsure:

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Napisano
pred 23 minutami je Slivka napisal:

Meni je prav.

 

41fb6680a91e78cd590c.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Regulirani ceni pogonskih goriv tudi v naslednjem 14-dnevnem obdobju ostajata nespremenjeni.

 

Jaz tudi pozdravljam to ceno. 👍

 

 

  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Še vedno, hvala vlada.👍

Koliko časa že niso bila toliko časa poceni goriva. Trenutno smo  med najcenejšimi. 

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/ceni-bencina-in-dizla-se-naprej-ostajata-po-en-evro-na-liter.html

 

  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Sej bi bila pod 1 EUR, če ne bi dizlu trošarine zvišal.

33112_1.png

Napisano

Res je... v zadnjem mesecu so sli s trosarino pri dizlu gor, pri bencinu pa enkrat gor, potem pa dol ... 

 

cene_goriv_2020.png.02ce04523a20c903fb5de26a49ef5b55.pngcene_goriv_2020.png.5a98cb16817f0dbd014896930148e16f.png

 

cene_goriv_2020.png.9faee69c1be73779f59942319ef30ed9.pngcene_goriv_2020.png.5a98cb16817f0dbd014896930148e16f.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

A se nam v kratkem obeta opazen dvig cen?

 

Pa kaj vse je tale naložila v tem posnetku, saj ne vem, če bo sploh lahko peljala...

 

683ff6794b_62237206.jpg?v=d41d
WWW.24UR.COM

Študija, ki je preučevala naš naftni trg, dokazuje, da se potrošniki vedemo racionalno, in da so se zaradi tega, ker so se cene goriva ob...

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 3 urami je Slivka napisal:

Dobro to, dobro.

 

 

08563383247606c8e782-bencin-dizel-petrol
SIOL.NET

Regulirani ceni 95-oktanskega bencina in dizelskega goriva bosta po tistem, ko je vlada prilagodila trošarine, tudi v naslednjem 14-dnevnem...

 

Odlično. Pod komediantom bi bila cena ziher že 1,2€ ali več. Le tako naprej. 👍

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Izvirna QR koda. 😄
    • - Gospod zdravnik, vsako noč, ko zaspim, sanjam, da igram nogometno tekmo. - Predpisal vam bom te tablete, pa bo bolje. - V redu. Jih lahko vzamem šele jutri? Danes igram v finalu.
    • Žal pa nismo niti to, ker pri nas banane NE USPEVAJO in jih moramo uvažat, heh
    • Še k materialom: nekateri kritizirajo, da so znotraj slabi materiali, trda plastika itd, meni osebno se ne zdi, tam kjer je treba so mehki materiali, res pa je da ne moreš npr. primerjati s CX-60, kot delajo nekateri, ki je le eno stopnjo višje. Drugače pa je meni na prvi pogled lepa prečiščena usklajena notranjost, lep volan, števci z ohišjem še vedno zgledajo klasično in ne kot pri nekaterih, ko je tudi v tem delu ravni ekran in imaš potem dva ravna ekrana.... Tudi cenovno je precej nižje kot CX-60. Dobiš pa v bistvo dober družinski avto za sedaj praktično enako velikost kot CX-60.  Tudi en kup drugih detajlov sem opazil, ki se loči od konkurence, npr. pri lučeh, kar je iz slik težko vidno... Edino glede vrtljivega gumba pa kot kaže na sedanje odzive in prodajo, ga bomo verjetno počasi morali pozabiti tudi pri prihodnjih modelih... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.