Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Kaj ima hrib z bencinom? Livigno je v hribih, pozimi dostopen samo preko tunela, pa je bencin 0,9?

 

Pa bencin v San Marinu ima enako ceno kot v ITA, bil tam 2x letos

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo bili mi v San Marinu, je bil za skoraj 1/4 cenej?i...

 

Kaj ima hrib s ceno goriva? Gorivo zvozit tja na vrh hriba je gotovo ve?ji stro?ek kot pripeljat ga po zmerno do prete?no ravni Sloveniji (Koper ima nadmorsko vi?ino 10 metrov, Murska Sobota pa 190 metrov...). Pa imajo vseeno cenej?e gorivo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Saj niso resni!

 

https://www.pomurec.com/vsebina/11513/Od_jutri_nove_rekordne_vrednosti_naftnih_derivatov

 

No, glede na to, da je prvi mo? vlade Serpenti?ek, se pravi klovn, kaj hude resnosti niti ni za pri?akovati...

 

Tole je pomoje mal starejsi clanek. Glede na trenutne cene, bi mogl kar za 20 centov dvignt da bi prsli 1.55

Ceprov, bo pa pomoje slo gor glede na tisino v medijih. Ponavadi nic ne objavjo ce gre cena gor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je clanek od 20. avgusta 2012 :) ... Se pa lepo izkaze, kako je zgreseno narejen portal, ker ne objavi zraven tudi datuma ... in lahko hitro iz tega nastane "fake news" :)  :P  :zvizga:

 

GLOBALNO_-_Pomurec.com-20181008-142126.j

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre gor... ampak precej manj, kot je tam napisano... ;)

 

post-10-0-50599400-1539005209_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje priporo?ate kurilnega naro?it? ?e zmeraj odla?am, ker se bom znebil med 2 in 3000?, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je samo varka: povsod pi?e, da je avto na plin, vozi pa na cvi?ek...

 

V?eraj sem opazil na MOLu, da je pisalomalo nad 1 evro. Mislim, da je bilo 1,005? za liter...

Ja preko eura je. Zdaj i??em kateri dobavitelj ima brezpla?no dostavo, ker ta je sicer okrog 40?, ?e se ne motim. Potem pa ?e naro?i? preko 1000 litrov imajo nekateri gratis furo.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma te cene so mal podivjale zadnje cajte. Od danes naprej za 4 cente dra?ji liter nafte. Wtf, res...

 

Ravno u?eri je padla debata na ?ihtu, da bo treba mal osve?it ra?une za prejemanje potnih stro?kov. Pravilo pri nas je, da dobimo povrnjeno ceno dnevne vozovnice za najcenej?i prevoz, kar je v mojem primeru vlak. Ampak cene so se ziher kej spremenila v roku 5 let, odkar sem nazadnje to naredil.  :ph34r:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma te cene so mal podivjale zadnje cajte. Od danes naprej za 4 cente dra?ji liter nafte. Wtf, res...

 

Ravno u?eri je padla debata na ?ihtu, da bo treba mal osve?it ra?une za prejemanje potnih stro?kov. Pravilo pri nas je, da dobimo povrnjeno ceno dnevne vozovnice za najcenej?i prevoz, kar je v mojem primeru vlak. Ampak cene so se ziher kej spremenila v roku 5 let, odkar sem nazadnje to naredil.  :ph34r:

?e si iz Medvod, ki ima LPP pa dela? v Ljubljani dobi? 37?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si iz Medvod, ki ima LPP pa dela? v Ljubljani dobi? 37?

 

In k sre?i nisem, ker druga?e bi bil na ?isti zgubi. Sedaj mi znese, da sem nekje na pozitivni nuli, ampak ?e sem prav ra?unal, bi moral dobiti ?e dodatnih 40? na mesec, kar pa ni ravno zanemarljivo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PORO?AM glede kurilnega olja in priporo?am Simon Oil (ki pa ni mojster Pelko ampak nek drug soimenjak, hehe);

 

https://siol.net/posel-danes/osebne-finance/kje-lahko-letos-najceneje-kupite-kurilno-olje-478755

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jutri se poceni bencin in podrazi dizel... tako, da bo cena dizla visja od cene bencina...

 

post-10-0-55255200-1540218696_thumb.jpeg

 

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/dizel-od-polnoci-drazji-od-bencina.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.